Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

@up:

 

Jako, że jestem kibicem drużyny TSM, oglądałem mecz. Odwrotność meczu przeciw GG. Całkowita dekoncentracja(Xpecial gra Soną, flashuje się w środek TF, ultuje i... nie trafił nikogo >.>). 

Nie mam pojęcia, dlaczego OMG nie zbanowali Corkiego, WildTurtle gra nim świetnie. No i Darius grający Rumblem i missujący ultimejty... Nie widział mi się ten Yordle od początku.

 

W każdym razie, o ile mecz był miejscami nawet dość nudny, warto było obejrzeć. 

 

Wie ktoś, kiedy dziś się na Twitchu zaczynają dalsze rozgrywki(najlepiej czasu polskiego)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi TSMu.

 

A to wcale nie są chore pory, wstajesz i oglądasz. Chora pora to siedzieć do jedenastej, czy nawet północy, a potem płakać, że jest się mało wypoczętym i mecze są o chorych porach. :lyraaxe:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tylko nie każdy wstaje o 4 rano. A nawet jeśli, to z pewnością nie po to, żeby oglądać mecze w LoLa. Fakt jest taki, że Europa została tradycyjnie zlana przez Riot. A nie, sorry, w ciągu całego turnieju będzie można obejrzeć całe 3 mecze o normalnej porze, czyli jest dobrze. :ming:

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Howling Abyss (czyli ARAMach), jeśli gra się Vi, sprzedawca mówi o siostrze Vi i że "chyba nie powinien o tym mówić". Poza tym, na samym dole karty Vi jest podpis: "X was here". A "X" to "jedyny przestępca, jakiego Cait nie zdołała złapać" - patrz jej League Judgement.

Przewiń do 6:25 - http://www.youtube.com/watch?v=ByHlPrhYHYw#t=6m25s

Więc tak, następnym championem będzie siostra Vi, X. Ambitne imiona, nie ma co. :rainderp:

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy zakłady, jaki to będzie champion? :rainderp:

Ja stawiam, że będzie to coś pośredniego między Fizzem i LB, być może z chwilowym stealthem - z pewnością będzie musiała mieć dobrego skilla do ucieczki, bo to wychodzi z League Judgement Cait. Poza tym raczej stawiałbym na AP championa, bo Cait i Vi są już AD, a to ma w końcu być ich przeciwniczka, zresztą 2 ostatnich championów było AD. Czyli IMO melee AP assassin z chwilowym stealthem.

Co do wyglądu, to oprócz oczywistych różowych włosów, obstawiam, że będzie używała głównie jakichś gadżetów, i na tym będą bazować jej skille. Może jetpack? :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Wiem jedno - skoro odważyła się zdewastować profil VI, to ma jaja!
  A tak na poważnie, to wątpię w jetpack (jakoś mi nie pasuje do klimatu LoL'a) a tak poza tym to nie mam pomysłów. Btw. Jak myślisz, kim jest osoba na splash art'cie z pool party? Chodzi mi oczywiście o dziewczynę z tatuażami w chmury i zwoje (łuski po pociskach?). Kolory paznokci pasują do VI ale te malunki... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, całkiem możliwe, że to też ona, bo tatuaże nie pasują do żadnego championa. Ah, ten Riot. :rainderp:

Co do jetpacka - Vi ma rękawice, którymi burzy ściany, Cait ma karabin snajperski, młot Jayce'a to już w ogóle szczyt techniki - jetpack wcale nie jest takim nieprawdopodobnym strzałem. A w mojej teorii utwierdzają mnie jeszcze bardziej tatuaże w kształcie chmur na tym splashu. :raritylaugh: To na pewno będzie lżej uzbrojony champion, niż taka Vi, a jednocześnie musi być mobilny - bo jak inaczej mogłaby uciec Cait?

Co do moich spekulacji nt. postaci, obstawiam kolejnego bruisera + jakiś bonus pasyw/quest jak w przypadku Kha i Rengara.

To nie może być bruiser, przecież wyśmiewa wszystkie skille Vi - która jest tak bardzo "bruiserowatym" bruiserem, jak to możliwe. To na pewno będzie "subtelniejszy" champion - nawet jeśli nie pod względem kultury osobistej, to pod względem mechaniki na pewno.

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy już, że będzie miała niebieskie włosy.
Ponadto prawdopodobnie posługuje się bronią palną/rakietami/czymś z chmurkami, zakładając, że to z jej perspektywy był login screen Pool Party (z uwagi na jej tatuaż). Jest jeszcze info, że lubi koty - będzie miała skina z nimi związanego. 

 

Myślę, że będzie to top lub jungler, najprawdopodobniej assassin, AD lub AP. I przeczuwam, że to na pewno nie będzie tank. Ulti... Hmm... Zakładam, że będzie to coś do natychmiastowego udupienia ADC, podobnego do ulta Vi. I pewnie wszystkie skille będą miały zastosowanie ofensywne.

 

I na koniec powiem, że z chęcią ujrzałbym ją zamiast Ao Shina, ponieważ ten mały smoczek kompletnie mnie nie zainteresował.

Edytowano przez Rainbow Wave
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...