Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Temat ogólny


Delfinek Keola

Recommended Posts

Początkowy bit zmiażdżył mi uszy i po jego przesłuchaniu, miałam zamiar nie słuchać tego dalej ale się przemogłam i dalej źle nie było. Refren wpada w ucho i to jest duży plus. Wokal tej laski nie jest nawet zły i przyjemnie się nawet słuchało (po za poczatkiem, of course). Ale to piosenka na jeden raz i raczej do niej wrócę. 4/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo podoba mi się ten kawałek, nie pasuje mi za głośny wokal i jego barwa. 4/10

Teraz zarzucę kawałkiem Twitch'a, który zrobił na mnie wielkie wrażenie - i muzycznie, jak i pod względem animacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOLOLOLOLOL 10/10 JARZĘBINA PLUS MINECRAFT?? GENIUSZ [Emronn, nie ogarnę Capsa bo piszę z Shiftem ;D]

Ale bez kitu, ogólnie muza minecraftowa [w sensie noteblocki] są świetne i nie ważne jak słaby utwór idzie, zawsze jest świetny.

^.^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy kawałek, jakiś Battle Theme? Chórek w tle jest ok, słychać też momentami typową "japońszczyznę", która dodaje uroku, ale psuje klimat utworu. 7/10

A teraz coś, co uwielbiam/ubóstwiam/mogę nosić na lektyce do końca mych dni:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Hmm.. Piosenka miała dobry klimacik, taka spokojna w sam raz na gorsze dni. Ogólnie to pianino jest wspaniałym instrumentem jak się umie grać na nim. A jeszcze ten art to już w ogóle epickie połączenie. Się zastanawiam i dam 9,2/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie, acz strasznie "nawalone". Według mnie to nie brzmi za dobrze. Ujmę to jak moja nauczyciela od Polskiego: "przerost formy nad treścią". 6/10 za chęci

Teraz utwór, który kojarzy mi się z pięknymi czasami, czyli drugą połową lat osiemdziesiątych <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie, acz strasznie "nawalone". Według mnie to nie brzmi za dobrze. Ujmę to jak moja nauczyciela od Polskiego: "przerost formy nad treścią". 6/10 za chęci

Teraz utwór, który kojarzy mi się z pięknymi czasami, czyli drugą połową lat osiemdziesiątych <3

Otóż to, piękne lata osiemdziesiąte. Kocham muzykę tamtych lat <3. Bezapelacyjne 10/10.

Ale lata 90. też kocham. Zwłaszcza grunge <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Piter Wan Kenobi

Grunge? No lubię, bardzo ciekawy gatunek muzyki to jest. A Pearl Jam to jeden z mych ulubionych zespołów z tego gatunku. Tamte czasy miały lepszą muzyką, jednak każdy ma swe zdanie. Solówka genialna, wokal też.. I tak 5 minut to za mało jak na ten utwór, cóż daję 8,7/10.

Coś spokojnego:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...