Skocz do zawartości

FOR THE GREATER GOOD - Przeniósł Domine


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 667
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-hssss... do sił tau ! Tu Komisarz-pułkownik Guardian ! 3 dywizja czołgów jedzie w waszą strone by was wspomóc, dywizja liczy 50 czołgów Leman Russ i kilka niszczycieli typu zdobywca. Dodatkowo w bazie motujemy częci do beneblade-a! 1 regiment wesprze działania eldarów , dywizje powietrzne gotowe do sztumu , czekmy na rozkazy!

Niech zacznie się jatka!

Gwardia bezodbioru...

Link do komentarza

-Krypteku, coś jest nie tak z tym zegarem- zauważył przytomnie Gandzia, wskazując na wiszący na ścianie przyrząd.

-Co z nim nie tak?-

-Chodzi do tyłu.-

-Przepraszam, powiesiłem go do góry nogami... Tak lepiej?-

-Lepiej... zaraz, powinniśmy właśnie atakować Tau! Wyślij do floty rozkaz, by zaatakowali pozycje wroga na naszych światach grobowych.-

Link do komentarza

Atruarcha Redon lewitował w polowej bazie Eldaruw. Wyczuwam przekaz z pewnego miejsca na tej planecie który wychodzi w kosmos.

To pewnie ich flota i główne ich zasilanie. Bez niego będą musieli walczyć o generatory.

- Hmm - Podszedł do mnie jeden z Proroków - Macie unieszkodliwić tą flotę za pomocą kamienia duszy którego użyła Arcyprorokini Teledar z Ulthwe. Ja będę zakłócał sygnały o rozkazie ataku na planetę moją mocą psioniczną. A i wyślijcie kilka czołgów Grawitacyjnych pod generatory. Dajcie im też rozkaz zniszczenia ich w razie przebicia się sił Nekronów. Ja się przygotuje do walki z Lordem nekronów z tej planety, to mój obowiązek.

Link do komentarza

Flota Nekronów weszła do systemu i nawiązała walkę z siłami Tau. Tymczasem wojska Nekronów, korzystając z Wrót Dolmeńskich i innych fajnych sztuczek znalazły się na planecie. Dowodzący siłami inwazyjnymi Gandzia zdecydował się olać generatory i ruszył w kierunku wejść do katakumb, by osłaniać budzące się legiony. Gandzia spojrzał na przyszłe pole bitwy.

-Jeśli tylko ruszą się Tau lub ich sojusznicy, z pomocą przybędzie nam Anrakyr i jego Przedwieczni. Gwardię odciągniemy, pokazując Imperium marchewkę... Krypteku, wyślij do ludzi wiadomość: Jeśli nie chcecie mieć niekontrolowanej burzy chaosu na granicy z Tau, pomóżcie nam. Mamy technologię, która zablokuje postępy Chaosu.-

Link do komentarza

Zablokowałem kolejną wiadomość wroga.

- Dobry jest.

- Atruarcho, flota wroga w polu rażenia. Przy tej sile którą dysponujemy możemy zniszczyć 1/4 floty nekronów. Ładowanie potrwa niecałe 4 godziny.

- Dobrze odpalcie to ale macie dobrze wycelować, i przygotujcie się do obrony bazy, przysłać kolejne działka ochronne i dodatkowe odziały.

- Niech tak się stanie.

Po czym z bazy eldaruw pomknęła wiązka energii która zniszczyła 1/4 floty nekronów. Na katakumby nekronów zaczęły spadać pozostałości z zniszczonych statków. Niektóre przejścia zostały zasypane.

- Wysłać w pobliże katakumb kilka oddziałów ognistych smoków, strażników i banshee.

Link do komentarza

-Mój panie, wróg wysyła przeciw nam piechotę. 1/4 naszej floty zniszczona- stwierdził jeden z Krypteków.

-Doskonale. Jeśli ci głupcy myśleli, że poślę od razu całą flotę, to się grubo mylili. Niech flota zaatakuje ich bazę. W razie potrzeby niech legiony Nieśmiertelnych przejdą przez Wrota Dolmeńskie i odetną Eldarów od posiłków z Pajęczego Traktu (czy jak się tłumaczy Webway). Co do wojsk naziemnych... posłać przeciw nim Piętna Śmierci. Mają zadać im jak największe straty i wycofać się.-

Link do komentarza

Wyczułem nagle że wróg zmienia taktykę.

- Przenieść zgromadzenie osnowy. Wszystkie pająki spaczni mają wyjść z ukrycia i wrócić na światostatek. Artyleria niech wspomaga piechotę wysłaną na przedpola katakumb.

Zacząłem tworzyć myśl psioniczną wysłaną do dowódcy nekronuw.

- Znam wszystkie twoje ruch maszyno. Nie pokonasz mnie, psioniką mogę zbadać umysły wszystkich twoich sług więc się lepiej poddaj i grzecznie daj zniszczyć.

Link do komentarza

-Doprawdy, autarcho? A czy twoi umarli przodkowie opowiadali ci o Matrycy Pola Zagłuszającego? Zagłusza ona połączenie psionika z Osnową. Innymi słowy, twoje umiejętności nic dla mnie nie znaczą. A teraz... utracimy kontakt ze sobą. Aktywować Matrycę!-

Głęboko pod powierzchnią planety uruchomiony został starożytny mechanizm, odcinając Eldarów od ich głównej broni.

-Ah, jaka cisza. Niech Ostrza Grobowe zajmą się artylerią. Posłać Skarabeusze i Widma przeciw wrogiej piechocie. Zmusić ich do wejścia do katakumb.-

Link do komentarza

Głos Atruachy przebił się do dowódcy wroga.

- Studiowałem waszą technologie maszyno. Wiem więcej od ciebie i umiem manipulować psioniką w taki sposób że nie zatrzymają mnie wasze przestarzałe machiny. Fakt gdybyście mieli ulepszoną tak o 20 poziomów więcej to może. Jestem najpotężniejszym atruarchą mojej rasy. Arlekini pozwalali mi studiować w Czarnej Bibliotece. Wiem wszystko o twojej rasie i o waszej zagładzie.

W środku katakumb rozpętały się burze psioniczne niszczące całą "machine". Atruarcha zaczął szeptać prastare zaklęcie bogów nie pozwalające teleportowania się na planecie w jakikolwiek sposób.

- Uruchomić tarcze psioniczne wokoło bazy.

Link do komentarza

-Na szczęście i my dobrze przygotowaliśmy się do bitwy. Jednostka specjalna, przejść przez Wrota Dolmeńskie i przełamać obronę Światostatku! Macie zgodę na użycie Labiryntów! Dostać się do tego czarownika! Tak więc, autarcho, wasza najważniejsza droga na tę planetę: Pajęczy Trakt, stanie się teraz waszą zgubą. A kiedy już zostaniesz pokonany, rzucę cię w darze Szerasowi. Będziesz doskonałym obiektem badawczym!-

-Mój panie, co z generatorami?-

-Niech Anrakyr przejmie kontrolę nad czołgami Eldarów i zniszczy młodsze rasy.-

Link do komentarza

- Nie wiem czy dosłyszałeś ale nikt tutaj nie przejdzie przez żadną bramę. To jest to samo co teleportacja a więc nie będziesz miał posiłków, no chyba że wezwiesz je na flotę która jest ostrzeliwana. Na każdym z pojazdów jest założona bariera psioniczna. Jestem o krok przed tobą maszyno. - Teraz mówię do piechoty - Ostrzeliwać wszystko co się rusza. Na pierwszej linii Banshee potem ogniste smoki a na końcu strażnicy. Walczcie bracia, pokonamy dzisiaj potężnego wroga. - Znowu mówię do Lorda nekronów - Teraz to ty nie masz drogi ucieczki i wsparcia.

Link do komentarza

(Skoro idziemy w OP, to idziemy!)

-Dla informacji - moje wsparcie przybyło tutaj już dawno. Co do twojej śmiesznej armii...- między wojska eldarskie wleciało kilka Monolitów. Otworzyły swoje Portale Wygnania i zaczęły wsysać piechurów wroga do innego wymiaru. -...to nie widzę tu żadnej armii. Poza tym twoje wizje są nielogiczne, autarcho. W wyniku wcześniejszych działań waszych wrogów Dominium Tau wkrótce stanie się nowym Okiem Terroru. A tylko my potrafimy je ograniczać. Nie próbujesz sobie chyba przypisać stworzenia Bramy Cadiańskiej? Oprócz tego mam dla ciebie ciekawostkę - podejrzewam, że wytwarzasz tyle energii psionicznej, że świecisz, jak Imperator. A zgadnij, kogo przyciągają silni psionicy? Tak jest, kilka rojów właśnie tu leci. Miłego dnia życzę.-

Link do komentarza

- Twa ignorancja nie zna granic maszyno, gdy byś wiedziała jaką moc posiadam i co potrafię nie przybyła byś tutaj. Potrafię maskować swoją siłę. W Czarnej Bibliotece jest spisana cała historia tego świata. Nie tylko przeszłość ale i przyszłość i tylko my widzący potrafimy ją zmieniać. Nie słuchasz mnie. Nic nie pojawi się na tej planecie. Jesteście odcięci od mocy. A monolity nie mogą same z siebie wystartować.

Na to potrzeba było wam więcej energii niż macie teraz. A zostało jej wam coraz mniej. Moja piechota nadal stoi tam gdzie stała. A to że Imperator jest człowiekiem i nie umie nic poza stękaniem to nie moja wina.

Stworzył kolejne burze psioniczne niszczące połowę zakopanej piechoty Nekronuw.

- Mistrzu - Kamień dusz jest gotowy.

- Dobrze strzelać i ładować.

Energia znowu pomknęła w stronę floty wroga strącając 1/3 pozostałych statków.

Link do komentarza

-Myślisz, ignorancie, że tylko ty możesz ukrywać swoją potęgę? My również skrywamy swoje źródła energii. I dlatego właśnie te monolity, które przeoczyłeś w swojej wizji, właśnie wessały twoje wojska. Twierdzisz, że tylko wy znacie przyszłość i możecie ją kształtować? Krypteku, co mu odpowiesz?- Gandzia zwrócił się do jednego ze swoich sług.

-Nic, nie rozmawiam z ignoranckimi Eldarami. Tako rzekę ja, Orikan Wróżbita.-

-Widzisz, my jesteśmy dość silni. Aha, jeszcze jedno. Przewidzieliśmy twoje maskowanie. Wystrzelałeś się z kamienia dusz, ale nie przewidziałeś, że wcześniej przywiedliśmy na ten świat pewną... niespodziankę. Psionik poziomu alfa plus. Trzymaliśmy go w uśpieniu, dopóki nie wziął się i zginął w wyniku awarii, którą wywołałeś, ale wytwarzał dość mocy, by zwrócić uwagę większych od ciebie. Spójrz na galaktykę. Wyczuwasz coś? Nic? Znaczy, że nadchodzi Wielki Pożeracz. Coś tam jest? Gratuluje, Niszczycielskie Potęgi chcą cię zniszczyć. Twój tekst o Imperatorze został nagrany i przesłany do szanownej Inkwizycji. Z tego, co wiem, to właśnie wysyłają do wspierającej was Gwardii rozkaz zmiany celów.-

Link do komentarza

- Mówisz w uśpieniu, takich można łatwo kontrolować - Wbiłem myślową włócznie w psionika i przejąłem kontrole. - Zniszcz katakumby. - Po czym nałożyłem na niego siatkę maskującą moc. Przenieść kolejny raz zgromadzenie osnowy. Zlokalizowałem wszystkie Monolity na planecie. - Niech was pochłonie spacznia - Po czym monolity wessała mała dziura spaczni która zaraz się zamknęła. Teraz wasi sojusznicy niszczą wasze monolity a tym bardziej nie możecie się z nimi skontaktować. - Podszedłem do bramy osnowy po czym przyłożyłem do niej rękę i zapewniłem tym samym bezpieczne przejście dla posiłków. Do bazy wylały się kolejne odziały eldarskich wojowników. - Co do twojej wiadomości ja i moje odziały nie jesteśmy tchórzliwymi psami jak reszta mojej rasy. Jesteśmy potomkami boga dlatego nasza siła wykracza poza twoje wymysły. Nie chce cie martwić ale jeżeli tu zginiesz z mojej ręki to już nigdy nie wstaniesz. Mówię o twojej ostatecznej śmierci i uwolnieniu cie z tego metalu.

Link do komentarza

-W kogo wbiłeś tę swoją wykałaczkę? Przecież mówiłem ci, że ten psionik już nie żyje. A teraz patrz i podziwiaj.-

(Uwaga, idziemy w OP)

Monolity, które przed chwilą utknęły w Spaczni, wyszły z niej nietknięte. Teleportery Nekronów ożyły, wypluwając na zaskoczonych Eldarów zastępy piechoty.

-Jakbyś czytał księgi z Czarnej Biblioteki, a nie tylko oglądał ich okładki, to wiedziałbyś, że...-

-Mój panie, ta księga, o której mówisz, już dawno zdobi galerie Solemnace- zauważył jeden z Krypteków.

-A. Tym niemniej jest w niej zapis pewnego eksperymentu, prowadzonego przez Nekrontyrów w przededniu Wojny w Niebiosach. Eksperymentu, który miał dać im moce psioniczne przewyższające nawet waszych bogów. I zgadnij, kto jest efektem tego eksperymentu? Tak jest - ja i mój doborowy legion Nieśmiertelnych! Twoja moc została zniwelowana! Strzelaj sobie z kamienia dusz, ale ja i tak...-

-Mój panie, jeden z naszych eskortowców ucieka. Przekaz od dowódcy: Dzięki za pomoc! W mojej kolekcji brakowało eldarskich kamieni dusz. Kiedyś się odwdzięczę. Podpisano: Trazyn.- rzekł kolejny Kryptek.

-Widzisz, przyszłość nie jest taka pewna, czarowniku.-

Link do komentarza

- Nie oddam ci kamienia duszy. - Zebrałem moc i wysłałem na światostatek całe zgromadzanie osnowy - Ten świat jest już stracony. Bracia wracajcie do światostatku ja zapewnię wam bezpieczną podróż.

Cała baza Eldarów zaczęła znikać. Odziały kolejno wchodziły do bram osnowy. Energia której potrzebowałem do utrzymania przejścia była ogromna. Po wszystkim upadłem na ziemie.

- Ty i tak zginiesz tu razem ze mną maszyno, idę po ciebie. - Po czym dosłownie zniknąłem.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...