Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Amani

[Zabawa] Co byś zrobił, gdyby...

Recommended Posts

Zabawa polegająca na tym, aby odpowiedzieć poprzedniemu użytkownikowi, co by zrobiło się w takiej sytuacji i napisaniu własnej propozycji. Ja zacznę : Co byś zrobił, gdyby w twoim domu pojawiła się Twilight z przyszłości ?

Guest Piter Wan Kenobi

Na pewno skorzystałbym z okazji i pogadał z nim chwilę xD. Co byś zrobił gdyby przyleciało Ufo ? ;>

Wyśmiał matematyczkę, która wbijała mi do łba że to 4 :D Co byś zrobił, gdyby się okazało, że odwiedzi Cię papież?

Zdziwiłbym się :O Co byś zrobił, gdyby okazało się, że znalazłeś przejście do mlp ?

Rozesłałbym wiadomości do wszystkich Bronies, po czym zapieczętowałbym portal tylko dla "nas" i przeszedł xd Co byś zrobił, gdyby Krzysztof Kononowicz przyjechał do twojego miasta ?

Eksplodował, jak Wszechświat i zacząłbym od nowa :) Co byś zrobił, gdybyś był kucem ?

zbudowałbym domek z piasku i poszedł szukać żelaza i diamentów. co byś zrobił gdybyś zobaczył w dzienniku na TVP1 coś w stylu: dziś o godzinie 8 rano w warszawie widziano stworzenia nieznanego pochodzenia. oto zdjęcie jednego z tych stworzeń zrobione z dużej odległości [tu wklej zdjęcie rainbow dash]. mają kopyta, są kolorowe i przypominają w niewielkim stopniu konie. rząd postanowił zbrojnie zwalczać oo potencjalne zagrożenie. wywiad donosi że jest to nowa, być może nieudana, broń biologiczna rosjan.

Chyba próbował bym zgadać bronych na całym świecie by ją ukryli Co byś zrobił gdyby Adamiakowa grała w naszej reprezentacji

Stałbym przez chwilę w niedowierzaniu, a potem przytuliłbym ją. Co byś zrobił/zrobiła gdybyś zobaczył/zobaczyła kogoś z koszulką MLP na ulicy?

hmm, zależy kogo, ale prawdopodobnie bym go zagadał i wypytał go o wszystko o mlp itp. edit: ups, spóźniłem się :-( wyznałbym kolegom i rodzicom wszystkie moje tajemnice, a mam ich dużo, a następnie poszedłbym robić wypróbować wszystko co się da. na pewno na liście znalazłoby się: wódka, jazda samochodem i kilka innych wstydliwych rzeczy :flutterblush: co byś zrobił, gdybyś obudził się w łóżku, a obok ciebie leżała butelka z żółtawą, śmierdzącą cieczą a obok tego by był list w którym jest napisane, że to jest napój ponyfikacyjny z podpisem celestii. masz brata który regularnie naśmiewa się z ciebie, bo oglądasz mlp.

Łyknąłbym, waląc wszystko. Co byś zrobił, gdyby Nagle ktoś pozwolił ci zmienić całkowicie świat, w którym się żyje, pod warunkiem zniszczenia aktualnego ?

Uznałbym, że mimo wszystko nie warto niszczyć tego świata, bo ludzie nie będą tego świadomi... Co byś zrobił gdyby się okazało, że moja osoba normalnieje? (sam w to nie wierze :ming: )

TWOJA osoba? w sumie nic, co najwyżej bym się poważnie zastanawiał czy i dla mnie nie przyszedł czas stać się normalnym nastolatkiem. bo na razie nie chcę. bycie nienormalnym jest FAJNE!!! gdyby koledzy wiedzieli, co się dzieje w mojej głowie... NIE miał bym już kolegów... chyba. co byś zrobił gdybyś znalazł sposób za pomocą manipulacji genetycznych stworzyć kucyka jak z serialu, jednak do tego byłoby konieczne ultradrogie laboratorium, którego nie masz.

Zlałbym to i szukałbym tańszego sposobu. Co byś zrobił, gdyby nagle wybuchła wojna między Bronies a Hejterami ? (Chodzi mi o wojnę zbrojną)