Skocz do zawartości

Skargi i prośby do Dyrekcji i Grona Pedagogicznego


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Gość Arctic Fox

Tutaj możecie napisać skargi bądź prośby które zostaną rozpatrzone oraz podjęta będzie decyzja.

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

EDIT - poprawiłem. Ostatni raz piczę coś na tablecie

Witam serdecznie szanowną dyrekcje oraz cale grono pedagogiczne. Mam propozycję - nie chce wykręcać od zajęć, ale może by tak stworzyć dział "usprawiedliwionych nieobecności studentów" (poparte sensownymi argumentami).

Oczywiście obowiązkiem studenta jest nadrobienie wszelkich zaległości. Mam nadzieje ze to co napisałem ma sens. Chory jestem to i mózg przypomina kisiel. A póki co wracam do łózka, apapu i gripexu :bonbon2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

Z prośby nauczycieli, zostaną otwarte gdy Avatarzy/Regenci zaczną lekcje inaczej będzie tam Discordowy chaos, co do tematu usprawiedliwień = kupuje xD

Edytowano przez Hófehérke Tündér Halál
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA jestem za tym iż powstał temat poświęcony rozmowom postaci. Np... [uczniowie]Rozmowy lub [uczniowie]Korytarz takie luźne pogawędki między kucykami. _________________________________________________________________________________________________________________________________ ta :D i jestem dziewczyną :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

W niektórych tematach nie do końca wiadomo, czy się dostało, czy nie. Po czym można to poznać?

http://mlppolska.pl/Dzial-Uniwersytet-Canterlotu--222
~w klasach są wpisy kto się dostał a kto nie i avatarzy piszą w dziale zapisów kogo przyjeli.

Hófehérke Tündér Halál

Edytowano przez Hófehérke Tündér Halál
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

JA jestem za tym iż powstał temat poświęcony rozmowom postaci.
Np...
[uczniowie]Rozmowy
lub
[uczniowie]Korytarz
takie luźne pogawędki między kucykami.

_________________________________________________________________________________________________________________________________
ta :D i jestem dziewczyną :D


No nie wiem, a kto to będzie pilnował? Edytowano przez Hófehérke Tündér Halál
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

Tyle że Avatarzy mają swoje posty i obowiązki a ta szkoła sama w sobie jest obciążeniem dla nich.

Edytowano przez Hófehérke Tündér Halál
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobmy jak w szkole... Jakis nauczyciel ma od ktorejs do ktorejs dyzur na korytarzu

To chyba jest najgłupszy pomysł... oprócz forum, założę się, że większość Avatarów ma też swoje życie prywatne i na pewno nie ma czasu na to by siedzieć i czytać posty o wyznaczonej z góry porze.

Jeżeli już by zrobić taki temat to zostawić go swojemu losowi tzn. posty nie zgodne z regulaminem zgłaszali by sami użytkownicy, a ktoś mógłby od czasu do czasu wpadać i sprawdzać czy się burdel nie wytworzył. Ne jestem jednak zwolenniczką zakładania czegoś takiego od czegoś są przecież komunikatory -uczniowie mogą się zgadywać na konfie na gg czy skype i tam sobie gadać i to miałoby o wiele więcej sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako Avatar Luny proszę o rozpatrzenie mojej prośby. 1. Chciałbym temat "Klasa Księżniczki Luny" przenieść do mojego działu "Regnum Lunae". Nie zakłóci to integralności Uniwersytetu, a mi pozwoli na prowadzenie zajęć w moim dziale. 2. Prosiłbym o jakiś zakaz odnośnie ewentualnego kopiowania pomysłów na zadania, żeby każda klasa była oryginalna i jedyna w swoim rodzaju. Pozdrawiam, Arjen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arctic Fox

Niestety nie mam tu nic do gadania by go przenieś ale jeżeli chcesz nie ma problemu, tyle że prosze by w moim dziale był odnośnik do Twojego.
Myślę że to nie będzie problemem, ale wiadomość roześle ^ ^.

Edytowano przez Hófehérke Tündér Halál
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie zgody na przeniesienie klasy Luny do Regnum Lunae. Dlaczego? To proste:

Jak Ty będziesz miał tak, to inni też będą tak chcieli, zostanie przeniesione i sens istnienia uniwersytetu mija się z celem.

Niech to zostanie, gdzie jest.

Co do lekcji... według mnie, każdy nauczyciel będzie miał inny program i inny zakres materiałów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie zgody na przeniesienie klasy Luny do Regnum Lunae. Dlaczego? To proste:

Jak Ty będziesz miał tak, to inni też będą tak chcieli, zostanie przeniesione i sens istnienia uniwersytetu mija się z celem.

Niech to zostanie, gdzie jest.

Co do lekcji... według mnie, każdy nauczyciel będzie miał inny program i inny zakres materiałów.

Prowadzenie zabawy przez avatarów w dziale, który nie jest ich też mija się z celem. Celestor się zgodził, oczywiście odnośniki by były. Ty się nie zgadzasz. Pomyślę.

No i dalej czekam na odpowiedź na drugie pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Masz moje pełne poparcie Arjenie. Popatrzmy po Polskich uczelniach (wyższych) czy któraś z tych publicznych ma placówkę w tylko jednym budynku? Chyba nie... Działy, tudzież klasy, traktujmy jako budynki... organizacja może być u Celestii, jako dyrekcja naczelna... 2. Oryginalność pomysłów... Część i tak będzie się pokrywać, jednak przydałyby się widoczne różnice... takie 60% poparcia :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...