Skocz do zawartości

"Ku chwale ojczyzny" peros81


Matalos

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 211
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Postanawiam zaryzykować, jak to mówił mi mój ojciec "Ryzyko jest jednym z najlepszych metod dyplomacji Terrian", kładę broń na ziemi po czym podnoszę ręce, nie za specjalnie mądre - Gdybym był Groksem to bym tak nie zrobił, poza tym oni też są wrogami mojej rasy, Terrian. Zostaliśmy przez nich napadnięci jak wy, w tej wojnie straciłem wszystko, ojca, mą rodzimą planetę, i przyjaciela - wspominając to czuje smutek chyba zaraz się popłacze, pierwszy raz od kiedy dołączyłem do armii - Sami tej wojny nie wygramy, potrzebujemy się zjednoczyć. Moje imperium w galaktyce miało wielu sojuszników, ale kiedy Groksowie zaatakowali nas to wielu się od nas odwróciło. Szukam sojuszników, i broni która pomoże nam ich pokonać. Daj mi szanse - powiedziałem po czym położyłem moją rękę na sercu - Na mojego martwego ojca, przyrzekam że nie skrzywdzę tobie podobnych - powiedziałem, mam nadzieje że to pomoże

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja, i jeszcze trzech na górze. Mamy trzy zadania, właściwie to mieliśmy dwa, ale po tym co zobaczyliśmy to mamy trzy. Pierwsze zdobyć Łzę Lukarii, drugie dowiedzieć się co tutaj groksowie robią. A trzecie to odnaleźć ocalałych mieszkańców, zwłaszcza nie jaką Twilight Sparkle - Spytałem się po czym powoli podniosłem broń i schowałem ją do kabury na plecach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight zarumieniła się lekko. - Są mądrzejsi odemnie... - mówi niepewnie. - Ja... - wacha się przez chwilę. - Nieważne - poważnieje. - Więc szukacie u nas pomocy... Nie wiem, czy ją znajdziecie. Tak czy inaczej, chcę abyś wiedział, że jestem gotowa udzielić ci wszelkiej pomocy, pod warunkiem, że okażesz się... - milczy przez chwilę. - Użyteczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja w tej wojnie zabiłem ponad 190 Groksów, głównie behemotów, ich maszyn nawet nie liczę. Te stwory zniszczyły mi całą rodzinę, więc raczej użyteczny będę. A jeśli chodzi ci o inne rzeczy typu "Znajdź i przynieś" to do bardziej do jednego z moich ludzi. No właśnie, mam powiadomić ich że mogą tu wejść czy nie za specjalnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

- Tajest... sir - odparł Lenius ze złośliwym uśmiechem.

- Chodźmy dalej - odpowiedziała Twilight Sparkle, kierując się w głąb korytarza. - Te jaskinie powstały w dawnych czasach... Jeszcze przed przybyciem... chcecie posłuchać, czy może wolelibyście inny temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Twilight odchrząknęła i zaczęła opowiadać:

- Więc te tunele stanowią pozostałość, po kompleksie jaskiń, jaki znajdował się pod lasem Everfree. Na nich zbudowano pierwszy zamek księżniczek. Po "Przybyciu", jak to nazywamy, stały się pierwszą kryjówką kucyków. Jakieś pytania?

Twoja drużyna milczy, spoglądając na ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...