Skocz do zawartości

FOR THE GREATER GOOD - Przeniósł Domine


Recommended Posts

Macie podstawę dobrej wręcz gry. Rozwijajcie posty, bawcie się, nie spamujcie i temat będzie wspaniały.

De facto wojownicy są tylko z Kasty Ognia, więc nie wiem, czego chcesz.

I znajcie Łaskę Imperatora, bowiem temat nie zostanie usunięty, jeśli podniesiecie poprzeczkę, we xenońskie brudy!

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 667
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dobra więc proponuję

Zrobić listę

1.Ahzek-edit:Aun'vre

2.niezwyciezony1-Shas'o(wiadomo)

3.kochamchemie-Fio'la(engineer :D)

4.Sindrii-Aun'saal(czarownik możesz uczyć

dalej zgłaszajcie się

Podać krótki powód dla którego wstępujecie.....pls

I napisać do jakiej kasty chcielibyście należeć....

(ps może mnie nie byc przez jakiś czas więc bądźcie cierpliwi)

"The patient hunter gets the pray"

Link do komentarza

No z tą kastą powietrza to tak średniawo (prawko jest, ale na pilota to prędzej orka bym dał jakiegoś..będzie bezpieczniej :D). W moim przypadku to prędzej niższy Aun' ('Saal najniższy był chyba?) albo średni/wyższy Por' ('Vre lub 'El) jeśli patrzeć na zainteresowania i predyspozycje.

Link do komentarza

*wchodzi marines chaosu w barwach oddziału śmierci z zakonu hydr (czarny z granatowym połyskiem)* Witajcie, wielcy wojownicy Tau... Czy udzielicie schronienia wojownikowi chaosu? Nasz oddział został rozbity podczas bitwy na Kronosie... Jakoś dałem radę przybyć tutaj... Z chęcią dołączyłbym do oddziału egzekutorów z kasty ognia... A i gdzie moje maniery... Jam jest Raven, po prostu Raven...

Link do komentarza

Wtrącę kilka rzeczy, jako obserwator:

kochamchemię: Upomnienie, dotyczące postów. Post, składający się z pojedynczej emotki nie pomaga waszej sprawie.

Iron Shield: Zdrajca i heretyk. Po pierwsze Ordo Malleus walczy z demonami, a nie z obcymi. Po drugie oni nawet nie myślą o rozmowie z obcymi. Po trzecie od obcych jest Ordo Xenos, a po czwarte oni rozmawiają z Xenos tylko na przesłuchaniu.

I najważniejsze: Żaden lojalny Szary Rycerz nawet nie odezwałby się do obcego.

Teraz tak, wnosząc o sensowną dyskusję, pytam o Flotę Rój Kraken, która dociera do waszego ekhem... "Imperium". Jak macie zamiar walczyć z czymś tak ogromnym? Cały Ultramar (Czyli Subsektor, w którym znajduje się wasza łupina orzecha) gromadzi się, by walczyć z Flotą Rojem Behemoth, którą już raz odparli z Macragge, kosztem całej I Kompanii Ultramarines, oraz wielu innych Aniołów Śmierci Imperatora tego zakonu.

Jesteście niemal odsłonięci. Jaką siłą dysponujecie, by stawić czoła czemuś, co ma rozmiar galaktyki?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...