Skocz do zawartości

Prace Swah


Swahili

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Bardzo dobre prace. Podoba mi się nieco ciemniejsza kolorystyka, ośmielę się powiedzieć, że dzięki niej postacie wyglądają mroczniej i lepiej. Najlepiej moim zdaniem wyszła Luna. Dobra poza, to spojrzenie, skrzydła, może jedynie róg jest nieco za gruby, ale nie zmienia to faktu, że jest to praca stojąca na wysokim poziomie i jest na co popatrzeć. Dobra robota.

Nie wiem czemu Pinkie miałaby wypaść znacznie gorzej... owszem, może przednie kończyny wyszły nieco zbyt kościste, ale ta inna, nowa fryzura wpada w oko, przynajmniej moim zdaniem. Do tego to pełne złości spojrzenie - ta praca powstawała w nocy, tak? Już czuje tą mroczną otoczkę która otacza ten rysunek. Serio, mnie się podoba. Piknie nie wyszła może aż tak dobrze jak Luna, ale mówienie, że "jest beznadziejna" jest według mnie sporym nadużyciem.

A teraz Twój OC, czyli Azure Flame. Krótko mówiąc - cudo. Dobrze dobrane kolorki, kilka znaków szczególnych (czerwień na policzku i na skrzydłach), dobrze dobrane proporcje. Jest sporo fanowskich postaci robionych na jedno kopyto a tu widać pomysł i solidne wykonanie. Ciekaw jestem historii stojącej za tą postacią. Po stroju domyślam się, że należy do Wonderbolts a to oznacza niemałe wyróżnienie.

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam ślicznie za komentarze. Z pewnością gdy zakupię tableta będzie więcej rysunków. Na razie screen nowego rysunku, który jest jeszcze w trakcie produkcji. Nie zwracajcie uwagi na tło, to takie teraźniejsze. Potem będę robić dokładniejsze.

wip5hm.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic tu nie pisałam? Trzeba to zmienić.

No więc, kochana Swah. Każdy kolejny rysunek jest coraz ładniejszy, i widać poprawę. Nie ma się już do czego przyczepić. I o ile na początku nie lubiłam twojego stylu, to teraz zauroczył mnie tak, że Rarcię aż na tapetę sobie ustawiłam. Ale to chyba już wiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkamena! Oh you :raritylaugh:

Silent Ponyville! Oh you :raritylaugh:

Trafiłaś perfekcyjnie w moje serce. Narysowałaś dwie rzeczy, które bardzo sobie cenię. Gratuluję, nie jestem w stanie tego skrytykować.

Powiedz mi proszę, w jakim programie tworzysz i jak to robisz. Możesz mi wysłać na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...