Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
El Martinez

Braeburn

Recommended Posts

Pfff' date=' to, że Braeburn jest najlepiej wyglądającym kucem w Equestrii nie znaczy, że jest gejem Tongue Chociaż artów z nim i Caramelem/Soarinem jest zastraszająco dużo :<[/quote']

Większość artów to zwyczajnie profanacja Braeburna lol... Sam miałem problem, żeby wrzucić tu coś co jako tako wygląda ;d

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To tak odemnie coby dział nie zamarł, no i ja bym się tu nie wpisał? lol

@Up

I to jest właśnie powód, dla którego nie cierpię słabych humanizacji ;p Imo beznadziejnie wygląda (jeszcze ten czerwony nos, jakby przedawkował Tequillę). Parę znośnych humanizacji dałem wyżej. A dzisiaj shipowo :P

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=OdrYlaEe41A&list=FLtq-99dly8BgsIcJWz11d0A&index=3&feature=plcp

Mały kawałek z jednym z artów powyżej ^^

Dołączona grafika

Nowy ulubiony ship *.*

A swoją drogą... Kuba, jeszcze jeden taki pokaz spamu, a dopilnuję, by poleciały procenty. Wklejanie po jednym, lichym obrazku do każdego działu nie jest fajne. Tyle.

Nawet fajna postać. Trochę nadpobudliwy mi się wydawał. Ma bardzo śmieszny głos i brzmi jak jakiś Teksańczyk pierwsza klasa. Z wyglądu, jest nawet ładny, tylko ta grzywa jest jakaś taka zbyt..... puchata. Fajnie wygląda w tej mycce. Do całej tej sprawy próbował podejść jakoś pokojowa, za co ma plusa. Chyba nic więcej nie mogę o nim powiedzieć, gdyż nie ukazał się zbyt długo. Nie jestem jego fanem, ale jest on fajną postacią.

Sign in to follow this  

• Create New...