Skocz do zawartości

Dołącz do piratów! Plądruj siedem mórz!


Spinwide

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ten sam kto przyjmuje nań wilka, lisa,smoka i ninję :rainderp: @Down- :wat: seriously...? Dobra...jako że nie mam obecnie lepszego pomysłu niech już będzie...jak już mówiłem o "antymagicznej linie" powiem raz jeszcze- trochę sensu. magia wśród piratów? .....zgodziłem się na smoka ale...

Link do komentarza

-KHAAAAAAAA....- Kapitan wstaje jak wampir, wykasłując krew wypełniającą płuca. -Co do....co sie stało?!- po chwili zauważa jak załoga zrzuca do morza truchła syren i trytonów.-Ah...no tak...-z trudem podnosi się i spostrzega Reda pokazującego mu fragment jakby pulsującej światłem rękawicy. Kapitan od razu wyczuł dziwną,mroczną aurę emanującą z karwasza.Najwidoczniej legenda była prawdziwa. -Świetnie...więc to prawda...musisz uważać Red, ta rękawica to fragment pełnego pancerza, lecz my szukamy tylko reszty karwasza! Cała zbroja to ogromne zło które przejmie twój umysł, i będzie karmić się krwią twoich przeciwników...Dopóki nie zaspokoisz jej głodu, nie zdejmiesz jej... Soli- prawdopodobnie ręka zacznie sama się poruszać :rainderp:

Link do komentarza

I teraz weź mapę znajdź....dobra zaraz wrzucę oznaczoną gdzie płyniemy (KOLEJNY EVENT?! D:...ok ale za jakiś czas. jak będzie gotowy to dam znać ale do tego czasu ustalmy że jesteśmy w drodze dopiero :rainderp:)

btw: Red dla ciebie KAPITANA SPINWIDE'A lub Lorda Spin von Wide albo "Milorda Spinwide" :rainderp:

@Edit

Oto i mapa! Dołączona grafika

Kolejny przystanek wyspa kamieni! (bądź kamienna wyspa, czy wyspa kamienia. Nie wiem czy dobrze to napisałem xD). Event zaczniemy.....kiedy już go ogarnę :rainderp: napiszę kiedy zaplanuję wszystko, żeby nie było takiego chaosu jak poprzednio.(więc trochę poczekacie xD)

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...