Skocz do zawartości

Dołącz do piratów! Plądruj siedem mórz!


Spinwide

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

:ming: Magia? Nie chcemy nad nim kontroli! Latający Holender ma nad nim CAŁKOWITĄ władzę,jedynym wyjściem jest go zabić. @Edit: Poważnie ludzie,trochę dłuższe te posty i bardziej sensowne,to nie jest czat Dobra na mnie czas.Liczę na was że gdy jutro przyjdę nie zastanę tu jednego wielkiego chaosu.
Link do komentarza

*Nagle nad głowami piratów rozległ się dźwięk klaksonu.*

*Wild Airship appears!*

Dołączona grafika

-Ahoj, tam na dole! Potrzebujecie pomocy?

*Ze statku, po linie ześlizguje się młody mężczyzna, z wytatuowaną na ramieniu krewetką*

-Hej, ty jesteś kapitanem? Jeśli chcesz, ja i "mój" statek jesteśmy do Twoich usług!

*Rzuca w stronę kapitana pergamin z danymi statku*

Airship FFIV2.0

Wyposażenie:

-Harpun

-6 dział pokładowych

-12 dział pod pokładem

-Możliwość wodowania

Link do komentarza

Ale jeśli latający holender ma władzę nad lewiatanem to zabijając go będziemy mieli na pieńku z latającym holendrem, z drugiej strony mając władzę nad lewiatanem de facto będziemy kontrolować latającego holendra, pozatym kto powiedział że tego nie da się zrobić? ale jeśli pan kapitan mówi żeby zabić to zabijemy!*bierze porządny łyk rumu* haj ha kolejkę nalej...co do?...*na dźwięk klaksonu zerka w niebo* noo...to wygląda na to że mamy wsparcie niebios XD zalążek prawdziwej pirackiej floty!

Link do komentarza

Witaj wśród nas przyjacielu! Teraz powiększa się nie tylko nasza załoga ale i flota! Jesteśmy zaszczyceni że postanowiłeś do nas dołaczyć! @Kontrolę ma Holender nad Lewiatanem, nie na odwrót więc powyższy post jest trochę bez sensu. Co do mienia na pieńku...taa...jakby to rzec...mam...własne porachunki z kapitanem Latającego więc,tak czy siak mamy z nimi na pieńku :rainderp:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...