Skocz do zawartości

[Zabawa] Zbanuj użytkownika powyżej.


Mellie

Recommended Posts

Ban bo spokój!Ja nie narzekam,że oglądacie tylko MLP(to akurat lubię) lub gracie strzelanki lub jakieś inne gierki i bajeczki oglądacie... ;-;

Ban, bo ja tym nie spamuję jak cholerą, a ty na 10 postów w tym temacie 11 piszesz o anime. Pominę obrazki, które od początku powinny być tylko jako linki, bo zjadają biednym ludziom transfer internetu.
Link do komentarza

Malinusia: Ban, bo tak trzeba było od początku! Czekałem aż jakiś admin/moderacja upomni się o twą duszę, ale ja to zrobiłem

Bezi: Ban, bo jak chcesz za wszystko płacić (komunizm zakłada, że wszystko jest wspólne i każdy bierze tego tyle ile potrzebuje) to proszę bardzo. Zaraz mogę znaleźć więcej powodów

Edytowano przez Qebor
Link do komentarza

Ban bo tyle, że maska uszyta z idei i założeń nie przysłonią mi prawdziwej twarzy komunizmu.

Ban, bo prawdziwego komunizmu nigdzie nie było i nie ma, więc nie ma żadnej twarzy poza ideologią. Zsrs to nawet nie był socjalizm (chociaż gdyby nie Solidarność i JPII na 100% to dzisiaj spragniony poszedłbym do sklepiku szkolnego i wziął coś do picia, a tak to nie miałem kasy)
Link do komentarza

ban bo mały cytat:

"W każdym kraju, w każdym wielkim mieście istnieją najprawdziwsze ośrodki marksizmu - społeczności ludzkie, którym państwo zupełnie bezpłatnie gwarantuje mieszkanie, ogrzewanie, pomoc lekarską, wyżywienie, odzież oraz zatrudnienie. Członkowie tych społeczności, wprawdzie formalnie, ale są jednak równi - otrzymują jednakowe jedzenie, jednakowe ubranie, mają jednakowe warunki egzystencji. "

Wiktor Suworow, bodajże Lodołamacz

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...