Skocz do zawartości

Starcraft 2


Geledrin

Recommended Posts

Gra ktoś? Ma ochotę? Nick mam jak tu Geledrin :D Jeśli ktoś chce pograć ja bardzo chętnie.

Napiszę na jakim poziomie mniej więcej gram, ale dawno nie mialem okazji bo samemu mi się nie chciało już zbytnio. Więc 1v1 gold, 2v2 silver, 3v3 silver w 4v4 nie grałem.

Tytułu chyba nie muszę przedstawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jedna z niewielu rzeczy jakich nienawidzę. Właściwie to tak jak całego Bliżarta. Nie wiem czemu, ich gry mnie nie przekonują, poza tym są drogie. Nie te klimaty. Ale obiecałem kumplowi, że zagram. I jak już poćwiczę skilla przechodząc kampanie (wybitnie mi sie nie chce) i grając trochę z innymi nubami, to kto wie...na szczęście nie moje konto, nie kupowałem gry ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starze 1 to się hohohoho godzin spędziło :D. Dwójki jeszcze nie mam.

Jedna z niewielu rzeczy jakich nienawidzę. Właściwie to tak jak całego Bliżarta. Nie wiem czemu, ich gry mnie nie przekonują, poza tym są drogie. Nie te klimaty. Ale obiecałem kumplowi, że zagram. I jak już poćwiczę skilla przechodząc kampanie (wybitnie mi sie nie chce) i grając trochę z innymi nubami, to kto wie...na szczęście nie moje konto, nie kupowałem gry ^^

Ciekawostka: starcraft jest wzorowany na warhammerze. Games Workshop nie dał Blizzardowi zgody, więc Ci stworzyli grę, gdzie: Protossi wcale nie są Eldarami, Ludzie wcale nie są Kosmicznymi Marines, Zergowie wcale nie są Tyrranidami ;D.

Starcrafcior zrobił taką furorę, że GW do teraz sobie w brodę pluje i już chętniej współpracuje z producentami gier na kompa - stąd tytuły jak DoW ( zresztą mym skromnym zdaniem jedna z niewielu gier mogących swą grywalnością po necie konkurować ze Starem ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostkę znam. I jakoś specjalnie mnie to nie obchodzi. Żadnym uniwersum się nie pasjonuję, ale bliżej mi do Warhammera. Podobieństwo widać, ale jakkolwiek by nie patrzeć niczym się mnie do SC nie przekona. Kosmiczni Marines > Terranie, Tyranidzi > Zergowie, Eldarzy > Protosi. chociaż jako gra SC jest w większości lepszy to imo w reszcie aspektów przegrywa (nie ma tego za wiele xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Odkopujemy! Uznalem, ze wypadaloby podszkolic sie troche w multi. Tak wiec, jesli ktos chce potluc nooba (12 rozegranych gier w practice league, z czego wiekszosc przegranych :trollface: ), to jestem dostepny pod nickiem Appledash.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam takie postanowienie, że kiedy wyjdzie Heart of the Swarm to wracam do grania w SC2... Ciekawe czy faktycznie tak zrobię :P Szczerze mówiąc nie pamiętam nawet swojego kodu, ale jak rzeczywiście wrócę do Starcrafta to z chęcią pogram z jakimiś bronies :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...