Skocz do zawartości

[Uniwersytet Canterlocki] Klasa Księżniczki Luny.


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Gdzieś daleko, w kraju na nieboskłonie, król Lew z Panną królową mieszkali, mieli córkę piękną Wagę. Królewna, była słodka i kochana, a także łagodna i sprawiedliwa, pewnego dnia spacerowała po gwiezdnych polach razem ze swoim tajemnym ukochanym, skorpionem, gdy ich nagle strażnicy złapali, para prubowała uciec, lecz niespodziewanie król, ojciec pięknej królewny się zjawił i chcąc rozdzielić kochanków zaminilł swą córkę w księżyc, a jej miłego w słońce, stworzył też dwie strażniczki, by strzegły ich po wszeczasy, lecz istnieje legenda, że znów się spotkaj i na zawsze już ze sobą będą.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 186
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

princess_luna_shield_of_royalty_transpar

 

Przedsmak podsumowania:

 

- Shadow "Veritas" Dark (Wiej007): 5, 4, +3, 3, 5, +, +, 2, 4, +4. Ocena końcowa to 4.
- Red Avenu (RedBalance12): 5, 4, -5, 4, +3, +3, 5, 4, +2, +4, 4. Ocena końcowa to 4.
- Black Sky (BronyPony): /, 3, 4, +, +. Ocena końcowa to 4.
- Nathler Ridd (Pawlex): 5, +4, 4, 5, 5, 4.
Ocena to 5
- Moonlight star (Nesiachnid): -, +4, 4, 5, 5, +, -4, 4, 4, +4. Ocena końcowa to 4.
- Shining Crystal (Julia): -, 4, -4, 5, +. Ocena końcowa to 4.

 

- Amber Royal (Vanai/Spectra): 4, 5, 6, +5. Ocena końcowa to 5.
- Pokemona (Nightmare): 4, +4, 4, 4. Ocena końcowa to 4.
- Autumn Staccato (Tearise): +, +4, 5.
Ocena końcowa to 4/5
- Dearme (Nocturnal Light): 4, 5, 6, +5. Ocena końcowa to 5.
- Darkness Triator (Wizio): +, 4, 3, -5. Ocena końcowa to 4.
- Night Arrow (MacTavish): +, 4, +5.
Ocena końcowa to 4/5
- Fallen Star (Dr. Markus): +3, -4, 5. Ocena końcowa to 4.

 

profile_picture_by_real_princess_luna-d5

 

Witajcie uczniowie. Zanim przejdziemy do docelowej części naszego podsumowania, musimy zadać pytanie:

Czy Nathler Ridd, Autumn Staccato lub NIght Arrow chcą zdawać na ocenę wyższą?

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Z grupy uczniów powoli wyszedł na przód Nathler.

- Księżniczko, będzie dla mnie zaszczytem zapracować na wyższą ocenę

 

Jako jedyny odezwałeś się w tej sprawie, więc nie tylko dostaniesz wyższą ocenę, ale także Księżniczka będzie miała dla Ciebie drobny prezent.

 

zHu3DX6.png?1

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Drzwi otwarły się z hukiem i do klasy wpłynęła granatowa, połyskująca mgła, niosąc za sobą błysk piorunów i grzmoty, które zwykle towarzyszą burzy. Tym razem jednak nie była to burza. Nie tylko. Na progu stanął bowiem cień. Wysoki i majestatyczny.

 

-Witam. Wstańcie i powitajmy się jak na nauczycielkę i uczniów przystało. WSTAĆ!

 

Do klasy dziarskim krokiem wmaszerowała klacz o czarnym futrze i w pełnej zbroi. Granatowa grzywa powiewała wojowniczo.

 

-Należy do mnie poinformowanie Was, że w tym roku szkolnym zaszły bardzo istotne zmiany. Oj, tak. Bardzo istotne. Waszą nauczycielką od teraz jestem JA i mam nadzieję że się cieszycie, drodzy uczniowie. Bądź co bądź, spotkał Was zaszczyt i niespodzianka. Kto by pomyślał że będziecie mieć lekcje z Nightmare Moon, prawda? A Wasi koledzy powinni pomyśleć, to może by do tego nie doszło! Gdyby nie doprowadzili Luny do skrajnego poirytowania, wciąż by tu była. Ale obowiązek to obowiązek, należy go wypełnić. Jeśli komuś coś się nie podoba, tam są drzwi, tam kąt, a tam, jeszcze dalej, Księżyc. Mam nadzieję że wszystko jasne i mam nadzieję na miłą i owocną współpracę. I usłyszę tylko jak któryś gada, to bez ostrzeżenia poza planetę wysyłam zanim zdąży wypowiedzieć "przepraszam". A teraz moi drodzy możecie się przedstawić. Byle tylko wyraźnie. W swej łaskawości postanowiłam dać szansę uczniom sprzed roku, którzy mają ochotę nauczyć się wiele od Królowej Nocy tym razem. Będziecie mieli szansę spojrzeć na lekkcje z innego poziomu... A teraz szybko. I uważajcie na błędy. Za każdy przewiduję karę, a wyobraźnię mam bujną.

Link do komentarza

(a na klasę Chrysalis mi nie pozwolili ;_; )

 

Poke lekko się skuliła, ale gdy zobaczyła, że to Nightmare Moon wyjęła z juk kartkę i uśmiechnęła się, gotowa by zapisać zadanie.

 

Sami będziecie notować zadania, to pierwsze. Drugie, czy nie zaznaczyłam że macie się zgłosić do zapisów? Ostatnia szansa na poprawę, jako że to dopiero początek semetru.

Edytowano przez Nocturnal Light
Link do komentarza
  • 6 months later...
  • 7 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...