Skocz do zawartości

Zapytaj Podmieńczą społeczność


Recommended Posts

Skoro księżniczka może być forever alone a królowa nie to kto jest królem Changei? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wybacz, ale w imieniu swoim oraz chłopaków odpowiemy pytaniem na pytanie. 

1. Skąd wiesz, że księżniczka może być starą koby... znaczy się singielką? Być może pewnego dnia, każda z nich będzie musiała znaleźć księcia? 
2. Niby dlaczego nasza Królowa musi być z kimś? A jeśli w przeciwieństwie do księżniczek, wszystko zależy od niej? W końcu jest Królową. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Posiadasz jednostki pancerne ? Jeśli tak to jakie pociski preferujesz, bo ja APDSFS.

2. Kiedy w końcu podbijesz resztę świata ?

3. Umiesz grać na gitarze ?

4. To prawda, że twoje otwory są bardzo praktyczne, a nie tylko ozdobą ?

5. Czy twoja armia to niewolnicy, czy raczej wojownicy ?

6. Ile trwa wylęganie się nowych trutni ?

7. Preferujesz otwarty konflikt czy wojnę szarpaną?

 

Chyba pomyliłeś zapytajki...

~Nightmare

Edytowano przez Nightmare
to zapytajka Podmieńców, a nie Chrysalis, a pytania ewidentnie do niej kierowane
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

No patrzcie chłopaki... Zadał pytanie retoryczne i jeszcze oczekuje, że będziemy się nad nim zastanawiać. No dobra, możesz podać, ale pod warunkiem, że będą w formie pytań. To nie "greenroom" (który jest różowy) z "Tańca z Celebrytami na Lodzie". :MJTQO:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Triste Cordis napisał:

 

1.Czy jeżeli żywicie się miłością to w jakim celu walczyć,  przejmować Eqestrię i ogólnie tworzyć warunki niesprzyjające miłości, jeżeli zamiast tego można pomagać i wspierać to uczucie? (oczywiście zakładając, że podmieńce żywią się magią miłości, a nie miłością jako taką) 

 

Oby jednak były jakieś powody. 

 

2.Podmieńce mają potężnych wrogów i części z nich jeszcze nie potrafią pokonać. Mówię oczywiście o Mane 6 i może też np. Discordzie. Potęga Mane 6 opiera się na magii przyjaźni, a Discord jest po tej stronie po której jest przez przyjaźń. Pojmujecie? Może warto zmienić lekko dietę? 

 

Nr. 2 mi nie wyszło. Przepraszam, ale lepiej sformułować pytania nie umiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu GreenFire napisał:

1.Czy jeżeli żywicie się miłością to w jakim celu walczyć,  przejmować Eqestrię i ogólnie tworzyć warunki niesprzyjające miłości, jeżeli zamiast tego można pomagać i wspierać to uczucie? (oczywiście zakładając, że podmieńce żywią się magią miłości, a nie miłością jako taką) 

 

Oby jednak były jakieś powody. 

 

2.Podmieńce mają potężnych wrogów i części z nich jeszcze nie potrafią pokonać. Mówię oczywiście o Mane 6 i może też np. Discordzie. Potęga Mane 6 opiera się na magii przyjaźni, a Discord jest po tej stronie po której jest przez przyjaźń. Pojmujecie? Może warto zmienić lekko dietę? 

 

Nr. 2 mi nie wyszło. Przepraszam, ale lepiej sformułować pytania nie umiem. 

 

1. Mieszkańcy Equestrii mają do nas takie zaufanie, jak ludzie do lwów czy tygrysów. Pewnie, może i będą kochającymi kociakami, ale i tak będą mieć się na baczności. Takie jest myślenie kucyków innych niż my.

 

2. Czy muszę przypominać jak łatwo dał się skusić Discord? Obudziła się w nim chciwość, dążenie do zdobycia włazy etc. :) A Mane6 są przereklamowane. Zabierzesz jeden element i "po zawodach". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuesday, January 19, 2016 at 09:42 Triste Cordis napisał:

 

1. Mieszkańcy Equestrii mają do nas takie zaufanie, jak ludzie do lwów czy tygrysów. Pewnie, może i będą kochającymi kociakami, ale i tak będą mieć się na baczności. Takie jest myślenie kucyków innych niż my.

 

2. Czy muszę przypominać jak łatwo dał się skusić Discord? Obudziła się w nim chciwość, dążenie do zdobycia włazy etc. :) A Mane6 są przereklamowane. Zabierzesz jeden element i "po zawodach". 

1.Czyżbyście zapomnieli o MAPIE? Jesteście na liście, sprawdzałem (nie chcecie wiedzieć). Albo coś zrobicie albo mamy problem. 

Jest już jakiś plan działania uwzględniający wszystkie zmienne? 

2.Po sytuacji z Tirekiem życie Discorda się zmieniło i bla, bla, bla... ogólnie chodzi o to, że nie da się go tak łatwo oszukać na tym polu (przyjaźń i inne bzdury).

W jaki sposób pokonać go tym razem?

2,5.Od teraz już nie, sorry, ale takie realia. Za pomocą Mapy znowu się odnajdą, zrobią to swoje combo i Changea leży.

Co powiecie na to? 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbym znalazł seryjnego samobójcę, który twierdzi, że Discorda można pokonać? Hahaha! Urocze :3 

 

Zatem moje urocze robaczki macie jakieś problemy i życiowe zmartwienia?

 

Przekabacicie Chrysalis ze zła na chaos? Walka dobra ze złem jest już przereklamowana. 

 

Czy Fluffle może zostać królewskim magiem bojowym? 

Próbowałem, ale ponoć ma za małą reputację :v 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.01.2016 at 12:08 Arceus napisał:

Czyżbym znalazł seryjnego samobójcę, który twierdzi, że Discorda można pokonać? Hahaha! Urocze :3 

 

Zatem moje urocze robaczki macie jakieś problemy i życiowe zmartwienia?

 

Przekabacicie Chrysalis ze zła na chaos? Walka dobra ze złem jest już przereklamowana. 

 

Czy Fluffle może zostać królewskim magiem bojowym? 

Próbowałem, ale ponoć ma za małą reputację :v 

 

 

 

1. Pewnie, że można pokonać. Fluttershy jest niepokonana w siedzeniu cicho. Discord nie ma szans :P

 

2. Jeśli chcesz zostać naszym psychologiem musisz zgłosić się do Urzędu Urzędasów, wypełnić formularz E-666, kupić 3 znaczki w Urzędzie Wypełniania papierów, napisać podanie o możliwość złożenia CV, wykupić karnet na szkolenie oraz ukończyć 999 poziom w Tetrisie używając mniej niż w 10 ruchach i przejść (oficjalną wersję) Mario w lewo znajdując księżniczkę w 4 zamku. 

 

3. Żaden z nas nie zrobi nic złego naszej Królowej. Jest Królową dlatego ma pierwsze i ostatnie słowo. Środkowe z resztą też. Aha, chaos też się przejadł. Teraz podobno głupota jest "trendi". Wolimy być zacofani (w trendach) niż małpować innych :)

 

4. Po naradzie z Triste doszliśmy do wniosku, że wybrałeś złą klasę. Sugerujemy "Fragtrapa". Jednym z drzewek rozwoju jest "I love you guys". Idealne dla niej.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 ale w walce na wzrok Discord będzie lepszy. W końcy przez paresetek lat nie mrugał.

A wy macie takie osiągnięcia?

 

2 w urzędzie ksero wybuchło. W drugim skończyły się znaczki. Podanie napisane, ale ocenione na 2 bo powody. Karnetu nie potrzebuję bo to ja szkolę. Tetris zcheatowany D: mario też D: Zrobione?

 

3 ja nie o trendach tylko o słuszności. To jak?

 

4 a co z Chrysalis? Klasa jest dobra, tylko co z reputacją? Czemu ma za niską?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23.01.2016 at 19:46 Arceus napisał:

1 ale w walce na wzrok Discord będzie lepszy. W końcy przez paresetek lat nie mrugał.

A wy macie takie osiągnięcia?

 

2 w urzędzie ksero wybuchło. W drugim skończyły się znaczki. Podanie napisane, ale ocenione na 2 bo powody. Karnetu nie potrzebuję bo to ja szkolę. Tetris zcheatowany D: mario też D: Zrobione?

 

3 ja nie o trendach tylko o słuszności. To jak?

 

4 a co z Chrysalis? Klasa jest dobra, tylko co z reputacją? Czemu ma za niską?

 1. Nie mrugał ponieważ był pomnikiem :MJTQO: A co do naszych osiągnięć, to mamy ich wiele, ale nie chwalimy się nimi na lewo i prawo. 

2. Nie. Nie spełniono warunków. Poza tym, gry - miały być oryginalne wersje, a nie jakieś oszustwa. 

3. Nie będzie żadnego buntu przeciwko Królowej. To tyle w temacie

4. Ponieważ "Fragtrap" non stop komponuje i śpiewa dubstep? Denerwuje to innych = mała reputacja. A tak na serio - nasz, powtarzam NASZ wygląd odstrasza resztę mieszkańców Equestrii. Discord jakoś im nie przeszkadza, a wygląda jak twór chorego psychicznie chirurga

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minuty temu Triste Cordis napisał:

 1. Nie mrugał ponieważ był pomnikiem :MJTQO: A co do naszych osiągnięć, to mamy ich wiele, ale nie chwalimy się nimi na lewo i prawo. 

2. Nie. Nie spełniono warunków. Poza tym, gry - miały być oryginalne wersje, a nie jakieś oszustwa. 

3. Nie będzie żadnego buntu przeciwko Królowej. To tyle w temacie

4. Ponieważ "Fragtrap" non stop komponuje i śpiewa dubstep? Denerwuje to innych = mała reputacja. A tak na serio - nasz, powtarzam NASZ wygląd odstrasza resztę mieszkańców Equestrii. Discord jakoś im nie przeszkadza, a wygląda jak twór chorego psychicznie chirurga

1 ale nie mrugał :P 

Ja stoję tuż przed wami i zapytuję o wasze osiągnięcia. Czym mi się pochwalicie?

 

2 były oryginalne, tylko nie fermentyczne. Taki sprzęt mi zaoferowaliście. Czyli naprawdę chcecie abym was wspierał?

 

3 czy ja was do buntu nakłaniam? Nie. Ja tylko pytam, czy moglibyście porozmawiać z królową i wymienić jej zalety chaosu? W końcu to nic złego i na pewno jej to nie zaszkodzi *podscenicznym szeptem* a może życie ocali.

 

4 to chyba nie była odpowiedź na moje pytanie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...