Skocz do zawartości

Kirara

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Witaj Scootaloo, dawno coś nie pisałem, więc czas to nadrobić :) 1 Czy ciężko, było udawać przed RD odważną? 2 Czego się obawiałaś, wyznając RD prawdę o Swoich lękach? 3 Co czułaś, gdy RD zgodziła się, wziąć Ciebie pod opiekę? 4 Czy teraz masz wszystko czego pragnęłaś? 5 Czy jeszcze, czegoś potrzebujesz do pełni radości? 6 Masz jakieś plany, związane z RD? 7 Czy teraz będziesz spędzać więcej czasu z RD? 8 Jaka jest pierwsza rzecz, jaką zrobisz mając u boku RD? 9 Co sądzisz o Trixie? 10 Czy i Tobie dała się we znaki gdy miała na sobie ten amulet? 11 Czy widziałaś tę dwójkę gości Celestii na pokazie magii? 12 Czy sądzisz, że RD ukończy kurs na Wonderbolts?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Exterminatore

Witaj Scootaloo, mam do ciebie 3 pytania: 1)Jesteś szczęśliwa jako "przybrana" siostra Rainbow Dash? 2)Jaki był twój najbardziej szalony i niebezpieczny wyczyn na skuterze? 3)Co najbardziej lubisz jeść?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ciebie ponownie Scoot. :angelscoot: To, Ty specjalnie czekałaś na moje pytania? :fabulous: Nigdy bym się nie spodziewał, ale dzięki za cierpliwość xD :aj5: A zatem przejdziemy do rzeczy..... xD 1. Czy zamierzacie odwiedzić kuzynkę Apple Bloom? 2. Czy wiecie co u Niej i czy założyła "Ligę Znaczkową" w swoim mieście? 3. Czy planujecie jakiś wyjazd poza miasto? 4. Czy już szykujecie się na święta? 5. Czy Ty lubisz świętować? 6. Kto rozdaje u Ciebie prezenty? ( Św. Mikołaj, czy Gwiazdor ) ..... ( wiem, głupie pytanie, ale ta moja ciekawość ) 7. Jakie masz plany na święta? 8. Lubisz zimowe sporty i zabawy jak np lepienie bałwana? 9. Cieszysz się na ferie zimowe? ( domyślam się odpowiedzi.....xD ) 10. Co byś chciała pod choinkę? 11. Czy po zaznajomieniu się z Luną, mniej się Jej boisz? 12. Czy Luna, jeszcze zagląda do Twoich snów? 13. Skoro nie widziałaś Celestii, to może Luna by Ciebie zapoznała ze swoją siostrą i przy okazji z Cadance? 14. Jak poszedł Tobie pierwszy semestr w szkole? 15. Co lubisz w świętach najbardziej? 16. Czy śpiewasz kolędy? 17. Jaka jest Twoja ulubiona kolęda? 18. Czy RD, zabierze Ciebie do siebie na święta? 19. Jakie macie świąteczne potrawy? 20. Czy dzielicie się opłatkiem? 21. Jakie Masz tradycje świąteczne? Cóż Scoot. na chwilę obecną, to wszystko, wiem trochę za świątecznie, mi dzisiaj wyszło, ale święta idą xD Pozdrawiam BiP :) i życzę wesołych świąt xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co by tu zapytać, hmm...? O już wiem :twilight2: 1.Czy byłaź kiedyś w zamku księzniczki Celestii? 2.Jeśli tak to opowiedz please... :OTE2F: 3.Byłaś już kiedyś w świecie ludzi? 4.Lubisz czytać książki takie jak np. "Friendship" ? (jeśli taka jest). 5. Znasz strone "Ponychan", jeśli tak co o niej sądzisz? 6.Czego najbardziej byś nie chciala? 7.ost. Lubisz chodzić do szkoły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne pytania. 1.Masz jakieś plany na 31 grudnia ( sylwestra) ? 2.Chodziś czasem do Fluttershy z koleżankami. 3.Do której klasy chodzisz? Niech zgadne do 3 ? 4.Cieszysz się kiedy nagrywają nowy odcinek? 5.Lubisz sylwestra? 6.Dlaczego wybrałaś to forum do odpowiadania na pytania? 7.p.ost.Lubisz Księżniczke Celestie? 8.ost.Szczęśliwego Nowego Roku. Spodziewaj się odemnie pytań za tydzień, robie se przerwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Scootaloo minął tydzień (mniej więcej). Oto moje pytania: 1.Jak nauczyłaś się tak szybko języka Polskiego, przecież w odcinkach gadasz po Angielsku? 2.Wzbiłaś się już kiedyś w powietrze? (samodzielnie) 3.Jaka jest twoja ulubiona książka? 4.Co najgorszego cię spotkało w twoim życiu? 5.Zrobiłaś coś bardzo złego? 6.Lubisz wycieczki do Everfree Forest? 7.Kiedy poznałaś Applejack? 8.Jaka twoim zdaniem jest Rarity? 9.Co lubisz w swoim życiu? 10.Czego nie lubisz w kucykach i ludziach? 11.ost.Jak ci się podobały pytania? (moim zdaniem były średnie). Następne pytania za 3 dni (lub szybciej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pytanie. Chciałbym powiedzieć że jesteś jedną z niewielu, którzy odpowiadają na pytania. Napisałem pytania do prawie wszystkich, ale nikt nie odpowiedział prócz ciebie. Dostajesz punkt.

Był powód dla którego zostałem avatarem, chciałem zacząć udzielać się społecznie i dlatego postanowiłem pomagać Scootaloo w jej codziennych obowiązkach na forum ~Oromis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Scootalo :1xkfz:

1. Co Cię najbardziej nudzi ?

2. Czy jak już Wasza liga zdobędzie znaczki nadal będzie istnieć ze mienioną nazwą czy się rozpadnie?

3. Czy będziesz dawać przykład zdeterminowania dla innych młodych kucyków które nie zdobyły swojego znaczka?

pozdro :rd9:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...