Ghatorr

Czterogodzinki [TCB][Seria][Random]

Recommended Posts

Ta najnowsza komedyjka jest zacna. Porządny humor i genialny pomysł. Poza tym podoba mi się jak ten fanfik nawiązuje do wielu odcinków i wyjaśnia funkcjonowanie całego świata. Equestria w Ghatorrversum pomimo tego całego absurdu wydaje się być jakimś takim logiczniejszym miejscem niż w serialu. Poza tym dobrze napisane postacie, jakby wyszły spod klawiatury samej Rarity. Styl pasujący do całości i wprost stworzony do śmieszkowych fanfików. Daję okejkę.

Edytowano przez Cahan
  • +1 2

Czterogodzinka "Starlight i Trixie kontra największy złoczyńca w Ponyville" przeczytana. Z zadowoleniem stwierdzam, iż trzyma ona poziom poprzednich fików Ghata: humor - checked; śmieszkowa fabuła - checked; bambaryły - checked... Żadnych uchybień nie znalazłem, bądź też śmieszki skutecznie odciągnęły mnie od ich poszukiwania.

Ocena: 10/10

Pozdrawiam i czekam na kolejne fiki.

P. S.: Ta czterogodzinka omawiana będzie w ten weekend w Klubie Konesera - zapraszamy!

Pozazdrościłem Kredkemu i napisałem kilka drabbli. Jako że mi tu pasują, plus dają możliwość napisania kiedyś czegoś większego, wrzucam je do tematu jako "Czterominutki".

Krótkie historie..:

O tym jak Sombra przestał być zagrożeniem

O tym jak Twilight wystąpiła o alimenty

O tym jak Sombra opowiada legendy

Strasznie monotematyczne te "Czterominutki". I uważam, że przy okazji raczej kiepskie. Humor jakiś taki słabszy, ale to może być wina długości tekstów i braku rozwinięcia. W efekcie poszczególne teksty przypominają trochę te "zabawne" historyjki z Chwili Dla Ciebie. Szczerze, to to jest tak suche, że bez herbaty się nie da.

#PreczZDrabblami #NiePolecam #PiszNormalneFikiBoToAkuratPotrafisz

Ale jeśli ktoś lubi drabble, to czemu nie. Może takiej osobie się to spodoba.

Brak tagów przy drabblach. Czas na poprawę - 2 dni. 

Cahan - karne tofu za nie przypomnienie o braku tagów. I nie będzie herbatnika!

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się