Skocz do zawartości

Dyskusja na temat naszej zielarki


Tarreth

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 206
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Do puki nie dowiemy się czegokolwiek z serialu, używam tej mapki.

Zebrica nie jest taka mała. Wyobrażałem sobie jej ludy jako wiele plemion, każde ze swoim wodzem. Jeśli zaszłaby potrzeba uzgodnienia jakiejś ważnej dla kraju potrzeby zwołują radę i uzgadniaj działania w głosowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem w hiperłącze. Teraz dobrze?

Długo się ładuje. Ja bym w ogóle rozmiar zmniejszył.

Gdzieś jakbym to kiedyś widział tutaj

goodmorningzecorabyjohn.jpg

A tego napewno nie było

idunnoatitlezecorarelat.jpg

Tak, pierwszy art już kiedyś tu był, ale ten drugi jest świetny!

Tak. To dość tajemnicza postać' date=' szczególnie na początku. Szkoda że została "oswojona", wolałem ten wątek "tajemniczej wiedźmy".[/quote']

Z początku też miałem nadzieję, że zostanie ona taką... tajemniczą postacią, ale nie powiem żebym się zawiódł na jej postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już kilka artów z "Księżniczką Zecorą"' date=' ale pewnych kwestii chyba nie powinno się zmieniać. xD Btw. "Droga Księżniczko Zecoro..." ciekawie by brzmiało.[/quote']

Nie dlaczego? Kto wie, może w swojej rodzinnej wiosce Zecora mogłaby być córką jakiegoś wodza. (Byłoby to ciekawe odkrycie i wątek na odcinek, z drugiej jednak strony, kolejna księżniczka... Trochę ich już sporo by było)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby Zecora była córką wodza. podejrzewam że wtedy nie opuściłaby swojej krainy.

Właśnie wręcz przeciwnie. Ile razy to właśnie następcy tronu wyruszali w nieznane? Przykład pierwszy z brzegu - Pocahontas. Albo książę Kaspian. Wysokie pochodzenie Zecory jest bardzo prawdopodobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej historia jest za mało rozwinięta. Zecora jest rozsądną zebrą' date=' jeżeli był ktoś na jej miejsce to mogła bez problemu opuścić dom. Jeżeli jednak by nie było, to chyba zostałaby. Nie wiem...[/quote']

No a co jeśli Zecora miała starsze rodzeństwo? Wówczas korona nie dla Niej, więc może sobie wyruszyć w świat i podróżować do woli. I nie dziwne by było, gdyby swoją wielką wiedzę, zawdzięczała naukom na jakimś dworze królewskim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...