Skocz do zawartości

Dołącz do piratów! Plądruj siedem mórz!


Spinwide

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Powracając do jaskini spojrzała na wszystkich. Oni również obrzucili ją dziwnym spojrzeniem. Jej sierść nie była idealnie ruda lecz lekko czerwona od krwi. W tej chwili do jaskini wpadł Ihnes i Estherenn. Nawet nikt nie zauważył ewi. Ale ona nie dała się i rzuciła się na trytona. -Z pół obrotu w twarz! XD- wtrąciła wilczyca. Epicko rozcinając skórę na ogonie i odcinając płetwę przy ogonie nowo zdobytym mieczem. -Biała broń, huh? powiedziała Estherenn dołączając do bitwy. Każdy miał swój wkład w jego zabiciu. Ale udało się. Udało się pokonać trytona! -No chyba ten wątek mamy za sobą- powiedziala pod nosem lisica pomrukując. Przy zachodzie słońca wszyscy wrócili na statek. Wkrótce potem wszyscy pousypiali byle gdzie wycieńczeni, gdy na pokład wkradła się kath wykradłszy trochę rumu. No Kapitanie! Zakończywszy Event możemy ruszać dalej! Taki bonus ode mnie i Elizy. Zbyt długo się ciągnął. Stanowczo za długo.

Link do komentarza

Ale to ja chciałem odkurzyć temat:C Teraz będę smutać. W owym czasie powrócił Soli na pokład i ujrzawszy nieprzytomnego kapitana rzekł do niego w te słowa: "Obudź się kapitanie, albowiem wrogów tutaj siła, i zaprawdę, zaprawdę powiadam ci, odeprzeć ataku tego nie zdołamy". Nie uzyskawszy odpowiedzi udał się on na prawą burtę po czym rzekł: "Daj kamienia!". I kamień został mu podany, i rzucił on kamieniem w trytona, i trafił on trytona w głowę, powodując jego upadek. I widział kapitan, że było to dobre. I walczył on dalej dzielnie. I widział kapitan, że walczył on dobrze. Jednak po chwili serce kapitana wypełniła trwoga, wezwał on więc gestem Soliego, a Soli zaprzestał walki i przybył do kapitana, po czym Spinobrody rzekł: "Tyś ninja!" I zaprzeczył temu Soli, mówiąc: "Nie wiem, o czym mówisz, kapitanie". I kapitan po raz kolejny rzekł: "Tyś ninja, bo i twe ruchy cię zdradzają", i po raz kolejny Soli zaprzeczył: "Nie, kapitanie, mylisz mnie z kimś". "Tyś ninja, bom i widział cię w porcie, i pieniądze cim winny". I zaparł się Soli po raz trzeci, po czym kur zapiał. I słonko wzeszło, i trytony odpuściły, załoga z wyspy wróciła w jako takim stanie na okręt, smok wylądował na okręcie, wszyscy pili rum, i popłynęli dalej.

Link do komentarza

Zszedł z Trytona i podszedł do reszty dziwnego urządzenia podczepionego do Trytona. Zdjął z reki resztę rękawicy i przyczepił do swojej - Milo by było to zdjąć - pomyślałem lecz nie chciało nawet ustąpić. - Coś z tym nie tak - Po czym poszedłem do reszty załogi - Kapitanie.... - i w tym momencie 1wszy upadł na ziemie, a obok niego zaczęła spływać krew.

Link do komentarza

Ihnes razem z załogą wbiegł na statek. - Taaa... Skończyła się ta wyprawa. Stojąc za sterem popatrzył jeszcze raz w stronę wyspy. Dostrzegł jakąś postać, a w myślach usłyszał "Dziękuję wam". Wtedy przypomniał sobie istotę proszącą o zabicie trytona. Włożył rękę do kieszeni i znalazł w niej złoty pierścień. "Skąd ja to...?!" - po chwili zrozumiał, że to nagroda za pomoc. Popatrzył w stronę wyspy i powtórzył: - Skończyła się... Pierścień wrzucił do wspólnego skarbca, po czym wrócił do steru. Obrał właściwy kurs, zablokował ster a następnie postanowił odpocząć po wyprawie.

Link do komentarza

Spamem mi to śmierdzi znów. Mam szalony pomysł: nie piszcie w temacie we dwie osoby hm? Nightmare- NIKT cie nie ignoruje więc proszę nie dopominaj się już tak -.- potem mi trują że spam w temacie itp itd :rainderp: Prawdę mówiąc jakby usunąć posty powyższego typu to byłoby o jakieś 50 stron mniej xD @Down Nie dobijaj mnie....eh...kiedy wraz z 2 ochotnikami (których od paru tygodni w internetach nie widziałem :rainderp:) opracujemy kolejną, w miarę bardziej ogarniętą historię :P

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...