Skocz do zawartości

wiej007 „Bohater prawdy”


Matalos

Recommended Posts

Wychodzisz na korytarz. Podchodzisz do drzwi najbliższej celi... Nagle syk drzwi sprawia, że się obracasz. W przejściu widzisz jakiegoś naukowca, spogląda na ciebie z przerażeniem. Nie rusza się, oczy ma szeroko otwarte, kolana mu drżą, rozgląda się panicznie. Poznajesz go, to Cancer...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cancer chyba był zszokowany tym że mnie zobaczył. Wiedziałem że mimo tego że jest przerażony to mógł zaalarmować cały ośrodek. Postanowiłem szybkim lotem podlecieć do niego, złapać go i przybić do ściany by zdał sobie sprawę z powagi sytuacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Masz teraz dwa wyjścia z tej sytuacji. Wyjście numer jeden: Skręcam ci kark by mieć pewność że nie zaalarmujesz całego ośrodka. Wyjście numer dwa: Postarasz się odpowiedzieć na moje pytania z prawdą a ja cie wtedy tylko ogłuszę i schowam do celi by mieć pewność że nie zaalarmujesz całego ośrodka. Ponieważ widzę że chcesz żyć oto moje pytania. Ilu Lunarnych więźniów tutaj jest i czy są w tym sektorze więziennym? Po co solarnym tak paskudna maszyna jak komora mutagenna? Gdzie jest centrum łączności?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- J-już mówię - odpowiada spanikowany. - Wedle rozpiski uwięziono tutaj z sześciu lunarnych. Komora służy do testów, nie wiem dokładnie czego. Kazali zbudować to zbudowałem. A do łączności dojdziesz tym korytażem - wskazuje jakąś odnogę. - Idź cały czas prosto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dziękuje. W zamian za współpracę tylko cię ogłuszę, i zamknę w celi bym miał pewność że nie zrobisz alarmu. Tak szczerze to nie mam ochoty cię zabijać bo wydajesz się być sympatyczny. A teraz spij- po tych słowach walnąłem go z główki tak mocno by ten stracił przytomność ale nie aż tak żeby go zabić. Przeniosłem nieprzytomnego Cancera do mojej celi w której był już martwy strażnik po czym zostawiłem go tam i zamknąłem celę na klucz. Zacząłem sprawdzać inne cele w szukaniu innych lunarnych, ich wsparcie mogłoby być teraz bardzo pomocne zwłaszcza że ponoć są to weterani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Uwolnię was, przyjaciele. Już niedługo znowu będziecie pod opieką Republiki.- powiedziałem do każdego z celi by dać im nadzieje na to że będą jeszcze wolni. Poszedłem w stronę centrum łączności drogą jaką pokazał mi Cancer. Miałem plan że będę udawał pracownika i powiem że są problemy z łącznością i odłączę całą możliwość połączenia się w całym ośrodku i połączenia się z główną bazą SE. Kiedy to zrobię będę chciał za pomocą ukrytego kanału połączyć się z NRL by ci natychmiast przysłali wsparcie które natychmiast przejęłoby ośrodek. Musiałem teraz tylko znaleźć to centrum łączności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz, przebrałeś szybko więzienne ciuchy. Podążasz ścieżką, jaką opisał ci Cancer i zatrzymujesz się przed drzwiami oznaczonymi jako „Centrum łączności” Przed drzwiami stoi strażnik i spogląda na ciebie spode łba. Na przeciwległej ściane, schowana pod sufitem wisi kamera, lustrująca cały korytaż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Hej ty. Słuchaj muszę dostać się do centrum łączności. Pojawił się pewien problem przez co trzeba zresetować łączność na godzine.- starałem się udawać że wiem co mówię jako solarny- Podejrzewam że w sieci jest ukryty kanał lunarny który przechwyca nasze dane. Zresetowanie łączności na godzine sprawi że ten kanał nie będzie przechwycał naszych danych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Posłuchaj mnie żołnierzu-powiedziałem poważnym głosem- Moja zmiana się skończyła i pisząc do mojej dziewczyny w swojej kwaterze odkryłem że jeden z kanałów jest NIEZABEZPIECZONY. Z tego kanału może korzystać każdy: Cywile, solarni, dezerterzy a nawet LUNARNI! Przez ten kanał może przejść wiele bezcennych danych a ja wiem jak to zresetować więc jeśli nagle dowódco spyta się "Który idiota nie pozwolił zablokować tego kanału" to co mam im powiedzieć? Że te dane dostały się w kopyta Lunarnych tylko dlatego że musiałem szukać przepustki w swoim pokoju bo jakiś strażnik nie chciał mnie przepuścić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum łączności to małe pomieszczenie, wypełnione wszelkiej maści elektroniką i sprzętem magicznym. Nikogo teraz nie ma, wszyscy siedzą pewnie w kantynie. Na naprzeciwległej ścianie widzisz to, czego potrzebujesz. Konsola komunikacyjna, wzór#5624, z klawiaturą kopytkową i mikrofonem. Teraz trzeba tylko napisać wiadomość do bazy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Pora zacząć zabawę.-powiedziałem cicho sam do siebie. Zacząłem od wyłączania łączności z całej bazie oraz z innymi jej przekaźnikami takie jak główna baza Solarnych. Zrobiłem już wszystko co trzeba by odłączyć bazę od świata ale najpierw musiałem dać małe ogłoszenie i do ośrodka i do bazy Solarnych. Najpierw dałem ogłoszenie do ośrodka: -Uwaga. Krótkie ogłoszenie do wszystkich w ośrodku. Z powodu pewnych poważnych błędów łączność na całym obiekcie musi zostać zresetowana na godzinę. Proszę się nie martwić, za godzinę wszystko będzie w porządku. Życzę dobrej zabawy w kantynie. Kiedy ośrodek miałem z głowy wysłałem wiadomość pisaną do głównego sztabu solarnych o tymczasowym zerwaniu łączności w ośrodku i o tym że panujemy nad sytuacją. Kiedy miałem z głowy usypianie czujności wroga wyłączyłem całą łączność. Włączyłem jedynie ukryty mały kanał który nie miał jeszcze adresu docelowego. Wpisałem długi szyfr i adres Głównego Sztabu Lunarnych pozostało mi się tylko odezwać: -Tu agent Spirit Night. Czy ktoś mnie słyszy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wię robi - przez chwilę w słyszysz tylko delikatny szum, ale nagle odzywa się głos: - Co jest? - to Główny Radiowiec. Najważniejsza osoba u Lunarnych, jeęsli chodzi o chierarchię radiooperatorów. Jeśli właśnie z nim rozmawiasz, uznaj to za szczęście. No i poza tym, to klacz, Vinyl Scratch, dawniej znana DJ-ka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...