Skocz do zawartości

Wniknijmy w lola bardziej - Czyli o wszystkim i o niczym


Cloud Kicker

Recommended Posts

Mam szczerą nadzieję, że Fnatic dzisiaj zdemoluje Cloud9. Szanse są duże, biorąc pod uwagę, w jakiej formie jest Fnatic, a Cloud9 może i wyglądało bardzo dobrze w NA LCSie, ale prawda jest taka, że nie mieli kompletnie żadnej konkurencji - starczy spojrzeć na wyniki Vulcunu i TSMu.

Gambit można z miejsca spisać na straty, ale można mieć nadzieję, że Fnatic coś pokaże. :lol:

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja prognoza się sprawdziła. :ming: Cieszę się.

Jutro na forach LoLa będzie płacz fanboyów, narzekanie na złe ustawienie grup, przez które TSM i Vulcun odpadły, i jęczenie, że NA ciągle jest lepsze od EU. :lol:

Teraz zobaczymy, czy sprawdzi się moja prognoza, że Gambit dostanie stompa 2:0. :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gambit>Vulcun
Fnatic>C9

 

EU > NA

 

Co tutaj się rozpisywać? Ta ostatnia gra Fnatic z C9 tak naprawdę ośmieszyła Amerykę. Najlepiej nadal streamować gierki, zgarniać kasę od sponsorów i z Twitcha. Pokazali, że poziom NA jest niski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się na wielu rzeczach nie znać, ale na pukawkach to akurat się znam ;>

Wniosek - nowa Championka ma większą rurę niż Tristiana ;)

 

A tak z meczu - wygrałem mecz, Teemo z trolami(byłem Teemo top) 3/12/13 - za każdym razem jak na midzie albo bocie był teamfight, ja znikałem na topie tureta. Przeciwnicy obudzili się pod naszym inhibitorem kiedy super miniony z mojej linii niszczyły im wierze ze mną w składzie xDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Przeglądając informacje o Jinx miałem dokładnie taką minę:  :pinkieo:

   Dużo rzeczy chciałbym napisać, ale wypowiem się tylko na temat tego, co ma na plecach. Stawiam 10/1 że jest to bazooka, która będzie miała coś wspólnego z jej ultem. W ogóle chyba szykuje się nowy adc/range top o_o

 

   Edit: Wrzucam ciekawy komentarz, umieszczony pod zdjęciem Jinx na tablicy LoLa.


new Champs name is Jinx
The "X" in the vandalized Vi's page was the X at the end of her name
Jinx is also the "C" character from Caitlyn's lore.
ransom said the "C" was meaning for CAT BURGLAR.
He then went on saying that Jinx LOVES kittens. This also as hinted by her name :L

SOLVED IT RIOT!!

116 = CXVI
C X VI
C(Caitlyn's lore) X(Vandal Signature) Vi(Champion) 
any questions ? 

Edytowano przez Moposable
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Shakulec o śmiechu Singeda i Luxusowej jednoczesnie, raczej mider(ostatnio była Lissandra- dawno dość).

1. Być może to 'zaginiona' siostra Vi.

2. Być może to siostra Vi, ale się się niej ne przyznaje.

3. Być może to ktoś z jej starej bandy.

4. Być może, rzeczywiście, nic o niej nie wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jednak nie jest plecak odrzutowy

Kłamstwo. Kłamstwo! :despair:

W każdym razie, AD carry. Dziwne, że wypuszczają drugiego zaraz po Lucianie, ale mi to pasuje, bo Lucian i tak jest kompletnie bezużyteczny.

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Tristany i Kog'Mawa. No i ulti Eza. Z Jaxem to ona ma tyle wspólnego, że jej imię zaczyna się na J.

Riot może chce w 4 sezonie trochę odejść od idei full AD carry na bocie. Zresztą, w tej chwili AD championi mają przewagę, często mam tak, że w teamie 3-4 championów jest AD. A oprócz Corkiego i Koga nie ma carry, który robi dużo AP dmg, więc często w late game jest bieda, jak już przeciwnicy nastackują armor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej skin ssie, moim zdaniem nie pasuje do niej, skoro jest z Piltover. 

Okej, zmieniam zdanie, nie pasuje do niej, fakt, ale przyjrzałem się mu i jest fajowy. Bardzo mi się podobają jej skille, ciekawe Q, niezłe W, interesujące E, a ult super :x

Ciekaw jestem, jakie będzie miała przeliczniki z AP, skoro jest ADC. Może będzie się ją opłacało robić pod AP, podobnie jak Tristanę. Albo hybrydowo. I tak zapowiada się bardzo ciekawie.

 

 


2. Być może to siostra Vi, ale się się niej ne przyznaje.

 

Oficjalnie nie jest to napisane, ale wiadomo, że to siostra Vi. Raz - wiemy, że Vi ma siostrę. Dwa - w tekstach Jinx jest mowa o siostrze. A trzy - aktorka głosowa Vi określiła Jinx jako "Vi's sister". :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...