Skocz do zawartości

Powrót ludzkości [NZ][TCB][Przygoda]


Recommended Posts

Do piątku, czyli może być w czwartek -> Do czwartku może być w środę -> Do środy może być we wtorek -> Do wtorku może być w poniedziałek -> Do poniedziałku może być w niedziele... Chwila dzisiaj niedziela... GDZIE NOWE ROZDZIAŁY?! MIAŁY BYĆ DO DZISIAJ!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF? Friendship beam? On jest epicki, a tak poza tym to Nyja ma rację gdzie jest kolejna część? Dlaczego nam to robisz, dlaczego części nie będą tak często? I o jakie problemy natury osobistej? Kłopot z dziewczyną? Możesz ją zabić. Kłopot z rodziną? Możesz ją zabić. Kłopot z chorobą? Możesz się zabić. Nie zaraz coś mi tu nie gra. Możesz się zabić jak już skończysz pisać fic'a, ale nie wcześniej. Rozumiemy się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pose, mamy twoje problemy pod ogonem. Mamy twoje uczucia pod ogonem. Mamy ciebie pod ogonem. Masz pisać i cała reszta nas nie obchodzi." Dziękuję bardzo za zrozumienie... Idę smutać... ;_; EDIT: Max6x8, nie wiem co chciałeś mi przekazać, ale przez ciebie odechciało mi się wszystkiego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hahahahahahahaha... Hahahhahahahahaha... - Wiesz, max6x8, ty nie zostaniesz psychologiem... Pose, olej go. Przyjmij zasadę Blizzarda. Oni na pytanie „Kiedy kolejna część gry XYZ” odpowiadają „Kiedy będzie gotowa.” - Myśl pozytywnie. Na przykład „Jest masa gości, którzy chcieliby poczytać kolejną część powrotu ludzkości.” - Albo, to że „Pewnego MG trzeba pouderzać po główce bo się zapomina.” No i masz jeszcze nas. Pełnych pozytywnej energii i gotowych do pomocy. - Pamiętaj, pose. Jesteśmy z tobą!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że chcecie dobrze, ale nastawienie typu "Olej wszystko i pisz dalej" wcale mi nie pomaga... A może ktoś zainteresowałby się mną jako istotą posiadającą uczucia, a nie tylko maszyną do pisania... Może ktoś by się zapytał "Jak się czujesz?" albo "Jak mogę ci pomóc?"... Ale po co, was to nie interesuje... A może nawet ktoś by powiedział "Poradź sobie z problemami, a napiszesz jak poczujesz się lepiej, poczekamy..." Ale dlaczego? Przecież wam nie chce się czekać... Krótko mówiąc, ja wasze nastawienie odbieram tak: "Świat się skończy, armaggedon, apokalipsa, zagłada, ale pose ma pisać dalej." Wystarczy... Po co piszę takie bezsensowne narzekanie, skoro i tak wszyscy mają mnie gdzieś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że ktoś to pisał poważnie... Tak konkretnie chyba nie wiemy, co się stało, to ktoś mógł pomyśleć, że można się z tobą odrobinę podrażnić. Oczywiście, że poczekamy. Nie spytam, jak się czujesz, bo trudno mi wyobrazić sobie opisywanie przeżyć wewnętrznych na forum... ale jeżeli chcesz? Masz swoje sprawy i się nimi zajmij w pierwszej kolejności. Tylko ty decydujesz, kiedy piszesz Powrót i jaki ma priorytet. Ja przez tydzień ostatnio nie mogłem napisać ani zdania bo nie było czasu/nie byłem w nastroju i nie czuję się jak zbrodniarz, na szczęście nikt mi tego nie wypomina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mega dole i oczyszczeniu przez Friendship Beam (patrz mój ostatni post) powracam aby dodać sił... oczywiście... jeśli n-nie m-masz... nic przeciwko... Tak więc każdy ma swoje problemy, jeśli coś Cię gnębi możesz o tym powiedzieć/napisać/etc. Każdy z Twoich czytelników czeka na nowe rozdziały Twojego fica. My jesteśmy z tobą, a i pamiętaj najpierw życie potem fic. Inaczej mówiąc jak sobie wszystko poukładasz zacznij pisać dalej, albo przelej swoją flustracje do samego opowiadania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...