Skocz do zawartości

Powrót ludzkości [NZ][TCB][Przygoda]


Recommended Posts

在你的操作系统(很你的浏览器将可能是)

的那你的浏览器将行,点击“下载”;下载你的浏览器将完毕后,运行并安装;成功安装后,重启浏览器。如果点击房间,游戏窗口根本都不打开,你的浏览器将那么或者你的浏览器将 设置为“不允许”(你需要在浏览器的设置/参数选择你的浏览器将 里将它设为“允 你的你的浏览器 将浏览器将许”),或者你安装了某你的你的浏览器 将浏览器将 {种封阻广告窗口} 的软你的浏览 器将件你的浏览器将,这个软件阻你的浏 览器将止你 的浏览器将新窗口的打开你的你的你的浏览器将你的浏览器将浏览 器将浏你的浏览器将览器将 你的你的浏览器将浏你的浏览器将你的你

的浏览器将浏{器器器器器}

览器将览你的 浏览你的浏览 器将器将 器将你的浏览你的浏 你的浏览器将 览器将器 将你你你的浏览 器你的浏览 器将将的浏览器你的你的浏览器将浏览 器将你的浏览器将将的 你的浏览器将浏览器你的浏览器将将你的浏览器将你 你的 浏览器将的浏览 器你的浏览器将你的 你的浏览器将浏览器将将

西蒙39

To oczywiście troll na 1 kwietnia :pinkie4thwall:

Jeśli autro FFa sobie tego zażyczy, post ten mogę skasować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Lune dostał niesłusznie...

Dostał słusznie i za Lunę i za Celestię. Ale nie za to, co myślisz. Więcej nie powiem, bo nie chcę spoilerować. :ming:

Mam głupie pytanie.

To nie jest głupie pytanie.

Podczas snu ponifikacyjnego do kogo się zgłoszą?

W pierwszych eliksirach nie było snów ponifikacyjnych. Przyjmuję, że to był przepis na jeden z prototypów. :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Powiem tylko tyle, przy takiej częstotliwości dodawania (nie licząc nawet ostatnich długich postojów), w porównaniu do ilości tekstu oferowanego: nie chce mi się nawet kliknąć na tą stronę. Może motyw i fabuła jest niezła. Ale 1 strona na 5 dni to stanowczo nie jest to co oczekuję. Czekanie miesiąc i czytanie 4-5 rozdziałów by zakończyć 1 dialog :/. Nie róbmy z tego telenoweli czy Mody na sukces. Sprawdzało się to jak dawałeś 1-2 rozdziały dziennie, ale nie teraz.

Wystarczy spojrzeń na fiki, które oferują nam w rozdział 20-30 stron świetnej zabawy.

Dlatego czytam fice takich autorów jak Verard (102 strony w ciągu 8 dni), Mab (mimo ciężkiej pracy w ciągu 7 dni napisał 90 stron), czy anglojęzyczne dziełą Onomonopii (każdy dzień powszedni po około 5000 słów na przemian w 2 ficach)

Przykro mi, ale przedzieranie się przez twoje posty i linki zajmie mi więcej czasu, niż sama przyjemność czytania.

Moim zdaniem powinieneś to złączyć w całość, reedytować i poprawić (pododawać opisy itp), by zrobić z tego prawdziwego fica, który przyciągnie i zainteresuje widownie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle, przy takiej częstotliwości dodawania (nie licząc nawet ostatnich długich postojów), w porównaniu do ilości tekstu oferowanego: nie chce mi się nawet kliknąć na tą stronę. Może motyw i fabuła jest niezła. Ale 1 strona na 5 dni to stanowczo nie jest to co oczekuję. Czekanie miesiąc i czytanie 4-5 rozdziałów by zakończyć 1 dialog :/. Nie róbmy z tego telenoweli czy Mody na sukces. Sprawdzało się to jak dawałeś 1-2 rozdziały dziennie, ale nie teraz.

Wystarczy spojrzeń na fiki, które oferują nam w rozdział 20-30 stron świetnej zabawy.

Dlatego czytam fice takich autorów jak Verard (102 strony w ciągu 8 dni), Mab (mimo ciężkiej pracy w ciągu 7 dni napisał 90 stron), czy anglojęzyczne dziełą Onomonopii (każdy dzień powszedni po około 5000 słów na przemian w 2 ficach)

Przykro mi, ale przedzieranie się przez twoje posty i linki zajmie mi więcej czasu, niż sama przyjemność czytania.

Moim zdaniem powinieneś to złączyć w całość, reedytować i poprawić (pododawać opisy itp), by zrobić z tego prawdziwego fica, który przyciągnie i zainteresuje widownie.

 

Tak, najlepiej dawać 20 stron dziennie, wtedy będzie co czytać.

Kiedyś dawałem rozdziały tak często, bo miałem czas. Teraz mam pracę, doszły mi też inne obowiązki, a czas na internecie mam mocno ograniczony i nie przeznaczam go tylko na pisanie.

Btw... Przedzieranie się przez posty i linki? Link do wszystkich rozdziałów jest w pierwszym poście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Link do wszystkich rozdziałów jest w pierwszym poście

 

Tak, ale pierw sprawdzam ostanie posty w którym powiadamiasz o nowym rozdziale, następnie cofam do 1 posta. Potem otwieram link do dokumentu google w którym są kolejne linki do każdego rozdziału i dopiero dokopuje się do rozdziału, któremu poświęcę minutę, a i często muszę przeczytać kilka wcześniejszych rozdziałów by przypomnieć sobie fabułę, gdy tak długo nie czytałem tego dzieła, a twoje rozdziały ciachają jakieś akcje.

 


a czas na internecie mam mocno ograniczony i nie przeznaczam go tylko na pisanie.

Jak już kiedyś pisałem najważniejsze jest życie osobiste, a nie poświęcanie się w całości fandomowi (chyba że robisz to bo jest to twoim hobby), ale jeżeli chcesz pokazać komuś swoją twórczość musisz poświęcić chwilę na to. Samo przepisanie dzieła zajmuje Ci nie więcej niż pół godziny. Bardziej mi się wydaje że po prostu brakuję ci weny. Każdy już zapomniał o twoim ficu i teraz by powrócili trzeba pokazać coś co ich przyciągnie. Niestety ale ten fic nie jest tak rewelacyjny jak np Biura adaptacyjne że ludzie gotowi są czekać rok na nowy rozdział.

Twój fic gdy był świeży, był rozchwytywany jak gorące bułeczki, lecz zostawiony odłogiem wypalił się do reszty i nawet teraz gdy próbujesz wzniecić ponowny pożar pożądania nie uda Ci się gdy nie będzie on podtrzymywany...

 

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...