Skocz do zawartości

Zapytaj Podmieńczą społeczność


Recommended Posts

- Tak  :bemused:  Dam sobie kopyto uciąć, że kilku chłopaków zamie... Chwila! Dlaczego zdjęcie zrobiono w bibliotece Twilight? Królowej NIGDY tam nie było. I już nie będzie. Coś mi tu śmierdzi...

- Pewnie ja [jeden z podmieńców opuszcza łeb] Już idę pod prysznic...

- Miałeś to zrobić dwa tygodnie temu  :burned:  Ech... niereformowalny typ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*ostrząc siekierę* 

1 sądzisz że znajdą się wśród was tacy który polezą za kimś innym niż Chrysalis?

tumblr_mg8hwo7bRo1s0sz7go3_1280.png

2 jaka była wasza reakcja na to?

3 Nie myślicie chyba że tą garstkę Fluffle wykorzystałem jedynie do Testu z Chrysalis?

tumblr_mfo8pftJds1s0sz7go2_500.png

Moją ofiarą była Equestria... 

4 skąd masz pewność że Chrysalis nigdy tam nie było?

5 skąd wiesz że nigdy jej nie będzie?

Ostatnio widziałem jak razem z Twilight i Candence grała w grę planszową ;) (nie chce mi się zdjęcia szukać, ale to prawda :P

6 Dlaczego mi nie wierzycie?

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*ostrząc siekierę* 

1 sądzisz że znajdą się wśród was tacy który polezą za kimś innym niż Chrysalis?

tumblr_mg8hwo7bRo1s0sz7go3_1280.png

2 jaka była wasza reakcja na to?

3 Nie myślicie chyba że tą garstkę Fluffle wykorzystałem jedynie do Testu z Chrysalis?

tumblr_mfo8pftJds1s0sz7go2_500.png

Moją ofiarą była Equestria... 

4 skąd masz pewność że Chrysalis nigdy tam nie było?

5 skąd wiesz że nigdy jej nie będzie?

Ostatnio widziałem jak razem z Twilight i Candence grała w grę planszową ;) (nie chce mi się zdjęcia szukać, ale to prawda :P

6 Dlaczego mi nie wierzycie?

1. To pytanie retoryczne - oczywiście, że nie. To leży w naszej naturze. Jeśli ktoś to zrobi, to na bank nie jest podmieńcem.

2. Szkoda, że muszę się powtarzać. Nie byliśmy w Ponyville.

3. Zabiłeś Lyrę i Bon Bon? Ktoś tu się zdenerwuje... Bardzo.

4. Ponieważ mieszka tam, sześć celebrytek, które swoimi błyskotkami przegonią każdego.

5. Patrz wyżej. Poza tym, raczej nie chciałaby stanąć w Canterlot jako betonowa "rzeźba".

6. Ponieważ to fotomontaże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 a ci niesubordynowani żołnierze?

2 piliście herbatę z Fluffle. Cóż może Marksaline znacie?

3 nikt nie ucierpiał, chociaż przez chwilę Celka mnie kusiła. Po za tym po co miałbym to robić? Jestem antyhejterem :P

4 tylko w moich oczach to jest niesprawiedliwe?

5 wiesz jakby tam była przy ławce w jakimś parku, gdzie zakochani chodzą mogła by się najeść nigdzie nie chodząc ;)

6 D: jak mogłeś?! Zgaduję że zabraliście mi packę na muchy podczas huga?

7 słyszałem że noc koszmarów jest waszym ulubionym wydarzeniem. Prawda to to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 a ci niesubordynowani żołnierze?

2 piliście herbatę z Fluffle. Cóż może Marksaline znacie?

3 nikt nie ucierpiał, chociaż przez chwilę Celka mnie kusiła. Po za tym po co miałbym to robić? Jestem antyhejterem :P

4 tylko w moich oczach to jest niesprawiedliwe?

5 wiesz jakby tam była przy ławce w jakimś parku, gdzie zakochani chodzą mogła by się najeść nigdzie nie chodząc ;)

6 D: jak mogłeś?! Zgaduję że zabraliście mi packę na muchy podczas huga?

7 słyszałem że noc koszmarów jest waszym ulubionym wydarzeniem. Prawda to to?

 

1. Nie znamy takich. Królowa (prawie) zawsze mówi: "Żeby mi to było ostatni raz!" 

2. Chłopaki!!! [odwraca się kilkadziesiąt podmieńców] Znacie jakąś tam Marsakra...cośtam? [większość kręci głowami, inni wzruszają ramionami]. Niestety trudno powiedzieć.

3. Nikt... Nigdy... Nie... Nazywa... Królowej... jakąś Celką!!!  :flutterage:

4. Nie potrafię odpowiedzieć za wszystkich. Możliwe, że jeden z nas zazdrości noszenia wisiorka z motylkiem. 

5. Póki co widziano tam tylko Lyrę i Bon Bon. Przyjaźń to "trochę" za mało jak na posiłek. Nawet dla podmieńca będącego na diecie. 

6. Żeby tylko packę... he he he...

7. A różnie z tym bywa. Co kto lubi. Królowa nie lubi gdy się przebieramy, a nie podmieniamy dla ćwiczeń. Większość z nas lubi pośmiać się widząc kogoś, przebranego za Celestię. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 a jeśli mówi co innego to co?

2 Chrysalis zemdlała na jej widok. Wiecie czemu ocknęła się bez przebrania?

3 chodziło mi o to że Celestia przez chwilę kusiła bym udusił, ale... Jeszcze nie czas. Zgaduje że wy też nue lubicie jak się wasze imiona przekręca ;)

4 chodziło mi o broń.

5 kto wie może się uda :P

6 emmm wyrostka ronaczkowego na pewno nie wzieliście :P

7 a za taco?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Słowo klucz - "prawie". Jeśli nic nie powie... To nie powie nic. :ppshrug:  Bardzo, ale to bardzo dawno temu, PODOBNO zamieniła jednego dezertera w leniwca. Była na tyle litościwa, że obdarzyła go długowiecznością. Podobno, siedzi teraz w ogrodzie botanicznym w Canterlot. Z tego co słyszeliśmy, wywołał niezły bajzel na Gali. Jak? Wywołał bunt wśród zwierząt. W ten sposób zdenerwował Fluttershy - tą, która potrafi gadać ze zwierzakami. Dla mnie to ściema. Zdenerwować JĄ?

 

2. Hmm... 

 

3. A kto lubi, co nie Teresa Cardis? [uderzenie w łeb] Dobra, sorry... Lewą nogą wstałeś czy co?  :ivXRI:

4. My też mamy broń. Nie pytaj. Ściśle tajne, przez poufne.

 

5. Kurczak ma dwa uda: albo się uda, albo się nie uda. 

 

6. A mamy zabrać? Ma ktoś ostry nóż? Może być tasak... Byle ostry. 

 

7. Ponieważ oddała tak potężną broń losowym kucykom? Poza tym nasza Królowa potrafi więcej, niż kręcić słońcem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 czyli przetrząsając archiwum waszego wywiadu poznamy prawdę? Czy macie tam taki bałagan że każdy pisze w raportach co chce?

2 ow. Naprawdę?

4 to mówisz że schematy broni A są wam znane?

5 zjemy oba, któryś chętny?

5,5 maci hitynową skórę? To jest cukier? To znaczy że naprawdę słodcy jesteście?

6 nie gorączkujcie się już wycięty :P Macie tu szpitale?

7 obawiam się że nie ogarniam :( pytałem tylko czy przebieracie się czasem za taco?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 czyli przetrząsając archiwum waszego wywiadu poznamy prawdę? Czy macie tam taki bałagan że każdy pisze w raportach co chce?

2 ow. Naprawdę?

4 to mówisz że schematy broni A są wam znane?

5 zjemy oba, któryś chętny?

5,5 maci hitynową skórę? To jest cukier? To znaczy że naprawdę słodcy jesteście?

6 nie gorączkujcie się już wycięty :P Macie tu szpitale?

7 obawiam się że nie ogarniam :( pytałem tylko czy przebieracie się czasem za taco?

 

1. Nie. Nie ma takiej możliwości. Mamy tam porządek, wszystko jest posegregowane, a podmieńce odpowiadające za raporty, nie mogą pozwolić sobie na jakiekolwiek błędy. Absolutnie każdy raport, jest sprawdzany kilka razy. Nie ma mowy o pomyłce. Jeśli tak się stanie... sam nie wiem. Od stuleci nie doszło do pomyłki. 

 

2. Nikt tego nie wie, ale każdy wie jedno - Królowa NIGDY nie pozwoliłaby sobie na takie coś. Nie od parady ma elitarną ochronę.

 

3. A... no tak... nie ma trzeciego pytania. 

 

4. Jeśli masz na myśli to każdy je zna. Nie tylko my. I jak można zrobić coś tak głupiego? Oddajesz potężną broń swojej UCZENNICY, która to oddała je poznanym kucom. Znając jej książkofilię, mogłaby je sprzedać i kupić jakieś białe kruki. Jeśli masz na myśli nasze, to prędzej zrosną się nam dziury w kopytach, niż ktokolwiek je zdradzi. Dlaczego? Zna je tylko i wyłącznie Królowa. 

 

5. Eee... może i jesteśmy nieco inne niż, te kolorowe kucyki, ale mimo to nie jemy mięsa. 

 

5.5 Ktoś musiałby kogoś polizać. Wątpię aby znalazło się dwóch ochotników. Mamy swój honor i lizać się nie damy. 

 

6. Aha... W takim razie wytniemy coś innego. :TaTds:  Co do  szpitali... może tak, może nie...

7. Ten idiota (Triste) przeczytał "a za to co?"  :ivXRI:  I nie, nie robimy tego. Mamy swój honor. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 *gasp* fajnie, to tam są same fakty. To znaczy że wiecie kiedy Discord i Celestia się ożenią?

2 a czy to nie te podmieńce, które zostały zdziesiątkowane przrz 6 małych klaczy?

3 wiecie co się z nim (pytaniem 3) stało?

4 "każdy je zna... Zna je tylko i wyłącznie Królowa" coś chyba ściemniacie :P

5 a tam trza kiedyś spróbować polecam.

5,5 a Chrysalis wylizana przez Fluffle?

6 spokojnie na razie nie ma takiej potrzeby, ale jak coś to do was wpadnę ;)

7 i znowu Chrysalis się za taco przebrała :P wiecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 *gasp* fajnie, to tam są same fakty. To znaczy że wiecie kiedy Discord i Celestia się ożenią?

2 a czy to nie te podmieńce, które zostały zdziesiątkowane przrz 6 małych klaczy?

3 wiecie co się z nim (pytaniem 3) stało?

4 "każdy je zna... Zna je tylko i wyłącznie Królowa" coś chyba ściemniacie :P

5 a tam trza kiedyś spróbować polecam.

5,5 a Chrysalis wylizana przez Fluffle?

6 spokojnie na razie nie ma takiej potrzeby, ale jak coś to do was wpadnę ;)

7 i znowu Chrysalis się za taco przebrała :P wiecie?

 

1. Przykro mi, ale raport to nie wróżba. Wiemy jedno - jest pełno plotek, a nawet fotomontaży, ale póki co, to ściema. Wymysł dziwaków. 

2. Fakt. Następnym razem poślemy elitę. Na nich nie ma tzw. bata. 

3. "Ktoś" myślał, że go nie zauważymy i damy się nabrać na taką sztuczkę. Może gdyby było 1234 pytania? 

4. "Każdy je zna" = świecidełka ulubienic Celestii. Jak myślisz, dlaczego okolice Canterlot były atakowane tak często? A nasze? Nigdy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zapytaj Królowej. O ile elitarni wpuszczą cię, do jej części zamku, w co wątpię.

5. Kucyki polecają "surowe" siano i trawę. Spróbujesz?

5.5 Nikt nic o tym nie wie. Podobno - powtarzam - podobno, to jej pupil. Być może sobie na to pozwoliła. Nikt tego nie wie.

6. Mamy "nietypowe" metody leczenia. Lepiej wpadnij do Ponyville. Podobno mają prawdziwych lekarzy.

7. Nie zrobiła tego. Królowa? Dobre sobie...

 

8. Odnoszę dziwne wrażenie, że "zapytaj", przeradza się w "dyskusję". Nie wiem czy Królowa, nie wścieknie się widząc to wszystko. Jeśli tak, to my za to oberwiemy i stracimy skrybę (Triste).   :twitch:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 jakby co kiedy Chrysalis się dowie kiedy to nastąpi powiadomcie mnie dobrze?

2 a tzw. Stos?

3 kuszące 1234 pytania w jednym poście próbujemy?

4 wpuszczą, czemu swoich rodaków z elity uważacie za surowe bestie?

5 nie raz się trawe gryzło, a siano jest trochę twardawe :( co wy w ogóle po za miłością jecie?

5,5 czyli że polizanie nie uwłacza waszej godności :3 KTO CHĘTNY?

6 a u was ich nie ma?

7 sprowadzić materiał dowodowy?

8 to zrób dyskusję odnośnie elity bo trochę się tu od nich zaroiło ;)

Mówisz że mam sobie iść? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 jakby co kiedy Chrysalis się dowie kiedy to nastąpi powiadomcie mnie dobrze?

2 a tzw. Stos?

3 kuszące 1234 pytania w jednym poście próbujemy?

4 wpuszczą, czemu swoich rodaków z elity uważacie za surowe bestie?

5 nie raz się trawe gryzło, a siano jest trochę twardawe :( co wy w ogóle po za miłością jecie?

5,5 czyli że polizanie nie uwłacza waszej godności :3 KTO CHĘTNY?

6 a u was ich nie ma?

7 sprowadzić materiał dowodowy?

8 to zrób dyskusję odnośnie elity bo trochę się tu od nich zaroiło ;)

Mówisz że mam sobie iść? :(

Zacznijmy od ogona strony, że się tak wyrażę :)

8. Nie. Jesteś mile widziany, tak jak każdy. Po prostu jeszcze w 2013r wybrano mnie na "zastępcę opiekuna", którego zadaniem jest pomaganie Opiekunce (Avatarce? ) Królowej Chrysalis. Aha. Nie istnieje "opiekun Podmieńców", także ja - Triste, zastępuję kogoś, kto nie istnieje.

Wracając do pyska strony.

1. Jeśli dojdzie do czegoś takiego, będzie bębnić o tym cała Equestria.

2. Stos? Stos małych klaczy? Dla nich to pestka. O ile dobrze zrozumiałem.

3. Jeden warunek: zero powtórek, synonimów, takich samych pytań, ale zadanych inaczej (sztuczka psychologów, Triste o tym powiedział)... Mają być unikatowe i niepowtarzalne.

4. Nie są surowi. Są elitarni, doskonale wyszkoleni i wierni Królowej, jak nikt inny. Poza tym - my,żołnierze zamieniamy się w +/- dwie sekundy. Elita... nawet nie wiesz kiedy. Mrugnięcie oka i są kimś innym. Królowa pozwala im przepuścić kogokolwiek, tylko gdy zechce z kimś porozmawiać. Ale i tak, są czujni.

5. Wiem, ale nie powiem :P

5.5 Ech. Chcesz, żeby ktoś ciebie lizał? Nikt nie ma nic przeciwko, jeśli poliże cię twój pupil = wyraz miłości = jedzonko (o ile pupil nie jest Xenomorphem)

6. Używamy magii. Czasami boli, bo nie każdy zna czar znieczulający.

7. Nie musisz. Jest Królową i nie pozwoliłaby na robienie z siebie wariatki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 morzna? Morzna ;)

1 jeśli przed 7 to to prześpię, dlatego jeszcze raz pytam pomożecie?

2 kiedy tzw. Bat to za mało trzeba użyć czegoś lepszego, a stos to po prostu skrzywienie zawodowe. Upraszczając: waszego elitarnego da się zdjąć/pokonać/biliard innych synonomów?

3 jak znajdę chwilę to się to załatwi ;) nie martwcie się. Dobrze?

4 czyli że zabawa nożem w sali tronowej odpada? D: jak ja teraz zjem Kanapkę? D:

5 co tam jesz? Masz kanapkę? Z czym? Zjemy razem?

5,5 ja wiem, to jest w jego wykonaniu wyraz najwyższej miłości ("chodź będziemy mieli dziecko") :P czyli że chcenie mnie miłością uraczyć? To miłe :3 *15 sekund później* słodkiego smaku nie macie ale i tak urocze jesteście. Albo ja jestem antyhejterem do tego stopna że uważam was za urocze :3

6 ow. Warto wiedzieć

7 jutro rano wkleję odpowiedni materiał. Dobrze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 morzna? Morzna ;)

1 jeśli przed 7 to to prześpię, dlatego jeszcze raz pytam pomożecie?

2 kiedy tzw. Bat to za mało trzeba użyć czegoś lepszego, a stos to po prostu skrzywienie zawodowe. Upraszczając: waszego elitarnego da się zdjąć/pokonać/biliard innych synonomów?

3 jak znajdę chwilę to się to załatwi ;) nie martwcie się. Dobrze?

4 czyli że zabawa nożem w sali tronowej odpada? D: jak ja teraz zjem Kanapkę? D:

5 co tam jesz? Masz kanapkę? Z czym? Zjemy razem?

5,5 ja wiem, to jest w jego wykonaniu wyraz najwyższej miłości ("chodź będziemy mieli dziecko") :P czyli że chcenie mnie miłością uraczyć? To miłe :3 *15 sekund później* słodkiego smaku nie macie ale i tak urocze jesteście. Albo ja jestem antyhejterem do tego stopna że uważam was za urocze :3

6 ow. Warto wiedzieć

7 jutro rano wkleję odpowiedni materiał. Dobrze?

8. Dobrze, że nie walnąłeś literówki pisząc "s" zamiast "r" :lol:

1. Nie. Nie jesteśmy BOK Changeii

2. Wszystko co żyje, da się pokonać. Jedno łatwiej, inne trudniej. Elita - bardzo "trudniej"

3. Powodzenia  :evilshy: 

4. Potniesz ją linijką (czytałeś pewien komiks? "Brutusie, nie baw się tym nożem... Jeszcze komuś krzywdę zrobisz" - Cezar)

5. Co "jesz"? Co zając?

5.5 Chcemy. Jeden z nas zamieni się w Xenomorpha. Ten to dopiero potrafi polizać... (pomijamy rozszarpanie na strzępy)   :twilight7:

6. Wyrwać ci zęba... bez znieczulenia?  :twilight8:

7. Jak chcesz. I tak każdy uzna to za fotomontaż rodem z brukowca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 Tag  :suspicious:  sądzę że to był by błąd :flutterage:

 

2 To mówisz że ci z elity za bukietem kwiatów nie polecą?

4 Linijką kroi się makowca a nie Kanapkę D: jaki komiks?

5 chleb...  Z CHLEBEM!!! kica :P a wy? 

5,5 Wait, czemu kiedy w Canterlocie byliście nie zmieniliście się w te istoty i nie zrobiliście rzezi?

6 Raz się tego podjąłem (naprawdę, ale dla 20 zł było warto :P ) apropo jak to jest z waszymi kłami, które jasno mi mówią "Arcek daj mi kurczaka"?

7 Masz tu taco, Xenomorpha i sądzę że po 42 sekundach uznacie że to prawda :P

Edytowano przez Arceus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 Tag  :suspicious:  sądzę że to był by błąd :flutterage:

 

2 To mówisz że ci z elity za bukietem kwiatów nie polecą?

4 Linijką kroi się makowca a nie Kanapkę D: jaki komiks?

5 chleb...  Z CHLEBEM!!! kica :P a wy? 

5,5 Wait, czemu kiedy w Canterlocie byliście nie zmieniliście się w te istoty i nie zrobiliście rzezi?

6 Raz się tego podjąłem (naprawdę, ale dla 20 zł było warto :P ) apropo jak to jest z waszymi kłami, które jasno mi mówią "Arcek daj mi kurczaka"?

7 Masz tu taco,

 

Off-top - ten filmik mnie rozbroił  :pinkiep:

 

2. Nie. Jeśli są na służbie - nawet nie drgną. Jeśli zobaczą lecący w ich stronę bukiet - odrzucą go, z taką siłą, że zamieni się w pojedyncze płatki. 

4. Podmienixa i Podmienixa nie czytałeś? Ten mały to kurdupel, drugi podobno ma grube kości, ale tak naprawdę to sympatyczny spaślak. Komiks, wedle którego cała Changea była podbita, przez Celestię. Istniała jednak jedna wieś, która stawiała opór. 

5. WUT?  :rarity5:

5.5. Ponieważ Xenomorphy to istot z książki oraz serii komiksów. 

6. Nasze kły? Są bo mają być. O ich ostrości możesz przekonać się, dajmy na to obrażając Królową. Nie ręczymy za siebie, ani kły. 

7. Niezły film. Królowa porządnie się uśmiała oglądając go. Zabroniła jednak tego gestu -  :pinkiep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Macie arbuzy? Zjadłabym. 

2. Planujecie opanowanie jakiejś krainy? 

3. Skoro żywicie się miłością to dlaczego zamiast opanowywać różne światy po prostu nie przeznaczycie części swojego na "hodowanie" miłości? 

4. Rysujecie czasem? 

5. W waszych rogach jest magia? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 znam podmieńca, który jest w odwrotnej wersji tego komiksu.

6 wiem, obudziłem się rano i zobaczyłem swoją rękę w pyszczku Chrysalis... Byłem zmęczony i nie zdjąłem ubranka przed pójściem spać i

... Pozdrowicie odemnie królową?

7 to jest urok Fluffle ;) i już znacie Marksaline (big sis)?

8 pssst znalazłem fajny obrazek podmieńca z arbuzem dać ci dyskretnie linka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Macie arbuzy? Zjadłabym. 

2. Planujecie opanowanie jakiejś krainy? 

3. Skoro żywicie się miłością to dlaczego zamiast opanowywać różne światy po prostu nie przeznaczycie części swojego na "hodowanie" miłości? 

4. Rysujecie czasem? 

5. W waszych rogach jest magia?

1. Może gdzieś by się znalazły. Może...

2. Tajne przez poufne

3. Karmimy się miłością, a nie hodujemy jej. Swoją drogą, czy da się ją w ogóle hodować?

4. Część z nas potrafi, ale zabraliśmy kredki dla Triste. Jest tak dobry w rysowaniu, jak leniwiec w bieganiu... na wstecznym.

5. Nikt nie wie, skąd bierze się magia, ale tak - potrafimy rzucać zaklęcia. 

 

4 znam podmieńca, który jest w odwrotnej wersji tego komiksu.

6 wiem, obudziłem się rano i zobaczyłem swoją rękę w pyszczku Chrysalis... Byłem zmęczony i nie zdjąłem ubranka przed pójściem spać i

... Pozdrowicie odemnie królową?

7 to jest urok Fluffle ;) i już znacie Marksaline (big sis)?

8 pssst znalazłem fajny obrazek podmieńca z arbuzem dać ci dyskretnie linka?

4. Czyli, że ma chude kości i nigdy nie mówi: "ale ci [wstaw rasę, mieszkańców krainy...] są głupi"

6. Wow... Żeby aż takie sny :wat:

7. Tja, za chwilę poznamy całe drzewo genealogiczne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 że eq została podbita przez Changeę... Chcielibyście?

6 nie wnikam jaką literówkę przeczytano :/

7 dalej nie znam :( Może wy kogoś znacie?

 

4. Czemu nie... Komiks to komiks... Byle był równie śmieszny, co tamten

6. Literówkę? No dobra, my też nie wnikamy  :lie:

7. Tylko Królową. Nie wnikamy czy ma siostry, braci... Ważne, żeby była sobą - Królową  :aj:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

1 kiedy jest wasza pora godowa?

2 ile jest gatunków podmieńca?

3 a gdybyście byli biali?

4 jaka jest średnia długość życia przeciętnego podmieńca?

5 macie jakiś swój język?

6 jeśli tak to odpowiedzi dajcie mi "po mojemu" i "po waszemu" (no ok 2 wystarczą) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 kiedy jest wasza pora godowa?

2 ile jest gatunków podmieńca?

3 a gdybyście byli biali?

4 jaka jest średnia długość życia przeciętnego podmieńca?

5 macie jakiś swój język?

6 jeśli tak to odpowiedzi dajcie mi "po mojemu" i "po waszemu" (no ok 2 wystarczą) ;)

 

1. Dlaczego pytasz? Jesteś zainteresowany jedną z naszych "klaczy"?  :ajawesome:

2. Podmieniec uzbrojony i nieuzbrojony (w zbroję)

3. RASISTA!!! No dobra, mamy albinosów. Szpiegują granice Kryształowego Królestwa

4. Przeciętnego? Krótka. Co innego zdolnego i doświadczonego w walce. 

5. Tak  :pinkiep:

6. Hatuwezi yatangaza mambo kama hayo xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...