Skocz do zawartości

[Pytania] Zapytaj Twilight


Kirara

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Znowu usunąłem posty Offtopowe. Pragnę poinformować Was, że w tym temacie jesteście tylko po to, żeby zadać pytania. Wielkie wywody na temat nauki i świata radzę przenieść na komunikator, autor następnego offtopowego posta zostanie ukarany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się jakby wyglądało twoje życie, gdybyś od początku przykładała się mniej do nauki, a kładła większy nacisk na zdobywanie przyjaciół?

 

Czy nadal nienawidzisz bananów? :sweetie2:

 

Czy miałaś kiedyś ochotę na rzucenie tego wszystkiego? No wiesz. Dać sobie z tym wszystkim spokój, zamieszkać gdzieś w głębi Equestrii i żyć bez problemów pokroju Discorda czy Nightmare Moon :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja droga Twilight.. Mam do ciebie parę pytań które nurtują mnie już od paru dobrych dni, a mianowicie:

 

1. Jak mniej więcej wygląda twój przeciętny dzień? Oczywiście po koronacji na księżniczkę =3

2. Jaka legenda jest twoją ulubioną?

3. Jak wychodzi ci gotowanie, oraz czy sprawia ci ono przyjemność?

4. Jak idzie rozwój technologi w Equestri?

Za odpowiedzi z góry dziękuję :) Spodziewaj się za niedługo następnych! :wrWgR:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość Arctic Fox

Droga Twilight, patrzyłem ostatnio na sposób w jaki się uczysz. Powiedz to aż takie fascynujące czytać w samotności gdzie nikt nie smeci niczym belfer?

A czy księżniczka Celestia udzielała Ci osobistych lekcji?

Czy to właśnie Cadence opiekujac się Tobą uczyła manier i dobroci.

Jestem ciekaw jak kuce się uczą u ludzi nauka nie jest przyjemna. To żmudne i nudne często zajęcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panno Sparkle, mam nadzieję, że zdrowie dopisuje.

Mam dwa pytania, z czego odpowiedź na jedno może być nieco trudna. Mianowicie na czym polega działanie magii w rozpatrywaniu czysto fizycznym, powiedzmy na przykładzie zaklęcia przemiany (czy jest to związane ze zmianą drgań Superstruny, czy może podmianą przedmiotów które fruwają w przestrzeni międzywymiarowej? Zaginione skarpetki itd.) Wiem że w przypadku niektórych to działa na zasadzie PUFF i jest, ale chcę się dowiedzieć jak ty to widzisz.

Drugie pytanie natomiast dotyczy luźniejszej kwestii. Mianowicie, gdyby udało ci się odnaleźć spodnie czasu dostrojone do twojej osnowy istnienia, czy zaryzykowałabyś wciśnięcie się w jedną nogawkę, by sprawdzić co się stanie?

Powyższe pytania są całkiem szczere, i nie mają na celu robienia nikogo za przeproszeniem w konia.

Z poważaniem Tahilix

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twiligth.

 

Czy potrafisz "miotać" dość trudnymi i ciężkimi zaklęciami w dość szybki tempie jeden po drugim? No wiesz, że pierw np. pojawiasz ścianę lodu, a po dwóch sekundach wytaczasz wielką, śnieżną kule, tworzysz małe tornado, ciskasz promieniami, błyskawicami, płomieniami itd. Chodzi mi po prostu o to, czy umiesz w krótkim czasie rzucić wiele trudnych czarów. Jeśli tak, to przydało by się to w walce (których w Equestrii jest jak na lekarstwo), lecz jednak podczas starcia z chordą kucyków obaliłabyś ich 10 mocnymi zaklęciami, rzuconymi w może 10-15 sekund.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kochana Twilight: :twilight2:

1.Marzyłaś kiedyś w dzieciństwie o np.byciu najlepszym jednorożcem w Equestrii?

2.Gdybyś była Luną to radziłabyś sobie? :twilightconfused:

3.Co powiesz gdyby Spike spalił przez przypadek wszystkie twoje książki? :twilight4:

4.Jaka jest twoja ulubiona pora roku?(Moja to zima i lato). :twilightsparkle:

5.Chciałabyś mieć kiedyś jakieś inne zwierzę poza Spikiem i Sowalicją?

 

Dzięki to wszystko!

 

h4ym.png

 princessluna.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak myślisz co by było gdyby wtedy Flutershy zdążyła odlecieć tym balonem? Bo według mnie wszystko by staneło na głowie. Nie było by możliwości żeby cała piątka odzyskała przeznaczenia.

2.Wiesz jaki błąd popełniła Chrysalis?

3. Chętnie zawierasz nowe przyjaźnie?

4. Zaprzyjaźnisz się ze mną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej Twii mam pytanie:

wolałabyś być jednorożcem czy alicornem?Jeśli alicornem to wygodnie ci być księżniczką? :twilight2: 

lub też wolałabyś być jednorożcem, pegazem czy też zwykłym kucykiem? Jeśli skrzydła ci przeszkadzają to czemu nie pójdziesz do Celestii i nie poprosisz o ich usunięcie? jeśli miałabyś wybierać pomiedzy przyjaźnią przyjaciółek a swoim życiem, co byś wybrała? chciałabyś zdobyć nową przyjaciółke do swego "gangu"?

na dziś to chyba tyle :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Twi czy wolisz życie kucyka jako normalny jednorożec czy raczej alikorn?           

Którą z przyjaciółek najbardziej lubisz no chyba że kochasz?

Czy znasz jakiegoś księcia ze skrzydłami i rogiem?

Którą lubisz najbardziej księżniczkę poza Celestią?

Gdzie mieszkają twoi rodzice?

Czy lubisz Spajka?

Jaki jest twój ulubiony kolor?

Które z zaklęć najbardziej ci się przydało w życiu? :twilight3: :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Droga księżniczko magii Twilight Coruscum (po łacinie wszystko jest o 34% bardziej epickie). Ten który okradł 2 główne księżniczki (czyli ja) pyta...

1. Czy źle ci z tym że ty będziesz żyć tak długo kiedy reszta twoich przyjaciół zginie, poza Spikiem (jeśli smoki equestrii żyją podobnie długo jak smoki w reszcie wymiarów w których żyją).

2. Chciałabyś móc kiedyś zamienić twoje przyjaciółki w Alicorny?

3. Dasz huga? (musiałem!) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Twilight , chciałabym Ci zadać kilka pytań,mianowicie:

Wolisz życie alikorna czy jednorożca?

Znasz jakiegoś ogiera który ma róg i skrzydła?

Lubisz Spika ?

Którą księżniczkę najbardziej lubisz nie licząc Celestii?

Chciałabyś się zakochać?

Lubisz dzieci?

Kogo najbardziej lubisz ze swoich przyjaciółek i znaczkowej ligi?

Jak mają na imię twoi rodzice?

Co po angielsku znaczy Twilight Sparkle?

Lubisz Trixi?

Czym wolisz być kucykiem czy człowiekiem?

Lubisz być w towarzystwie?

Ile masz lat? 

Jak masz na drugie imię?:D                                                                                                         :pbft:  :pbat:  :pbtt:  :pbrt:  :pbpt:   :cmc:  :luna4:

To tyle , Dzięki!

 

 

PS.Jestem twoją fanką nr.1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pytanie do kierownika działu-czy odpowiedzi po prostu nie ma czy to ja nie zauważyłem że zostały przeniesione?

 

Pytanie do Twi:

1.Co sądzisz o Flashu Sentrym

 

2.Na jakiej zasadzie działa wasz teleportacja- zmieniacie się w czystą energie i przenosicie się błyskawicznie w inne miejsce? Wasze atomy rozpadają się i składają później w innym miejscu? Czy inne zasady?

 

3.Czy podczas teleportacji możesz "zostawić" część siebie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bycie księżniczką jest dla ciebie bardzo ciężkie, czy może starasz się podchodzić do tego z dystansem?

Ile przeczytałaś książek?

Czy królewskie obowiązki ograniczają twój czas wolny?

Zamierzasz odbyć jakąś daleką podróż?

Gdybyś mogła na jeden dzień stać się człowiekiem co byś przez ten czas zrobiła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Excuse me, PRINCESS! Mam do ciebie kilka rojal pytań.

1. Czy masz już swojego jedynego?

2. Kiedy rojal bejbi? ;)

3. Jesteś księżniczką Equestrii God damn it! Dlaczego nikt cię tak nie traktuję?

4. Dlaczego musisz wozić się pociągami zamiast, karocą królewską?

5. Gdzie twoja korona?

6. Dlaczego ty musisz się starać o bilet na jakikolwiek musical? Nie wpuszczą księżniczki ich kraju na musical do loży VIP, nie zważając na to czy już tych biletów nie ma? :D

 

Na prawdę nurtują mnie te pytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1. Co robisz żeby się tak dobrze uczyć?

2. Dlaczego skoro jesteś księżniczką inni traktują cię jak zwykłą klacz?

3. Czy gdybyś miała wybór zostałabyś jednorożcem czy stała się księżniczką?

4. Jak to jest być księżniczką Equestrii?

5. Dlaczego nie korzystasz z przywilejów księżniczki? Przecież gdybyś włożyła koronę automatycznie wszyscy byliby dla ciebie uprzejmi

6. Czy czarowanie jest łatwe?

7. Czy zanim przyjechałaś do Ponyville naprawdę twój brat był twoim jedynym BFF?

Edytowano przez Tric
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...