Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

Mam te naklejki i osobiście jestem rozczarowana. Tylko jedna strona naklejek mi się podoba, bo wektory postaci są wzięte z serialu i wyglądają naprawdę fajnie. Tyle że większości tych postaci nie lubię... reszta postaci to w większości nieudolne podróbki ze spiczastymi nosami albo zezem. Szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilet Białystok- Katowice 45 zł a powrót 44zł. Do Warszawy potem 30 zł Podlasie express do Białegostoku to masz około 120 zł potem za 30 kupiłem doładowanie 150 zł za 50 zł kupiłem jedzenie na 3 dni i tak bułeczki i pasta z biedry a resztę na coś tam z gadżetów aha i 2 paczki fajek 30 ZŁ czyli 70 zł zostało na gadżety a pluszaki najtańsze po 60 zł były, więc wiesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilet Białystok- Katowice 45 zł a powrót 44zł. Do Warszawy potem 30 zł Podlasie express do Białegostoku to masz około 120 zł potem za 30 kupiłem doładowanie 150 zł za 50 zł kupiłem jedzenie na 3 dni i tak bułeczki i pasta z biedry a resztę na coś tam z gadżetów aha i 2 paczki fajek 30 ZŁ czyli 70 zł zostało na gadżety a pluszaki najtańsze po 60 zł były, więc wiesz...

Nie wspomniałeś o komunikacji miejskiej. Swoją drogą - podziwiam. Mieszkam w okolicach B-stoku i taka ilość kilometrów mnie odstrasza :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomniałeś o komunikacji miejskiej. Swoją drogą - podziwiam. Mieszkam w okolicach B-stoku i taka ilość kilometrów mnie odstrasza :)

 

Mi na całe MLK poszło 260zł (dojazd z Chełma lubelskiego do Katowic, dalej miejskim na Bytom+ 80 na gadżety+ jedzenie+dojazd do Wawy (autem ze znajomymi) i z Wawy do Chełma.

 

+ Co raz mam wydatki na wyjazdy na Ponymeety do Lublina. Ale według mnie warto. :pinkie3:

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 listopada będzie nowy nr gazetki MLP i myślę, że będzie w niej figurka Fluttershy. Rarity była dwa miechy temu, teraz dali jakieś badziewne naklejki, niewarte swojej ceny, więc teraz idealnie wypada na figurkę. Ale jeśli się mylę, to na pewno dostaniemy ją w numerze grudniowym, bo większej przerwy między figurkami nie było.

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...