Skocz do zawartości

Zapisy do klasy prof. Fluttershy


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Dzień dobry.

Mam przyjemność zgłosić moją OC

Imię: Darkamena

Nazwisko: Heart

Płeć: Klacz

Wiek: 16 lat

Rasa: Pegaz

Wykształcenie: Średnie ( to zdolna klacz, przeskoczyła kilka klas )

Wygląd:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Więcej informacji można uzyskać TUTAJ

Jestem gotowa na rozmowę wstępną o każdej porze.

Pozdrawiam ~ Darkamena Heart

Oraz ja Flaterka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

*Do poczekalni wychodzi Smok, by sprawdzić podania i kandydatów. Jego wzrok wciąż jest surowy, choć trochę nieobecny. Widocznie miał zabiegany dzień i coś mu nie przypadło do gustu... lub ktoś. Ale co poradzić? Taka widac rola smoka.*

*Gdy podszedł do pierwszej kandydatki wziął podanie i nie witając się, przeczytał je uważnie. Fluttershy stała obok i tylko cicho rzekła:*

-Dzień dobry...

Dżem dobry pani Fluttershy, witam panie Stachul.

Imię: Willow

Płeć: klacz

Rasa: pegaz

Talent: pisarstwo

-Hmmm

*Rzucił jakby do siebie, wciąż patrząc na podanie.*

-Mało informacji... Proszę przyjść na rozmowę wstępną w najbliższym czasie...

*I ruszył do następnej kandydatki. Od niej także wziął podanie i tak samo jak wcześniej, zaczał je uwaznie czytać...*

Dzień dobry...

Imię: Green

Płeć: Klacz

Rasa: Kucyk ziemny

Talent: Porozumiewanie się z roślinami na zasadzie, że jeśli się skupi, może słyszeć ich głosy w swojej głowie. Na razie słyszy je dość niewyraźnie, jednak robi duże postępy.

Uroczy Znaczek: Trzy kwiaty o błękitnych liściach, układają się na kształt piramidy.

Charakter(podam jedynie cechy, nie chce mi się rozpisywać, chyba że będę musiała): Klaczka jest to łagodna, spokojna, cierpliwa, życzliwa, nie-naiwna, opanowana, trochę nieśmiała, rzadko miewająca napady złości, cicha, małomówna, gotowa pocieszyć każdego i podnieść na duchu. Przy okazji nie lubi podlizywania się, potrafi być bezuczuciowa, lecz nie wredna bądź ostra. Kocha przyrodę i wszystko co z nią związane, a w szczególności rośliny.

Wygląd: Klik

Dodatkowe info: Często nosi ubranie(takie jakie ma na obrazku powyżej), jest ono cienkie, lecz utrzymuje jako tako ciepło.

Chyba wszystko dobrze wypełnione... prawda?

-Dziań dobry...

-Dzień dobry...

*Rzucił tylko i wciąż lustrował podanie. Fluttershy przyglądała mu się dziwnie z boku. Wyglądał na troszkę zaskoczonego. Ale to można było powiedzieć bardziej, że jego pysk sam się szykował do uśmiechu... który jedna nie pojawił się.*

-Dobrze. Podanie jest wyczerpujące i nic więcej nie potrzeba nam wiedzieć... prawda?

-Jak dla mnie... jest dobre.

-Gratuluję i zapraszam na zajęcia. Może się Pani udać do domu.

*Po tych słowach udali się do kolejnej osoby. Kandydatka nie dała swojego podania, tylko podeszła i powiedziała coś o sobie.*

dobrze to ja zapiszę się i tutaj jestem Moonlight star, pochodzę z Canterlot'u, byłam jedną z najgrzeczniejszych uczennic w akademii dla dam lecz jeśli ktoś odważy się mnie zdenerwować potrafię przyłożyć

-Witam Panienkę. Osiągnięcia są iście zadowalające, jednak proszę wypełnić podanie, bym mógł je rozpatrzeć...

-Um... takie są.. zasady...

-Ale jeżeli poda Pani wszystkie potzrebne informacje, to myślę, że nada się idealnie do klasy. A teraz wybaczy Pani, mamy jeszcze kogoś tutaj... Do widzenia.

-Um... Do widzenia...

*I przeszli do następnej osoby, która podała dane o sobie, jednak czy to mogło być uznane za podanie?*

Zgłaszam moją OC Shine: http://mlppolska.pl/Watek-Courtney-i-Shine--5074

(będę pisać jako ona) Um... Dzień dobry. Chciałam si-ę... chciałam się zgłosić do klasy Pani Profesor Fluttershy... Cz-czy można?

-Hmmm

*Znów rzucił bardziej do siebie, niż do innych... przeglądając życiorys.*

-Dzień dobry...

-Tak, dzień dobry.

*I pokazał życiorys Fluttershy. Po chwili czytania, odezwał się do kandydatki.*

-Ale oczywiście, że można! Pani życiorys spełnia wymagania podania i jest dosyć szczegółowy... można więc chyba przyjąć Panienkę, prawda?

*Rzucił do Fluttershy*

-Um... nie widzę problemu...

-W takim wypadku witamy w klasie! Zapraszamy na lekcje, gdy tylko klasa będzie kompletna.

*Po tym udali się do kolejnej Kandydatki.*

Dzień dobry.

Mam przyjemność zgłosić moją OC

Imię: Darkamena

Nazwisko: Heart

Płeć: Klacz

Wiek: 16 lat

Rasa: Pegaz

Wykształcenie: Średnie ( to zdolna klacz, przeskoczyła kilka klas )

Wygląd:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Więcej informacji można uzyskać TUTAJ

Jestem gotowa na rozmowę wstępną o każdej porze.

Pozdrawiam ~ Darkamena Heart

Oraz ja Flaterka

*I znów wziął podanie, tym razem z dołączonym życiorysem... Przejrzał to dokładnie, po czym podął Fluttershy. Po chwili zwrócił się do kandydatki.*

-Nie widzę potrzeby prowadzenia rozmowy wstępnej...

-Um, ja tez nie...

-Jednogłośnie zostaje Pani przyjęta do klasy. Zapraszamy na zajęcia, już wkrótce.*

*I wrócili znów do sali. Po chwili Smok wyszedł z kartką i po zerwaniu poprzedniej, nakleił nową.*

Drodzy kandydaci! Poniżej zostaje wywieszona lista przyjętych dzięki podaniom i rozmowie wstępnej:

-Storm Shadow

-Rukia Kuchiki

-Lonlay Vegasu

-Kitsune Yuki

-Shylitude

-DiceMuz

-Willow Twig

-Green

-Shine

-Darkamena Heart

Lista tych, którzy musza odbyć rozmowę wstępną lub donieść podanie:

-Willow

-Moonlight Star

Serdecznie gratulujemy przyjętym i zapraszamy tych, którzy muszą odbyć rozmowę, w jak najbliższym czasie. W razie ewentualnych skarg/problemów, proszę zgłosić się do sekretariatu. Dodatkowo ogłaszamy, że nabór na uczniów zostaje oficjalnie ZAMKNIĘTY. Kandydatów, którzy nie zdążyli, zapraszamy za rok!

Smok Stachul i Prof. Fluttershy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ogłaszam, że zapisy zostają wznowione! Jest bowiem jedno miejsce za postać Kuchiki Rukia! Dodatkowo proszę o przybycie wszystkich, którzy mają odbyć rozmowę wstępna! Inaczej lekcje rozpoczną się bez Was!

Wybaczcie opóźnienia, ale była mała niezgodność w komunikacji z Panem Dyrektorem... Ale już wszystko jest dobrze i działa! Tak więc zabawę kontynuujemy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: MoonSun Płeć: Klacz Rasa: Alicorn Talent: Potrafi przesuwać słońce i księżyc, ale trochę słabo. Lepiej jej idzie układanie konstelacji, zrzucanie gwiazd, powodowanie deszczu meteorytów. Uroczy Znaczek: Słońce i księżyc Charakter: Zawsze wyciągnie pomocne kopytko, jeśli ktoś zadrze z jej przyjaciółmi, to gorzko tego pożałuje, przy nieznajomych nieśmiała. Wygląd: http://mlppolska.pl/Watek-MoonSun--4020?pid=171856#pid171856 Dodatkowe info: Jest pół-podmieńcem, więc potrafi zmieniać się w alicornowe wersje kucyków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie do klasy prof. Fluttershy Imię: Primeval Nazwisko: Trumpet Gatunek: Jednorożec Płec: Samica Zdolnośc: Zaklęcia skupione na naturze i iluzji. Wygląd: Brązowa grzywa, żółtozielona sierśc. CM przedstawia złote drzewo. Często nosi ciemnozielony płaszcz z kapturem i srebrną zapinką. Dodatkowe informacje: Interesuję się zwierzętami, szczególnie ornitologią. Lubię też zielarstwo i długie spacery po dziczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłam przez liczne korytarze, aż w końcu przekroczyłam przez próg, wzdychając. Podchodzę do prof. Fluttershy i z trzęsącym kopytem ( lub pyszczkiem, jak kto woli) podałam arkusz z moimi danymi: Imię: Melody Nazwisko: Soft Płeć: Klacz Pochodzenie: Clousdale Rodzaj: Pegaz Talent: śpiew Cutie Mark: pięciolinia z nutkami Historia: Pochodzę z Clousdale, gdzie jako mała klaczka uczęszczałam do akademii artystycznej "Beauté et l'art". W tej szkole nauczyłam się śpiewu delikatnego, jakże melodyjnego. Później przeniosłam się do Canterlot, gdzie kontynuowałam swą naukę z najbardziej znaną śpiewaczką w Canterlocie. Gdy w pełni nauczyłam się śpiewu i opanowałam rady mojej mentorki, przeprowadziłam się do Ponyville. Tam poznałam ptaszka, który przy naszym pierwszym spotkaniu miał złamane skrzydełko. Zaopiekowałam się nim i śpiewałam razem z nim. Nazwałam go Buczek, bo wydaje śmieszne, nienaturalne dla takiego ptaszka dźwięki, kiedy się denerwował. Mam nadzieję, że przyjmiesz mnie do swej klasy, w której postaram się uczyć od ciebie tak uważnie i systematycznie, jak u moich poprzednich nauczycieli. Gdy nauczycielka uważnie czytała podanie, ja wyszłam na korytarz. Za bardzo się bałam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałabym zgłosić się do klasy prof. Fluttershy, jeśli nie macie nic przeciwko. Moje podanie. Imię: Animal Nazwisko: Heart Płeć: Klacz Rasa: Pegaz Wiek: Tyle co Mane 6 Cutie Mark: Odcisk wilczej łapy Wygląd: Brązowe oczy i włosy, bardzo jasno-brązowa sierść Talent: Zna mowę każdego zwierzęcia, uczy się techniki przemiany w dowolne zwierzę Charkater: Cicha, nieśmiała, spokojna, wrażliwa, ma zamiłowanie do zwierząt, kocha naturę (ogólnie charakter ma jak Fluttershy) Dodatkowe informacje: Animal nigdy nie miała przyjaciół ani osoby, która by ją zrozumiała. Często przebywa w lesie pośród leśnych stworzeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Smok spojrzał na kolejne podania, które dochodziły. Pokręcił tylko głową i odłożył je na bok. "Tak wiele podań, a tak mało miejsc" - pomyślał i przeciągnął się na krześle. Było w tym sporo racji... bo miejsc była mało, ale... a co go tam. Jak dają takie podania, to niech się dostają... Pozostała jednak sprawa podania Willow... Ale to też dało się Rozwiązać...

Imię: MoonSun

Płeć: Klacz

Rasa: Alicorn

Talent: Potrafi przesuwać słońce i księżyc, ale trochę słabo. Lepiej jej idzie układanie konstelacji, zrzucanie gwiazd, powodowanie deszczu meteorytów.

Uroczy Znaczek: Słońce i księżyc

Charakter: Zawsze wyciągnie pomocne kopytko, jeśli ktoś zadrze z jej przyjaciółmi, to gorzko tego pożałuje, przy nieznajomych nieśmiała.

Wygląd: http://mlppolska.pl/Watek-MoonSun--4020?pid=171856#pid171856

Dodatkowe info: Jest pół-podmieńcem, więc potrafi zmieniać się w alicornowe wersje kucyków.

Podanie do klasy prof. Fluttershy

Imię: Primeval

Nazwisko: Trumpet

Gatunek: Jednorożec

Płec: Samica

Zdolnośc: Zaklęcia skupione na naturze i iluzji.

Wygląd: Brązowa grzywa, żółtozielona sierśc. CM przedstawia złote drzewo. Często nosi ciemnozielony płaszcz z kapturem i srebrną zapinką.

Dodatkowe informacje: Interesuję się zwierzętami, szczególnie ornitologią. Lubię też zielarstwo i długie spacery po dziczy.

Przechodziłam przez liczne korytarze, aż w końcu przekroczyłam przez próg, wzdychając. Podchodzę do prof. Fluttershy i z trzęsącym kopytem ( lub pyszczkiem, jak kto woli) podałam arkusz z moimi danymi:

Imię: Melody

Nazwisko: Soft

Płeć: Klacz

Pochodzenie: Clousdale

Rodzaj: Pegaz

Talent: śpiew

Cutie Mark: pięciolinia z nutkami

Historia: Pochodzę z Clousdale, gdzie jako mała klaczka uczęszczałam do akademii artystycznej "Beauté et l'art". W tej szkole nauczyłam się śpiewu delikatnego, jakże melodyjnego. Później przeniosłam się do Canterlot, gdzie kontynuowałam swą naukę z najbardziej znaną śpiewaczką w Canterlocie. Gdy w pełni nauczyłam się śpiewu i opanowałam rady mojej mentorki, przeprowadziłam się do Ponyville. Tam poznałam ptaszka, który przy naszym pierwszym spotkaniu miał złamane skrzydełko. Zaopiekowałam się nim i śpiewałam razem z nim. Nazwałam go Buczek, bo wydaje śmieszne, nienaturalne dla takiego ptaszka dźwięki, kiedy się denerwował.

Mam nadzieję, że przyjmiesz mnie do swej klasy, w której postaram się uczyć od ciebie tak uważnie i systematycznie, jak u moich poprzednich nauczycieli.

Gdy nauczycielka uważnie czytała podanie, ja wyszłam na korytarz. Za bardzo się bałam...

Witam chciałabym zgłosić się do klasy prof. Fluttershy, jeśli nie macie nic przeciwko.

Moje podanie.

Imię: Animal

Nazwisko: Heart

Płeć: Klacz

Rasa: Pegaz

Wiek: Tyle co Mane 6

Cutie Mark: Odcisk wilczej łapy

Wygląd: Brązowe oczy i włosy, bardzo jasno-brązowa sierść

Talent: Zna mowę każdego zwierzęcia, uczy się techniki przemiany w dowolne zwierzę

Charkater: Cicha, nieśmiała, spokojna, wrażliwa, ma zamiłowanie

do zwierząt, kocha naturę (ogólnie charakter ma jak Fluttershy)

Dodatkowe informacje: Animal nigdy nie miała przyjaciół ani osoby, która

by ją zrozumiała. Często przebywa w lesie pośród leśnych stworzeń.

*Zebrał podania, ułożył w ładny stosik i dał na powiększającą się kupkę papierów. Tak... wszystkie podania zostały zaakceptowane... Wszak były dobre i sporo mówiły... tylko co na top dyrektor?*

-Och... co zaplątam sobie głowę dyrektorem...

*Rzucił do siebie. Wszak Celestor miał tutaj trochę do gadania, ale mniej, niż Fluttershy, która będzie musiała zajmować się nimi... No właśnie, co z nią?*

-Fluttershy... myślisz, że sobie poradzimy z trak dużą klasą?

*Spojrzała na niego niepewnie. Zawsze to on był tym przekonanym, a teraz... czegoś brakowało. Brakowało tej pewności, brakowało tego przesłania... tej pozytywnej energii... Gdzieś cała magia prysnęła.*

-Um... - *Zaczęła jak zawsze niepewnie* -Nie jestem pewna... ale może jak mi pomożesz...

-Ależ oczywiście! - *Przerwał jej w pół-zdania* -Od tego tu jestem! Pomogę Ci!

-Nie wiem jak Ci dziękować...

-Nie musisz... taka moja praca.

*Rzekł jakby obojętnie. Po czym usłyszał pukanie. To była Willow... czekająca na rozmowę... No właśnie... rozmowa...*

*puka do sali klasy*

-Mogę wejść?

-Witam Panienkę! Mama dobrą wiadomość! Pani podanie zostało jednak rozpatrzone pozytywnie! Może więc Pani wrócić do domu i czekać na rozpoczęcie zajęć! Gratuluję!

*Zarzucił tylko i wrócił do sali. Zabrał kartkę i sporządził ostateczną listę... ostatnią z ostatnich...*

Lista przyjętych do Klasy Prof. Fluttershy:

-Storm Shadow

-Lonlay Vegasu

-Kitsune Yuki

-Shylitude

-DiceMuz

-Willow Twig

-Green

-Shine

-Darkamena Heart

-Willow

-MoonSun

-Primeval

-Melody

-Animal

Zmian w liście nie będzie żadnych! Jest to ostateczna lista, do której nie dojdzie nikt więcej. Ewentualne prośby o wypisanie, proszę podsyłać do Sekretariatu. Na ewentualne wolne stanowiska nie będzie przeprowadzana rekrutacja uzupełniająca. Zajęcia rozpoczną się, gdy Prof. Fluttershy będzie gotowa psychicznie di tego.

Z poważaniem Stachul i Fluttershy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:Shadow Nazwisko:Night Gatunek:Pegaz Płeć:Klacz Zdolność:Możliwość porozumiewania się z groźniejszymi gatunkami zwierząt. Cecha wyróżniająca:Zawsze jest przy mnie mój mały,czarny tygrysek-Yari. Jesteśmy nierozłączni. Krótki życiorys:Urodziłam się w małym pegazim miasteczku niedaleko Los Pegasus. Mieszkałam tam do skończenia szesnastego roku życia.Potem rozpoczęłam wędrówkę po Equestrii w poszukiwaniu dobrej uczelni. Podczas tej wędrówki znalazłam mojego tygryska. Dotarłam do Canterlotu skąd składam to podanie. Mam nadzieje,że dostane się do klasy prof.Fluttershy. Jeśli nie będzie miała nic przeciwko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...