Skocz do zawartości

Rainbow Dash - sezon 3 (dyskusja)


Elizabetta

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
No cóż już parę odcinków 3 sezonu było i to w jednym z nich nasza tęczowa klaczka dostała się do Wonderbolts Academy. Jak myślicie, będzie to miało jakiś wpływ na jej charakter? Może się przecież zrobić bardziej zarozumiała i pewna siebie, w końcu spełniło się jej marzenie. A co będzie ze Scootaloo? po odcinku 6 (Sleepless in Ponyville) można się spodziewać, że RD się nią zaopiekuje ale co będzie teraz jak Rainbow będzie miała własne obowiązki? Jak uważacie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Za mało śpiewania i rozmów. Więcej było w 2 i 1 sezonie.

Dopiero 3 sezon wszedł. Pewnie będzie więcej odcinków z Dashie. Po prostu trzeba czekać na więcej.

--

Jeśli chodzi tak ogólnie o Rainbow Dash to mogę powiedzieć, że jej teksty są świetne. W ostatnim odcinku mi się nawet spodobała. Jak coś walnie, to już że boki zrywać.:soawesome: Jeśli co do obowiązków, to jedynie chwilowe oczyszczanie chmur i spotykanie się z przyjaciółmi. Uważam że dużo czasu Dashie będzie poświęcała swojej małej przybranej siostrzyce. Sądzę, że nie jedynym z odcinków, oczywiście 3 sezonu nie raz je jeszcze spotkamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero 3 sezon wszedł. Pewnie będzie więcej odcinków z Dashie. Po prostu trzeba czekać na więcej.

--

Jeśli chodzi tak ogólnie o Rainbow Dash to mogę powiedzieć, że jej teksty są świetne. W ostatnim odcinku mi się nawet spodobała. Jak coś walnie, to już że boki zrywać.:soawesome: Jeśli co do obowiązków, to jedynie chwilowe oczyszczanie chmur i spotykanie się z przyjaciółmi. Uważam że dużo czasu Dashie będzie poświęcała swojej małej przybranej siostrzyce. Sądzę, że nie jedynym z odcinków, oczywiście 3 sezonu nie raz je jeszcze spotkamy.

Dopiero? Jeśli rzeczywiście jest 13 odcinków, to powoli kończymy ten sezon... :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Hmm, to nie byłe miłe z strony Discorda, ale no po nim można się wszystkiego spodziewać. Na miejscu Dashie też bym tak postąpił, bo było to denerwujące dość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wyjdę z tematu i zacznę nowy.. RD jak zwykle wymiatała i tak samo była wyjątkowa i niesamowita jak w każdym sezonie, a może nawet bardziej. Ten sezon był krótki, ale wystarczał, aby Dashie rozłożyła swoją epickość na cały sezon.. No i co? Udało się^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...