Skocz do zawartości

"W służbie księżniczek" Wizio


Matalos

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 238
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Ja... Twinkle... Jedna twoja znajoma... I dwóch byłych strażników z gwardii... - wymienia. - To mała grupa, ale dostaliśmy wiadomość od księżniczki Luny, że mamy ciebie znaleźć... Więc ustaliliśmy plan, po prostu każdy wykonuje swoją część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hmmm... Bo może mamy dobre zdanie o tobie? - mówi Cawdie. - Twinkle mówiła mi, że uratowałeś ją przed bandytami. Dwukrotnie. Pomściłeś śmierć jej toważyszy. Zrobiłeś coś, czego ona nie mogła dokonać. Ja uważam, że jesteś bardzo miłym kucem. Jakoś w pociągu zachowywałeś się milej... Może ta klaczka tak na ciebie wpływa? - pyta z uśmiechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Więc co? Schowasz się jak tchórz, wracając do swojej chatki w lesie? - pyta, wpatrzony w okno. - Na co liczysz? Że Flame da ci spokój? Nie żartuj... - śmieje się cicho. - Słyszałem, co o tobie mówił. Będzie ciebie ścigał, aż nie znajdzie. Sam sobie nie dasz rady...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wyjdziesz z tego - odpowiada spokojnie Cawdie, nadal wpatrzony w jakiś punkt na ścianie. - Widziałem gorsze rany, po których kuce śmigały jak gdyby nigdy nic - robu krótką pauzę na wdech. - A gdybym ci powiedział, że masz coś do stracenia? - podniósł łeb i spojrzał ci prosto w oczy. Jest smutny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cawdie szybko unosi ciebie w powietrze, zanim zdołasz spaść. Lewituje ciebie do wnętrza i spogląda na ciebie zrezygnowany: - Nie będę ci mówił, że jesteś idiotą, bo widzę że to nie pomaga. Nie będę ci też starał złagodzić, mówiąc że to inni są w błędzie. Wiesz czego dokładnie potrzebujesz? - pyta spoglądając ci w oczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja dobrze wiem, czego ty potrzebujesz. Ale ci nie powiem - mówi Cawdie. - Wiesz czemu? Bo jesteś słaby. Egoistyczny... Narcystyczny... Dziecinny... Głupi... Ale przede wszystkim słaby. Nie byłbyś w stanie wykorzystać okazji, nawet gdyby ktoś ci podał ją na tacy! Celestia popełniła błąd, wybierając kogoś takiego jak ty! Już ja byłbym lepszy od ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Myślisz, że mnie złamiesz swoimi tekstami ze szkoły? Jesteś żałosny. A poza tym jeśli mówisz, że byłbyś lepszy na to miejsce to czemu sam nie ruszyłeś dupska? Bałeś się śmierci ze strony bandytów lub innych potworów? Jeśli masz coś mówić to najpierw to przemyśl. Tak jak mówiłem jesteś idiotą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ale nadal żyje - mówi Cawdie z zapałem. - Flame oszukał nas wszystkich, ale to nie znaczy, że my mamy się poddać. Księżniczka dała nam zadanie... Wykonajmy choć tyle. Potem przysięgam, że cokolwiek się stanie dam ci spokój - przykłada kopyto do piersi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...