Skocz do zawartości

Klasa prof. Rainbow Dash


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

< Brązowy pegaz, słysząc, że jest wywoływany od razu odpowiedział >

-Już idę, już idę.

< Night Arrow podleciał na pas startowy. Od razu spojrzał w stronę pani prof., oczekując na znak do rozpoczęcia testu >

- Dam radę, dam radę...

< W tej chwili usłyszał dźwięk gwizdka, którego tak wyczekiwał >

- No to do roboty!

< Na samym początku, ogier postanowił się rozpędzić, ponieważ było to ważne do przeprowadzenia kolejnych sztuczek, które sobie zaplanował. Najszybszym sposobem było wykonanie kilkunastu pętli w miejscu i tak też postąpił >

- Tyle powinno wystarczeć, teraz czas na prawdziwy pokaz.

< Najpierw poleciał w stronę obręczy, pomiędzy którymi przeleciał z dużą prędkością >

- Pierwszy krok za mną. Teraz czas na trik numer dwa.

< Night wzniósł się jeszcze wyżej, wykonując przy tym śrubę.Gdy już doleciał do pierwszej napotkanej chmury, zaczął ją okrążać i tworzyć kształt, co w efekcje końcowym dało znak strzały >

- Myślę, że mogę już kończyć. Teraz czas na finał.

< Po wykonaniu poprzedniej sztuczki nie zwolnił, ani na moment. Arrow Chowając skrzydła, wykonał zwrot w stronę pasu startowego i ponownie wykonał śrubę. Przy tej szybkości pikowania za pegazem wytworzyła się długa, dwukolorowa spirala w barwach, przypominających te z jego grzywy. Będąc blisko końca trasy zaczął zwalniać, aż całkowicie się zatrzymał, lądując na czterech kopytach. Kątem oka zdążył dostrzec to, co udało mu się wytworzyć tą ostatnią sztuczką >

- I jak mi poszło, pani profesor? Wystarczy, aby zdać ten test?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 369
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

*podchodzi do grupki pegazów* - Witajcie wszyscy , mam nadzieje że się będziemy dobrze bawić :) *Uśmiech się i klepie Thunderbolta po plecach* - Nie martw się stary.... jak będziesz miał jakiś problem to wal do mnie śmiało, chętenie ci pomogę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*patrzy się na kikiz* - uuuu ..... jakie ty masz zarąbisty kręcone włosy ;) *zaczerwienił się* - tzn... chciałem powiedzieć że sa ładne... :) * odwraca się do kazia* - Kaziu może mi polecisz jeszcze jakieś fajne utwory? *patrzy znowu na kikiz , która wygląda na jakąś zagubioną* - Kikiz ? coś się stało? W czymś ci pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Wszystko dobrze, wydawało mi się, że mój Cutie Mark nagle się zmienił, ale już wygląda normalnie. [obejrzałam swój bok, i zaczęłam się uśmiechać] -To się ciesze Lenita, że jest już dobrze.[odpowiedział mi Kazio] -A i Wiktor, dzięki mi też podoba się twoja fryzura. Choć w moim przypadku ciężko okiełznać te niesforne kłaki.[potrząsnęłam głową, by pokazać, że naprawdę ciężko je ogarnąć] :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...