Skocz do zawartości

Powrót ludzkości [NZ][TCB][Przygoda]


Recommended Posts

- Buuuuu!!! Buuuuu!!!! - Jednorożec sku****el. Żeby tak załatwić tamtych!!! No! Ukradł cały eliksir i zasypał wejście! - Niektórzy nigdy się nie zmienią! Ale jego plan polega pewnie na bieganiu dookoła i chlapaniu eliksirem na każdego kucyka... - Albo... [złowrogi błysk w oku] jest sześć ważnych kucyków w Ponyville... A fiolek jest akurat... *milczy w uznaniu podłości/głupoty planu*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matalos&tłum - To jest pół wieku później, trochę mogło się zmienić w Ponyville. Ale plan niezły... Izy97 - Ciągu dalszego nie będzie! Zasypało ich, umarli, tyle.

Okej, to był dżołk. Następna część będzie jak... Ją napiszę. Tu się nic nie zmieniło.

nicu23 - Mylisz się. Nie wiem co robię. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie pomysł tego kuca... No w końcu przez 50 lat miał sporo czasu na obmyślanie co zrobić, a ten Szymon, działa raczej impulsywnie i dużo improwizuje jednak. Zasadniczo, mógł przystać na ofertę i razem z tym kucem coś wykombinować, bo przecież ten sam cel oboje mieli ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...paradoksalnie to że nasz bohater działa pod wpływem impulsu, bez jakiegokolwiek planu jest plusem, gdyż jest on nieprzewidywalny a przez to i groźny. Również to co stało się w rozdziale 15 jest na pewien sposób korzystne, gdyż nasz bohater może w tym momencie zyskać większą swobodę działania co w połączeniu z jego nieprzewidywalnością może dać ciekawe efekty...ciekawi mnie jak zachowają się jego towarzysze...ale z tym poczekamy do następnych rozdziałów. Inną ciekawą rzeczą jest to jaki ten ten kuc ma plan i czy dojdzie do jego konfrontacji z głównym bohaterem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alder

No taki do końca nieprzewidywalny to on nie jest. Wystarczy poznać kogoś charakter żeby móc z dość dużym prawdopodobieństwem przewidzieć co zrobi w danej sytuacji. Jednak to działa w dwie strony, on może przewidzieć że inni przewidzą że on chce coś zrobić i wtedy tego nie zrobi, chyba że oni to też przewidzą. Ale tak można by bawić się w nieskończoność. Poza tym istnieją czynniki losowe które dużo zmieniają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest kilka możliwych opcji: 1. Paweł (czy jak mu tam) wróci ich uwolnić. 2. Zaczniemy śledzić poczynania Pawła. 3. Luna znajdzie Szymona i nakarze mu przywrócić Celestii kuczą formę. 4. Luna przyjdzie i ich zabije. 5. Jakimś cudem uda im się usunąć głazy 6. Wyjdzie na jaw, że Szymon jednak może używać magii. Akurat wyszło 6 opcji :rainderp: Rzuć kostką i zobacz co wypadnie. Zdarzenie losowe, Pinkie Approves.


:drurrp: jestem zbyt leniwy na usuwanie podpisu tapatalka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mech... - Co? Bo to typowy motyw. Tego przemieni, jemu się to nie będzie podobać, ale zmuszony zostanie bohaterem... - Zamknijcie się! Doprowadziliście mnie do schizofrenii, rozdwojenia jaźni i kilku innych przypadłości mentalnych. Posemu dajcie spokój, zobaczycie, że on wymyśli coś niezłego. Taaaa... Nas bardziej ciekawi, czy w torbie jest to o czym myślimy... [ej, pose są jakieś szanse na pojawienie się zielonego eliksiru?{patrz:multisesja}]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitrogliceryna? albo jakikolwiek inny ładunek wybuchowy. w każdym razie celestia i luna mają przechlapane, jeżeli szymon ma tego więcej. jeszcze zhumanizować kilka kucy i można zaczynać epicką wojnę: NNFOL vs EOON NowoNarodzony Front Odbudowy Ludzkości vs Equestriańskie Oddziały Obrony Narodowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...