Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Tarreth

Dyskusja na temat naszej zielarki

Recommended Posts

Zawsze możesz poprosić kogoś na forum. Jest tutaj dużo utalentowanych osób, które mogą ci zrobić i avek i sygnę.

Zawsze możesz poprosić kogoś na forum. Jest tutaj dużo utalentowanych osób, które mogą ci zrobić i avek i sygnę.

Taaa ale ja tu nikogo nie znam :fluttershy4:

Off-top się robi... Wracając do Zecory... Cieszę się, że są tu tacy co o niej pamiętają. Ja odniosłem wrażenie, że jest właśnie taka zapomniana.

Zawiodłem się na niej, gdy nie wiedziała jak pozbyć się parasprite'ów. Pinkie wtedy się wykazała. Ale to był odcinek poświęcony Pinkie więc chyba można usprawiedliwić Zecorę. xD I tak jest jedną z najinteligentniejszych kucyków. ^^

[email protected] Obrazek ładny. Mam takie pytanie: jaki jest wasz ulubiony odcinek z naszą Zebrą-szamanką? Mi osobiście najbardziej podobał się ten pod tytułem "Znaczkowa ospa". Dużo tam powiedziała a jej kukuryku mnie rozwaliło! Zastanawiam się też skąd bierze rośliny których używa podczas ważenia eliksirów. Wiadomo, że coś pochodzi z Ponyville ale nie pamiętam co. Może ma jakąś małą prywatną szklarnię na zioła?

Ulubiony odcinek z Zecorą? Chyba ten pierwszy. Cały odcinek jest jej poświęcony i dowiadujemy się najistotniejszych rzeczy.

witaj Zecoro , jestem tu nowy , ale mam na początek kilka pytań . 1 dlaczego jesteś jedyną zebrą w mieście ? 2 gdzie twoja rodzina , utrzymujesz z nią kontakt ? 3 czy odpowiada ci takie życie na uboczu ? :molestia:

Ten temat jest taki bardziej dyskusyjny.

Cholera, uwielbiam Zecorę w tym Hallowen-owym przebraniu :pinkie2:

Super wygląda! Aczkolwiek grzywę bym jej trochę zmienił.

Mówiąc "dyskusyjny" miałem na myśli nasze rozmowy na temat Zecory. Może jakieś arty?

Ja chcę takie! xD

Dołączona grafika

Guest Piter Wan Kenobi

Jeśli chodzi o tą postać,jest ciekawa nawet tak w skrócie mówiąc.Ja tam osobiście nic do niej nie mam,bo potrafi pomóc i tak dalej.

Na pewno jest bardzo tajemnicza. Chociaż już wszyscy ją poznali i wiedzą, że nie ma się czego bać, to ona chyba nadal budzi taki niepokój.

Nom , mnie się ta postać WYBITNIE wyróżnia w tłumie kucyków i nie mam na myśli wyłącznie jej wyglądu :) Te rymowanie , w każdym zdaniu i styl w jakim to robi jest powalający . Choć lubię wszystkie postacie z serialu , to Zecora jest w czołówce moich ulubionych postaci , a jeśli nie brać pod uwagę kucyków , tylko inne postacie , to ona jest na 1 miejscu !

A ja przyznam, że kiedyś nie zwracałem na nią specjalnie uwagi. Jest, bo jest. I w pewnym momencie zauważyłem, że nikt nie porusza jej tematu. A przecież miała cały odcinek + była też w innych. Fakt, może nie było to jakieś powalające ukazanie się jej,... ale żeby tak całkiem o niej zapomnieć?

Tak , jest lepiej dobraną postacią i budzi lepsze reakcje niż np Gilda . I jako , chyba jedyna , o ile kojarzę , wystąpiła w kilku odcinkach , więc jak na postać stojącą gdzieś na uboczu jest dosyć często na widoku . Jest też kimś w rodzaju mędrca w serialu , jak jest kłopot , to wszyscy walą do Zecory :)

Jest też kimś w rodzaju mędrca w serialu , jak jest kłopot , to wszyscy walą do Zecory :)

No mi się raczej wydaje, że udanie się do Zecory to jest raczej dość ostateczne rozwiązanie, jak już nikt, nawet Twilie i Jej książki nie potrafią pomóc, to udaje się do Zecory i przeważnie robi to głównie sama Twilight. Jest taka dość tajemnicza i jest idealnym uzupełnieniem wiedzy Twilight, ale przez to, że żyje w lesie Everfree dalej ma w okół siebie taką lekką otoczkę mroczności i mroku (no w końcu to Ona jest przewodniczką i opowiada straszne historie w Nightmare Night). Ale i tak ją lubię, tak jak każdego kucyka ;).

• Create New...