Skocz do zawartości

Księżycowe Kino


Arjen

Recommended Posts

5HWnc.png

Raz na jakiś czas Księżniczka Luna by umilić czas swoim poddanym wędruje na jedno z najwyższych wzgórz Equestrii i za pomocą magii przedstawia na nieboskłonie różne historie ze swojego życia, często też zupełnie fikcyjne.
Jest to temat, w którym możemy zbierać wszystkie video związane bezpośrednio z Władczynią Nocy. Mam nadzieję, że chętnie będziecie spędzać tu czas.

 

Oczywiście mały regulamin...

- Żadnego spamu
- Nie tylko wrzucamy, ale także reagujemy, komentujemy, dyskutujemy
- Starajcie się nie wrzucać za dużo filmików do jednego posta, strony mogą wtedy zamulać
- Oczywiście przestrzegamy też ogólnego regulaminu, zakazującego dzielić się treściami rasistowskimi, itp.
- Jeśli w video są wulgaryzmy, proszę o tym wspomnieć, oczywiście nadmierna ich ilość jest niedopuszczalna

 

Zacznę od jakże lubianego przeze mnie "Two Best Sisters Play Portal 2, uwaga parę wulgaryzmów, ale film jest tego warty.

http://www.youtube.com/watch?v=L0cY2NWlddU&feature=fvwrel

Link do komentarza

Ah ... pamiętam jak się uśmiałem kiedy pierwszy raz widziałem tę przeróbkę z udziałem Luny i Celestii. Do tego kocham grę Portal. Czego chcieć więcej? Jeżeli mnie pamięć nie myli to tylko animacja jest zrobiona przez kogoś z fandomu, a tekst jest z innego krótkiego filmu komediowego. "?Best Brothers playing?", czy jakoś tak. Ale mogę się mylić. Dobrze. Więc i ja coś wrzucę. Miłego oglądania.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...