Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Spoiler Cat

Odcinek 5: Magic Duel

Recommended Posts

Dołączona grafika

Tytuł: Magic Duel

Data Emisji: 01.12.2012

Krótki opis: Trixie wraca na ekrany, staje w magiczne szranki przeciwko Twilight. Co z tego wyniknie? Zobaczymy...

Znów reklama :/ Gagi z Fluttershy w tym odcinku są świetne już widzę kilka fajnych animacji z tego odcinka...

Pinkie chyba jeszcze ani razu nie milczała przez tyle dni. Współczuje teraz kucykom, bo na pewno będzie nadrabiać w najbliższym czasie.

• Upvote 1

Powiem tak: Twilight lv up

Twilight turns into....Twilightlicious

I jeszcze jedno. Coś mnie zaskoczyło. Twilight wybaczyła Trixie?!! Teraz już chyba nic mnie nie zdziwi

Pinkie chyba jeszcze ani razu nie milczała przez tyle dni. Współczuje teraz kucykom, bo na pewno będzie nadrabiać w najbliższym czasie.

Święte słowa

Naj-gor-szy od-ci-nek ever. Plusy: + Sajgon jaki zrobiła Trixie na początku + Jej terror + Nie szczędziła w środkach tyranii Minusy: - cała reszta, w tym naciągane nawrócenie Ocena pierwszej połowy: 8/10 Ocena drugiej połowy: 2/10

+ Zrozumiałam, że Twixie jest słodka w tym swoim przechwalaniu się :lunaderp: + Trixie's Creed na początku + Applejack r63 + Pinkacz i Twi rozwalają czwartą ścianę + Dat Fluttershy + Terror Trixie... Fajne zastosowania miała dla swoich popychadeł :rariderp: - Nie było Sombry ;_; Odcinek super fajny :D Ale kim w końcu były te kuce na końcu? I po co była tam Tia?

Dokładnie :D

Okej! Plusiki: - R.I.P. 4th wall - Trixie: GOT YOUR NOSE! Pinkie: Hmphhmpkhmg Policja: LOOK OUT SHE'S GOT THE NOSE! - Stallion AJ = Big mac .-. - MAŁA RARCIA! I JESZCZE TO BYŁA SWEETIE BELLE AWWWWWW. - Alicorn is now cannon. - Yoda Zecora, jak to pisają ^^ - No i patrzcie na to zakończenie ;_; ta słodka gleba Trixie xd - Trix: A ten kucyk z instrumentami? Twi: A to? To nie była żadna magia, to po prostu Pinkie Pie. Pinkie Pie: Screw physics. Is cannon :D - I CAŁA RESZTA CZEGO NIE WYMIENIŁAM Z NAZWY! Minusy:

10/10 Ciekawa jestem czym nas jeszcze zaskoczą...