Skocz do zawartości

Rainbow Dash - sezon 3 (dyskusja)


Elizabetta

Recommended Posts

Ściągnę trochę z innych działów, a co :rainderp:

Tak więc, co myślicie o postaci Rainbow Dash w nowym sezonie?
Jak ją sobie wyobrażacie w następnych odcinkach?

Dyskusja otwarta, piszcie co myślicie na temat naszej Tęczowogrzywej.

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Mi tam się ona nadal podoba,może i zmieniła się troszkę ale nie przeszkadza mi to jakoś.Zobaczymy jak będzie w innych odcinkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kilka osób przede mną zauważyło, trudno wypowiadać się na temat zmian charakteru RD w 3 sezonie po tak (niestety) krótkim czasie w jakim ją pokazywano. Uważam jednak, że jej charakter raczej nie ulegnie zmianie, bo jakby jakoś drastycznie ją zmienili nie była by tym samym, epickim kucykiem jakiego poznaliśmy. A w następnych odcinkach to ja chce więcej Rainbow dash, żeby zaśpiewała jeszcze jakąś piosenkę, zbroiła coś, wymyśliła super, fantastyczny trik, wzięła udział w jakimś wyścigu, który oczywiście zakończy się jej wygraną. Co do jej rodziny to też bym chciała się czegoś dowiedzieć jednak wątpię by uchylono nam rąbka tajemnicy co do niej, jak uchylą to będę mile zaskoczona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pojedynek rycerski był epicki :twilight2:

Pojedynek był epicki tylko szkoda że trochę krótki, mogli by pokazać jak stara się być "delikatniejsza" :rd6:, co jak co ale Dash to zbroja pasuje :rd6:. Wracając do tematu to zgodzę się z większością że po 2 odcinkach trudno ustalić czy się zmieniła, w odcinku w pełni jej poświęconym będzie można to określić, ale właśnie za taki charakter wszyscy ją lubią :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Oj tam,nie każdy musi ją lubić to fakt ale moim zdaniem taka zła nie jest.Znaczy się każda postać jest spoko na swój sposób,ale to tylko me zdanie. Za mało odcinków jak na razie by ją oceniać w tym sezonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie zmieniła się póki co, ale też ciężko powiedzieć, za mało czasu póki co gościła na ekranie ;] Czekam na dedykowany odcinek. A tak co do Rainbow w zbroi z The Crystal Empire - powiem krótko. Do tamtego odcinka zwykłem zmieniać tapety praktycznie codziennie. A teraz już od przeszło dwóch tygodni ona tam ciągle jest w tej zbroi :rd9: Nie mogę tego zmienić, nie mogę się z tym rozstać - bo wygląda w niej genialnie! :rdwild:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do odcinak "Magic duel" czy jak on się inaczej nazywał, to uważam, że to co zrobiła Trixie Rainbow dash na samym początku (powiększenie jednego skrzydła) było strasznie nie miłe, nie sympatyczne i niebezpieczne. No ale idąc dalej, bardzo lubię jak pojawia się druga RD, w sensie, że klon jej, bo ona wtedy robi takie fantastyczne miny do tej drugiej klaczki, w ogóle chyba nie był pokazany moment jak on znika (chyba, że coś przeoczyłam albo nie pamiętam). I to Dashie zabrała ten naszyjnik jej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...