Skocz do zawartości

Dyskusja na temat naszej zielarki


Tarreth

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 206
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No właśnie, to jest zonk...jeśli porównać wiek postaci do wieku ludzi, to dałbym jej ponad 20 lat, podczas, gdy mane 6 są jako nastolatki, tak ok 17-19 lat. A jeśli porównać ich wiek, do prawdziwych zwierząt, to nie wiem ile żyją kuce i zebry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ciężko określić jej wiek. Jednak zakładając, że Mane 6 to okolice ~20, to Zecorze dałbym, no, powiedzmy, że 25-28. Dlaczego? Ciężko mi to wytłumaczyć. Rozmawia z głównymi bohaterkami w miarę jak rówieśniczka, jednak daje się wyczuć, że jest bardziej dojrzała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż popieram, tę ocenę, Zecora jest młoda, ale widać z daleka, że jest co najmniej dorosła i wydaje się odrobinę starsza od mane 6, ale jak mówiłem, określić jej wieku jest prawie niemożliwe, bo nie wiemy ile mają lat kucyki z mane 6. Jedynie drobne szczegóły, jak ten, że nie są równego wieku, bo Fluttershy jest starsza o rok, od Pinkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No starsza jest na pewno, ale nie potrafię dokładnie powiedzieć jak bardzo. Doświadczona jest na pewno i mi też wydaje się, że jest dorosła.

Zastanawia mnie też, jak może wyglądać jej rodzinny dom i jak wygląda styl życia innych zebr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...