Skocz do zawartości

Pytania do Diamond Tiary i odpowiedzi


Green

Recommended Posts

Więc tak Panno Diamond Tiaro (przez twoje imię o mało cie nie nazwałem Tyarą Elżbietą Gas :D), mam pytanie.

Co ci zawiniły Apple Bloom, Sweetie Belle i Scootaloo, że się tak z nich razem ze swoją przyjaciółeczką Silver Spoon nabijacie i im uprzykrzacie życie?

I dlaczego w ogóle zachowujecie się (mówiąc językiem nas ziemian), jak "rasowe przedstawicielki gimbazy"?

A tak poza tym to uważam ciebie i twoją kumpele Silver Spoon za największe antagonistki w Equestrii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak Panno Diamond Tiaro (przez twoje imię o mało cie nie nazwałem Tyarą Elżbietą Gas :D), mam pytanie.

Co ci zawiniły Apple Bloom, Sweetie Belle i Scootaloo, że się tak z nich razem ze swoją przyjaciółeczką Silver Spoon nabijacie i im uprzykrzacie życie?

I dlaczego w ogóle zachowujecie się (mówiąc językiem nas ziemian), jak "rasowe przedstawicielki gimbazy"?

A tak poza tym to uważam ciebie i twoją kumpele Silver Spoon za największe antagonistki w Equestrii.

Uprzykrzać życie? Bez przesady. A tak w ogóle, co to znaczy "antagonistki"?

a mnie to już nie lubisz? :octcry:

Nie płacz, lubię Cię. ^^"

Ahym.

Nie bądź taka zazdrosna.

Jaki jest twój ulubiony przedmiot w szkole?

Cóż, ogólnie całkiem lubię naukę, czyli przynajmniej większość przedmiotów w szkole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 6 months later...

Witaj, moja droga Diamond Tiara:aj5:

1.Kim zamierasz zostać w przyszłości?

2.Czy słyszałaś o czymś takim, jak człowiek?

3.Co Ci się najbardziej podoba w Silver Spoon, że znalazłyście ze sobą wspólny język, znaczy się przyjaźnicie tak mocno?

4.Czy razem z Silver Spoon, lubicie się naśmiewać z innych kucyków, niż Znaczkowa Liga, czy tylko one mają u was przechlapane?

5.Czy nie uważasz, że dokuczanie Znaczkowej Lidze, nie przystoi takiej młodej damie na takim poziomie, jak Ty?

6.I tak uważam, że jesteś słodka:twilight7:

7.Mogę Cię przytulić?

8.Czy pokłóciłaś się kiedyś nie na żarty z Silver Spoon?

9.Jak podobasz się sobie z głosem Moniki Wierzbickiej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...