Skocz do zawartości

Zapytaj Podmieńczą społeczność


Recommended Posts

1 pytam bom człek ciekawy :P po za tym nie obrazicie się jeśli powiem że nie?

2 naprawdę są u was tylko tacy zielonkawi? Czy tam bardziej niebiescy :/ naprawdę nie ma w Changei podmieńca o czerwonych oczach i hitynie?

3 dlaczego tak brutalnie? Mi tylko o futerko chodziło (czy co wy tam macie :P )

4 zakładając że nie robi w wojsku, wywiadze, że nie jwst drwalem i królowej kurzarzem. Uznajmy że taki "przeciętny podmieniec" nie jest narażony na niebezpieczeństwa, nieszczęśliwe wypadki, herbatkę z Fluffle i rozmowę ze mną. Zatem od wyklucia się do zgonu ile czasu mija?

5 jako kod a nie narząd. Ja już wam narządów wycinał nie będę...

6 ghraghtpfrrrghttbrlrlrbrrghttt?

Edytowano przez Arceus
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 pytam bom człek ciekawy :P po za tym nie obrazicie się jeśli powiem że nie?

2 naprawdę są u was tylko tacy zielonkawi? Czy tam bardziej niebiescy :/ naprawdę nie ma w Changei podmieńca o czerwonych oczach i hitynie?

3 dlaczego tak brutalnie? Mi tylko o futerko chodziło (czy co wy tam macie :P )

4 zakładając że nie robi w wojsku, wywiadze, że nie jwst drwalem i królowej kurzarzem. Uznajmy że taki "przeciętny podmieniec" nie jest narażony na niebezpieczeństwa, nieszczęśliwe wypadki, herbatkę z Fluffle i rozmowę ze mną. Zatem od wyklucia się do zgonu ile czasu mija?

5 jako kod a nie narząd. Ja już wam narządów wycinał nie będę...

6 ghraghtpfrrrghttbrlrlrbrrghttt?

 

1. Wręcz przeciwnie. Odetchniemy z ulgą. Żeby podmieniec z innym gatunkiem... Nie, nie i jeszcze raz nie.

2. Albinosy mają czerwone oczy. I tak, wszyscy jesteśmy jedno-kolorowi. Co prawda mamy różne odcienie, ale nazwać je potrafią tylko klacze. 

3. Nie dziw się. Nie dość, że mają nas za jakieś potwory i spychają na margines, to jeszcze ktoś pyta czy są u nas "biali" :/

4. Nikt tego nie liczy, ale na szczęście selekcja naturalna robi swoje. Ostatnio jakiś przygłup założył się z drugim przygłupem, że nakarmi rosiczkę olbrzymią (rośnie w Everfree). No i nakarmili. Sobą.

5. Nic nie będziesz ciąć? Ogiery odetchnęły z ulgą. A nasz język nie ma nazwy ponieważ jest jeden. Nie to co u was: angielsku, zulu, mandaryński... 

6. Przegoń kota z klawiatury  :fluttershy3:

 

7 rozmowa ze mną was wytępiła?

Przepraszam :

 

Nie. Mamy się dobrze. Triste zakładał jakieś nowe Okna w komputerze... czy coś w ten deseń. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1. Jak wygląda dom zwykłego podmieńca? 

2. Kąpiecie się? 

3. Macie swoje zwierzątka? 

 

1. Dom Podmieńca jest taki jak każdy widzi  :crazytwi3:  A tak na serio to większość woli ciemne i chłodne kolory. Nie znam żadnego, który miałby kwiatki w doniczce. 

2. Od ostatniej porażki nie. To nasza nowa strategia - bycie bronią biologiczną. No dobra... oczywiście, że tak  :changeling:

3. No jasne!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy Triste ma u was swoją własną kuwetę? 

2. Załatwiacie się do toalety? Bo w sumie nie wiem gdzie kucyki się wypróżniają :v 

3. Jak pachniecie? 

4. Macie źródła słodkiej wody na swej ziemi? 

1. Nie, wyganiamy go w pokrzywy xD
Khem... :burned:
Znaczy się, ma własną ubikację 

2. No a niby gdzie? Podobno pegazy puszczają tylko wiatry. Skoro tak, to czym są chmury? Błe. Odechciało mi się śniadania. 

3. To zależy od częstotliwości zażywania kąpieli oraz używanych perfum (a wiesz jak ty pachniesz? Hmm? Raczej nie poczujesz zapachu swojego gatunku, o ile ktoś się myje)

4. Jasne. Rzeki, jeziora... Chyba nie myślałaś, że w czasie deszczu biegamy z wiadrami i łapiemy deszczówkę?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co gdy Krolowa nie patrzy, chętnie posłucham :)

2. Macie ochotę na napad na jakieś państwo, czy wakacje za krótkie? :P

1. Gdy Królowa nie patrzy ćwiczymy, zagrzewamy się do boju i rozmyślamy nad taktyką :lie:

2. Umm... po przemyśleniu i uzgodnieniach, doszliśmy do wniosku, że napad na jakieś państwo będzie idealnym zwieńczeniem wakacji. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele czasu pozostało. Pytanka:

1 Dużo podmieńców szwęda się po innych państwach ?

2 Wasza populacja jest stabilna (dorosłych średnio starych średnio młodych średnio), rozwijająca się (dorosłych średnio, młodych dużo starych mało) czy wymierająca (starych dużo dorosłych średnio) (nie ,nie twierdzę że wymieracie)

3 Wasz ulubiony :cydr: ?

 

1. Niestety, ale ta informacja jest poufna:rd7:
2. Coś pomiędzy stabilną, a rozwijającą się. Innymi słowy nie grozi nam wymarcie, ale z drugiej strony nie mnożymy się jak króliki :)
3. Trzeba by pytać każdego z osobna. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech ta teoria spiskowa znowu rzuca mi się na oczy, ale żeby Wasze oczy ocalić dam wersję czytelniejszą 

mlp___changeling_life_cycle__by_caycowa-

Z drugiej jednak strony kiedyś tam podmieńcy mówili że "nasz królowa nie składa tysięcy jaj" i "nasza królowa nie znosi jaj... nie znosi też omletów" ale co ja tam wiem :v Skoro Chrysalis się na Shining Armora rzuciła, to chyba w tym zakresie podmieńcom bliżej do kucyków niż insektów no nie :P ?

Edytowano przez Arceus
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za odpowiedzi dzięki ale nie byłbym sobą gdybym nie kontynuował: 

Taa, ciekawe dlaczego.

Będąc w temacie co się u was pędzi (oczywiście w temacie:cydr:) i czy kupujecie co z innych krajów ?

Przeciętna długość służby bojowej ? (no chyba nie jak T-34 10 godzin :skajzepsu: dlatego nie dawali instrukcji obsługi)

Znalazłem coś takiego.

 Czy to prawda ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

0. Poufna informacja to poufna informacja :P

1. Nikt, nic nie pędzi:lie: Słowo daję. Słowo bimbrownika. Co do innych krajów - handlujemy różnymi rzeczami.

2. Ładnych kilka lat. 

To tylko jedne z wieeelu spekulacji, teorii spiskowych i n-tych opisów tego, czego nie widzieli :P

Czyli jednak jak robactwo? 

Zapraszamy na stos ognisko. Wysłaliśmy 100 000 000 000 000 zbrojnych, żeby przyprowadzili ciebie siłą... na ochotnika. Wysmaruj się olejkiem do opalania. Będzie gorąco - tobie... to znaczy nam :lie: 

Ech ta teoria spiskowa znowu rzuca mi się na oczy, ale żeby Wasze oczy ocalić dam wersję czytelniejszą 

Ukryta zawartość

Z drugiej jednak strony kiedyś tam podmieńcy mówili że "nasz królowa nie składa tysięcy jaj" i "nasza królowa nie znosi jaj... nie znosi też omletów" ale co ja tam wiem :v Skoro Chrysalis się na Shining Armora rzuciła, to chyba w tym zakresie podmieńcom bliżej do kucyków niż insektów no nie :P ?

Ktokolwiek to powiedział, zostanie wysłany z powrotem do szkoły. Ewentualnie będzie udawał kuca i trafi do szkoły do Cheerilee. 

A załóżmy OBIE opcje to jest jaja i ... sami wiecie co.

Omlety? :crazytwi3:

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlatego że was lubię, nie byliście u mnie w pokoju i jesteście zbyt słodcy by was unicestwiać, przyszedłem tu. 

Equestriańska inkwyzycja ładniejsze stosy układa. Aha bo to ognisko. *pojawiają się koce, papierowe tależe, miski z sałatkami, plastikowe kubki, sztućce :P napoje zwykłe i "okazyjne" jedzenie, dużo jedzenia i kosze (bo porządek jest ważny)*

Jedzmy zatem... Smacznego.

 

Przypomnę tylko, że jeśli chcecie miłości to mówcie i na własne ryzyko próbujcie (ostatni który spróbował dostał bana na grawitację)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlatego że was lubię, nie byliście u mnie w pokoju i jesteście zbyt słodcy by was unicestwiać, przyszedłem tu. 

Equestriańska inkwyzycja ładniejsze stosy układa. Aha bo to ognisko. *pojawiają się koce, papierowe tależe, miski z sałatkami, plastikowe kubki, sztućce :P napoje zwykłe i "okazyjne" jedzenie, dużo jedzenia i kosze (bo porządek jest ważny)*

Jedzmy zatem... Smacznego.

 

Przypomnę tylko, że jeśli chcecie miłości to mówcie i na własne ryzyko próbujcie (ostatni który spróbował dostał bana na grawitację)

1. Nie byliśmy? Skąd ta pewność? Jesteśmy podmieńcami :fluttershy6:
2. Słodcy? *Odwraca się i pyta wszystkich zgromadzonych* Dobra, przyznać się, który dał się polizać? *jeden z podmieńców opuszcza łeb* Lizus... Nie, nie ty, on. Podmieniec znaczy się. W nagrodę dostanie nową ksywkę. 
3. Inkwizycja? Wiemy, ale stos to nie suknia ślubna. Liczy się jakość. 
4. Ban na grawitację? I wszystko jasne. "Lekkoduch! Mogłeś się przyznać". 

Zgadnijcie, podmieńce.

###

 

Uprzedzam pytania

1 Z banem NIE ŻARTUJĘ

2 Tak też was lubię

3 Nie brzydzę się was

4 Nie, spoko według mnie z was kolesie

5 Nie najecie się ode mnie (wynik miłość zero, przyjaźń zero)

6 Arceus jest tylko troszeczkęniunię złośliwy

7 Pewnie, że z wami zjemi

8 Tak, przyniosłem dla was tort

 

Wiemy, ale ej... na tym forum są nieletni... Podobno. 

1. Niech ci będzie. 
2-4. Dzięki!
5. Co prawda nie głodujemy, ale trochę szkoda :(
6. My możemy być bardziej
7-8. Wolelibyśmy coś na zagrychę. Mamy herbatę "z prądem". 

 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiem, że was u mnie nie było? Skoro nadal jesteście w jednym kawałku to znaczy, że was tam nie było, a jeśli się mylę to znaczy że nie wykonałem rozkazu... To znaczy że będę musiał się poprawić... A wy nie chcecie żebym się poprawiał D: 

2 to nie był on, to był tamten. Jaką ksywkę wygrał?

3 no właśnie. Lepiej ułożony lepiej się świeci i lepiej kiełbaski grzeje, a to co zrobiliście trzeba poprawić... Naprawić, bo Moonlight zepsuł :P

4 tamten nie wiedział co to grawitacja i dałem mu wodór, jeszcze lżejszy od helu. 

6 owszem, nie mniej jednak ja niosę miłość pokój i dobro rozpryskowym... A wy?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

1.Rozumiem, że potraficie mówić i macie swoje głosy? Bo na ślubie chyba nie mieliśmy okazji tego widzieć albo tego nie pamiętam.

2.Macie swoje osobowości, czy wszyscy jesteście tak jakby skserowani, jednakowi?

3.Czy słyszeliście o czymś takim, jak człowiek?

4.Jaka przemiana była według was najfajniejsza, znaczy się w co najfajniej było się przemienić?

5.Czy jesteście jednopłciowi, czy wśród podmieńców też są dziewczyny (nie licząc królowej oczywiście)?

6.Jak was traktuje Chrystalis? Czy bardziej po partnersku, czy woli rzucać rozkazy, jak do psów?

7.Planujecie atak na świat ludzi?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Skąd wiem, że was u mnie nie było? Skoro nadal jesteście w jednym kawałku to znaczy, że was tam nie było, a jeśli się mylę to znaczy że nie wykonałem rozkazu... To znaczy że będę musiał się poprawić... A wy nie chcecie żebym się poprawiał D: 

2 to nie był on, to był tamten. Jaką ksywkę wygrał?

3 no właśnie. Lepiej ułożony lepiej się świeci i lepiej kiełbaski grzeje, a to co zrobiliście trzeba poprawić... Naprawić, bo Moonlight zepsuł :P

4 tamten nie wiedział co to grawitacja i dałem mu wodór, jeszcze lżejszy od helu. 

6 owszem, nie mniej jednak ja niosę miłość pokój i dobro rozpryskowym... A wy?

1. Yyy... odstaw kawę/herbatę/zioła (miętę czy inną lipę)
2. Tajemnica.
3. Wyszło jak wyszło, ponieważ nie jesteśmy aż tak okrutni. Nie mamy doświadczenia.
4. My wolimy odłamkowe. Mamy pewność, że odłamki miłości trafią do każdego serca

 

1.Rozumiem, że potraficie mówić i macie swoje głosy? Bo na ślubie chyba nie mieliśmy okazji tego widzieć albo tego nie pamiętam.

2.Macie swoje osobowości, czy wszyscy jesteście tak jakby skserowani, jednakowi?

3.Czy słyszeliście o czymś takim, jak człowiek?

4.Jaka przemiana była według was najfajniejsza, znaczy się w co najfajniej było się przemienić?

5.Czy jesteście jednopłciowi, czy wśród podmieńców też są dziewczyny (nie licząc królowej oczywiście)?

6.Jak was traktuje Chrystalis? Czy bardziej po partnersku, czy woli rzucać rozkazy, jak do psów?

7.Planujecie atak na świat ludzi?

1. Rozmawianie lub czytanie na ślubie jest oznaką chamstwa, braku kultury oraz ujemnego stopnia inteligencji. Co innego wzruszenie i płacz. 
2. Oczywiście, że tak. To znaczy w kwestii odrębności.
3. Że niby co? To jakiś kwiatek?
4. Pytaj osobno. Dla mnie sokoła, tygrysa, albo lamparta. Wiesz co to jest reinkarnacja? Słyszałeś w swoim życiu taki dłuuugi wyraz? To stara i mądra prawda (kto wie z jakiego to filmu? :) )
5. Możesz przyjść i zaglądać pod ogon. Nie wszyscy na to pozwolą, ale zapewniam, że wszyscy mają bardzo ostre zęby.
6. A to już zależy od humoru naszej Królowej. 
7. Gdzie? Zaznacz "X" na mapie Equestrii gdzie to jest. I tak nie odpowiemy, ale będziemy wiedzieli czy warto. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...