Skocz do zawartości

Powrót ludzkości [NZ][TCB][Przygoda]


Recommended Posts

Sugestia czysto organizacyjna: Przy większej ilości chpterów lepiej sprawdza się link do spisu treści i z niego do konkretnych rozdziałów. Wypadałoby też dać jakieś wprowadzenie w pierwszym poście...

Dzięki za radę. Jedną i drugą. To po prostu pozostałości z czasów kiedy sądziłem, że pierwsza część będzie ostatnią.

Zajmę się tym kiedy będę dodawał kolejny rozdział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, oby trwało, to i trwało, bo to jedyne opowiadanie na forum jakie teraz czytam, pozostałe opowiadania padły z braku pomysłowości autorów ...... A, po za tym opowiadanie to jest jedyne, które czytam z zaciekawieniem, a nie z przymusem ..... xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przyjmujemy schemat neverending story z posrednim wkladem czytelnikow? Najs chetnie bym poglowkowal nad takim ficem. Zrob sobie ten tydz. przerwy pose bo ja zaraz dostane weny tworczej a lepiej bym was nie zaspamowal.

Oj, przecież ja tylko żartowałem... Podsuwać pomysły możecie, ale to nie znaczy, że muszę jakikolwiek wykorzystać, a tym bardziej nie pozwolę tworzyć wam tej historii za mnie. A co do przerwy... Ostatnio chciałem sobie jedną zrobić. Efektem była kolejna część po 2 godzinach :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdym kolejnym rozdziałem, coraz bardziej lubię tego gościa. Ale też z każdym kolejnym rozdziałem czuję niedosyt, że tak szybko się czyta...more! we want rock and roll!

Wiem co czujesz... Z każdym kolejnym odcinkiem MLP czuję niedosyt, że jest taki krótki.

Ale ty masz lepiej, bo odcinki są co tydzień, a rozdziały prawie codziennie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Świetnie, że zrobiłeś taki wstęp i spis treści, w końcu mogę się w tym wszystkim połapać. 2.To prawda mógłbyś zrobić 1 lub 2 strony więcej, najwyżej trochę dłużej byś posiedział i miałbyś spokój na dłużej. 3.Możesz dać jeszcze tytuły do rozdziałów. Byłoby fajnie. 4.Więcej!!!!!! Więcej!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...