Skocz do zawartości

wiej007 „Bohater prawdy”


Matalos

Recommended Posts

-Naprawiam to czego wy nie naprawiliście. Jeden z kanałów był niezabezpieczony przez co lunarni mogli... ach cholera... walić to.- postanowiłem szybko skręcić najbliższemu kark, drugiego poczęstować elektryczną linką by ten się usmażył a trzeciego szybko przybić do ściany by go udusić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Machnięciem skrzydeł wzbijasz się w powietrze, szarżując na najbliższego technika. Ten nie zdążył nic zrobić, błyskawicznie skręciłeś mu kark. Drugi zdążył otrzorzyć pysk aby krzyknąć, lecz wtedy właśnie linka elektryczna uderzyła go prosto w pierś. Impuls przeszedł po ciele kuca, w nozdrza uderzył ciebie swąd palonego mięsa, gdy drugi z techników padał. Trzeci miał najwięcej czasu, więc zdołał się jakoś przygotować. Wyszarpnął jakiś pręt i uruchomił go. Na czubku pojawiło się kilka iskier elektrycznych. Kuc ustawił się przed tobą w pozycji bojowej. Broń trzyma w zębach, więc nie ma szans aby krzyknął. Jednzk musisz zmienić plan, jeśli chcesz go zabić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem podciąć kucyka wiedziałem że jak upadnie pewnie wypuści broń. Miałem zamiar wpakować mu ten pręt prosto do gęby co by go zabiło lecz gdyby jej nie puścił miałem zamiar zgnieść mu czaszkę uderzeniem swoich kopyt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuc przycisnął się do ziemi, chcąc uniemożliwić ci chwycenie go za głowę. Wtedy ty wylądowałeś mu za plecami i przewróciłeś go jednym atakiem. Potem podszedłeś tylko i uderzyłeś go kopytem w pysk. Usłyszałeś trzask i kuc opadł bezwładnie na ziemię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałem się że strażnik za drzwiami może tu wejść i odkryć ciała zabitych techników.Miałem pomysł, otworzyłem drzwi i zwróciłem się do strażnika. -Ej pomóż mi. Jedna z maszyn poraziła techników. Jeden się spalił ale dwóch udało mi się odciąć od napięcia ale są w złym stanie. Nie mamy czasu musimy im pomóc. Mówiąc to udawałem zszokowanego i przestraszonego ale byłem gotowy na atak gdyby ten mi nie uwieżył

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Już mówiłem starałem się ich odepchnąć od napięcia. Podniosłem kij który miał technik który zginą ostatni. -Opuchnąłem ich tym, na szczęście kiedy to było wyłączone. Czekałem na dobry moment w którym mogłem użyć tego kija i porazić strażnika na śmierć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw błys, kiedy niebieska iskra z wyładowania przeskoczyła na ciało kuca. Potem krótki, urwany krzyk bólu, kiedy prąd mknął przez kuca. Potem ciche stęknięcie i delikatne *łup* gdy ciała opadło na ziemię. Zapach palonego mięsa jest teraz strasznie silny. I niesamowicie obrzydliwy. Musisz stąd wyjść, albo padniesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodząc na zewnątrz mijasz kilka opancerzonych kucy z odznakami „Ochrona”. Są opancerzeni i uzbrojeni, właśnie zbiegają w dół. Żaden ciebie nie rozpoznał, ale ty zobaczyłeś dwóch strażników, jacy stali w kwatrze dowódcy kiedy ciebie zdemaskowali. Musisz działać szybko, nie wiesz ile masz czasu. Jesteś na głównym placu. Widzisz pojedyńczą bryłę budowli administracji i jeszcze trzy inne zejścia pod ziemię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekraczasz drzwi. Stoisz w małym korytażyku, prowadzącym do różnych pomieszczeń. Spoglądasz na rozpiskę pomieszczeń, gdy nagle słyszysz głos: - Przepraszam was, ale czego tu szukacie żołnierzu? - pyta jakiś kuc. Odwracasz się i widzisz, potężnie zbudowanego, umundurowanego pegaza, z rangą majora. Spogląda na ciebie z góry, z groźną miną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-I właśnie tu jest drugi problem. Jacyś geniusze nie poinformowali mnie na jakie działo mam iść. Może niech pan przydzieli mi jakieś działo? I tak jak znam życie dużo czasu mi zajmie nim do niego dojdę bo jeszcze nie ogarniam tego miejsca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...