Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Cóż, wzrok sprzedawczyni z McDonalda kiedy proszę o dwa zestawy Happy Meal z kucykami był bezcenny! :3 Oprócz tych dwóch figurek Fluttershy i Rainbow, które posiadam mam zamiar sprawić sobie koszulkę z Derpy albo Flutti. Myślę nad prasowanką albo kupnem na Allegro. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... Nie dość ,ze różowa, to jeszcze smaży mózg tymi jej tekstami. Litości, co to ma być?! D:

Tekstów nie słyszałam, ale następnym razem jak uda mi się natrafić na jakiś działający egzemplarz w Smyku i będzie mało ludzi (jakoś tak mam awersję do "testowania" zabawek mówiących, żeby nie przyciągać ciekawskich spojrzeń) to spróbuję się wsłuchać co też takiego "ciekawego" ma do powiedzenia nasza Księżniczka. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałam moją koszulkę z Rainbow Dash, zamówioną w Rossmanie. Jeżeli ktoś chciałby zrobić sobie własną kucykową koszulkę, to od razu sumiennie ostrzegam: t-shirty są ogromne. Wzięłam Mkę i po prostu w niej tonę (163cm wzrostu, 56kg wagi). Dla panów rozmiarówka pewnie będzie normalna, ale ostrzegam wszytskie Pegasis, które chciałby zamówić sobie coś takiego. Nie popełniajcie mojego błędu... Chciałam dużą koszulkę, ale nie aż tak... XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jak już ktoś napisał o Mc'Donaldzie to w moim przypadku poszliśmy w trójkę (ja, szango i trzeci kumpel którego na forum ni ma) - w Macu kupiliśmy sobie po happy mealu z kucykiem i cieszyliśmy się, że poprawiliśmy humor sprzedawców i klientów. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się RD/Twi/Rarity/AJ/Celestia/Luna style, na Fordzie Mustangu tym fajnym, albo na którymś ze starych muscli, bo są ope. Najbardziej się skłaniam ku Biało-złotemu Celestyńskiemu musclowi, potem Luna i RD, potem reszta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałam moją koszulkę z Rainbow Dash, zamówioną w Rossmanie. Jeżeli ktoś chciałby zrobić sobie własną kucykową koszulkę, to od razu sumiennie ostrzegam: t-shirty są ogromne. Wzięłam Mkę i po prostu w niej tonę (163cm wzrostu, 56kg wagi). Dla panów rozmiarówka pewnie będzie normalna, ale ostrzegam wszytskie Pegasis, które chciałby zamówić sobie coś takiego. Nie popełniajcie mojego błędu... Chciałam dużą koszulkę, ale nie aż tak... XD

Ja chciałem sobie taką w rossmanie kupić ale nie moge się zdecydować na nadruk.

Jak coś ciekawego wymyśle to nie mogę znaleść odpowiedniego wektorka.

Jak znajdę jakiś ciekawy werktorek to nic epickiego nie moge wymyśleć.

Możesz powiedzieć jakiej jakości jest nadruk?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Tak, ale jakość tych figurek nie jest powalająca, ale mają jedną właściwość a mianowicie: poprawianie humoru sprzedawcą jak przychodzi się po nie w większych grupach Bronies ;P (tak jak pisałem wcześniej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś również wart uwagi gratis do tej gazety? :D Jakieś ładne naklejki lub inna pierdołka dodawana zawsze ..do tego typu miesięcznikach :D

jakis durny telefon kamerka, patrzysz przez wizjer na maciupkie fotki kucykow. poleciało do kosza po 5 minutach.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...