Skocz do zawartości

Gadżety MLP


Recommended Posts

w sumie to wyniosłoa mnie 4zł ale... to kurde trist było się zgadać byśmy razem pojechali, wiesz jak ja się wynudziłem jadąc sam ?

Osobiście miałbym problem z takim wyjazdem. Musiałbyś być moim "bodygardem". Non stop. Jako epileptyk, nie mogę jeździć sam na dłuższe dystanse. Ok, mam opaskę odblaskową z I.C.E, danymi personalnymi, ale mimo wszystko... Wiem jacy są ludzie. "Najpierw zdjęcie / filmik na YT, ale jakby co to mnie tu nie było". Ten, kto pomógł staje się bohaterem. TV, odznaczenia. Za to, co powinien zrobić absolutnie każdy. Pomijam przyklejanie łatek.

Przykład?

Mój ojciec z kumplem idą po mieście. Nagle 2-3m przed nimi przewraca się mężczyzna. Ci podbiegają. Jakaś kobieta mówi: "a co pan, bedziesz pijakowi pomagał". Co niedzielę chodzi do kościoła...

PS. Nie wiedziałem gdzie mieszkasz :)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowej gazetce Reala i Auchan (muszą mieć jednego właściciela, bo oferta zabawek jest niemalże identyczna) pojawiły się promocje świąteczne i jest trochę rzeczy z MLP:

http://www.real.pl/gazetki-i-katalogi/

http://www.auchan.pl/promocje/katalog-zabawki-05-30-11

BĘDZIE LALKA LUNY I CELESTII !!!

 

Szkody tylko że reala nie ma w moim mieście. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem.Nie widać dokładnie. Może są z Rainbow Rock ?

Aha, źle cię zrozumiałam. Myślałam, ze ogólnie cieszysz się, ze będzie wersja lalkowa Luny i Celestii, a nie spojrzałam, ze cytujesz fragment o gazetkach :) spoko, już kumam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W najnowszej gazetce Carrefour "Kraina Prezentów", która trwa od 19.11.14 do 31.12.14, można kupić filmy MLP. (Pytanie jednak po co komuś film na DVD, skoro ma komputer i może za darmo oglądać?)

0eqlHoH.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to złe i nielegalne.

 

Może i kupiłabym nawet, gdyby nie były po polsku. Generalnie - nie przepadam za piractwem i na ogół staram się go unikać. A jako, że preferuję wersję angielską/niemiecką z napisami, to no cóż...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i kupiłabym nawet, gdyby nie były po polsku. 

Tego nie wiesz, przecież to jest DVD, więc może będzie możliwość wyboru języka, choć z drugiej strony to jest jednak tylko bajka, więc może nie być takiej opcji... :dunno:


nie przepadam za piractwem i na ogół staram się go unikać.

Ale oglądanie filmu w internecie, to nie jest piractwo, które występuje dopiero, gdy popierasz film i go następnie sprzedajesz, lub rozdajesz.


Gdyby nie fakt, że do wyboru mamy tylko jeden jedyny polski język i to byle jaki to podziękuję

Moim zdaniem jest na bardzo wysokim poziomie Polski język.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo w innych płytach MLP był tylko dubbing pl, który uważam za beznadziejny, a tłumaczenie za denne?

Z tym to bym zdecydowanie dyskutowałbym, ale cóż, ja cenie sobie swój język, więc uważam inaczej...


I tak, samo ściąganie oraz oglądanie treści udostępnionych nielegalnie też jest wątpliwe moralnie.

Skoro tak twierdzisz... :dunno: Lecz i tak prawa nie łamie, samo oglądanie takiego filmu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

Oglądanie czy ściąganie filmów/gier/muzyki z tego co wiem nie jest nielegalne, tylko udostępnianie. Także wszelkie torrenty są nielegalne, bo zawsze udostępniasz, nawet jeśli minimum. 

Aczkolwiek niektórzy po prostu mają szacunek do firmy lub produktu, chcą przekazać swoje drobniaki i kupić. Albo chociażby dla kolekcjonowania. Gdyby każdy myślał jak Ty "Po co kupować, skoro mogę na necie obejrzeć?" to po prostu nie wydawałoby się ani filmów, ani gier, ani muzyki, bo byłoby to po prostu nieopłacalne. Ale niektórzy chcą wszystko mieć dla siebie, najlepiej za darmo, a i jeszcze by było podane na tacy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mam do języka polskiego, ale mam dużo do złego dubbingu i tłumaczenia - brzmi 30 razy bardziej infantylnie niż oryginał, zatracone są różne nawiązania i gry słów. A od piosenek boli mnie mózg. Głosy połowy postaci są fatalnie dobrane.

 

Nie łamie i sama robię to dość często, ale jeśli mam taką możliwość, to jednak wolę sobie oryginał sprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gdyby każdy myślał jak Ty "Po co kupować, skoro mogę na necie obejrzeć?" to po prostu nie wydawałoby się ani filmów,

Tylko, że my tu mówimy o bajce dla dzieci, nie o mega hicie typu np "Avatar"... Dorosła osoba kupi sobie bajkę, raz obejrzy i potem będzie się kurzyło na półce, albo pod łóżkiem, żeby rodzina, czy znajomi nie zobaczyli płyty z MLP, dlatego lepiej zobaczyć film jednorazowo w internecie, niż wydawać pieniądze, na jednorazowy seans w domu. :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że my tu mówimy o bajce dla dzieci, nie o mega hicie typu np "Avatar"... Dorosła osoba kupi sobie bajkę, raz obejrzy i potem będzie się kurzyło na półce, albo pod łóżkiem, żeby rodzina, czy znajomi nie zobaczyli płyty z MLP, dlatego lepiej zobaczyć film jednorazowo w internecie, niż wydawać pieniądze, na jednorazowy seans w domu. :aj5:

Nie ma różnicy czy to Avatar czy kucyki. Dla mnie na przykład lepsze są kucyki, a poza tym jestem dorosła i oglądam je w kółko. Niektóre odcinki z dziesięć razy widziałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzieci oglądają to samo po wiele razy. I jeszcze, i jeszcze raz. Mam wrażenie, że się dziwisz, że target MLP ma 5 lat

Gdzie ja się niby dziwię? :rarity5:

I ja tu mówię o dorosłych, nie o dzieciach, no chyba że już je masz, to ok :dunno:

 

 

Niektóre odcinki z dziesięć razy widziałam.

Ja widziałem wszystkie odcinki po wielokroć razy, a piosenek słuchałem jeszcze więcej, ale w telewizji, lub na komputerze, a nie na DVD za ok 30 zł.

 

 

BTW.

Kończę tę rozmowę, zanim warny polecą za spam, jak coś to na PW zapraszam,  :sweetiebelle:

 

 

 

 

Ekhem, BiP, w tej chwili to zaprzeczasz sam sobie. Najpierw piszesz, że mlp to nie hit więc raz się obejrzy i na półkę, a teraz sam przyznajesz, że oglądałeś po wielokroć. Gdzie tu logika?

Pisałem już, że oglądam wiele razy za darmo w telewizji, lub w internecie, bo kto ogląda cokolwiek na DVD kilka razy dziennie, czy nawet tygodniowo? Mi by się nawet nie chciało uruchamiać DVD, żeby obejrzeć jeden, czy dwa odcinki MLP. Co innego, po kilku miesiącach przerwy i to najlepiej na jakimś prywatnym meecie ze znajomymi z forum...

 

 

A to że sama pewnie bym kupiła, gdyby to były wersje oryginalne, to fakt. Wolałabym sobie zobaczyć pucyki na ekranie większym niż okienko na youtube/dailymotion. Szczególnie takie oglądanie grupowe może być problematyczne.

​Fakt, na porządnej plazmie, obraz byłby lepszy niż na małym monitorku od PC i na jakimś spotkaniu ze znajomymi, wygodnie na kanapie oglądać całą noc wszystkie sezony... A co do wersji językowej... SERIO, na żadnej płycie nie ma możliwość zmiany jeżyka? Sam nigdy nie oglądałem pudełka w sklepie z tak bliska, żeby to zobaczyć...

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, BiP, w tej chwili to zaprzeczasz sam sobie. Najpierw piszesz, że mlp to nie hit więc raz się obejrzy i na półkę, a teraz sam przyznajesz, że oglądałeś po wielokroć. Gdzie tu logika?

Edit. To nie spam bo rozmawiamy o gadżecie jakby nie patrzeć.

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu zdziwiłeś się, że ktokolwiek to DVD kupuje. Ktokolwiek, to nie tylko bronies :rdblink:.

 

A to że sama pewnie bym kupiła, gdyby to były wersje oryginalne, to fakt. Wolałabym sobie zobaczyć pucyki na ekranie większym niż okienko na youtube/dailymotion. Szczególnie takie oglądanie grupowe może być problematyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

Niektóre filmiki na yt mają powyżej rozdzielczości 1080p, te właśnie są dla takich ogromnych cali ^^ Ale no, to jest rzadkość wśród filmików. No i widziałam tylko takie coś na yt, a filmy rzadko kiedy są tam dłużej niż parę dni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...