Skocz do zawartości

Lista fanfików


Recommended Posts

godzinę temu Paweł Suchowicz napisał:

Mam nadzieje że tak jest bo ostatnio miałem małe problemy  kontem

 

Pomogłoby jakbyś podał jakich konkretnie fanfików szukałeś - dzięki temu byłoby możliwe sprawdzenie czy u innych występują podobne problemy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno linki do starszych fików prowadzą do starszej (sądząc z logo) wersji forum, przez co nie można poprawnie się zalogować (użytkownik zostaje wylogowany) ani komentować fików. Spróbuję wrzucić screeny, gdy wejdę na komputerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9.06.2017 at 14:35 Paweł Suchowicz napisał:

Między innymi ciemna strona i tego typu ale zadnego fanfika nie moge otworzyć bezpośrednio z listy

 

Sprawdziłem i z tego co widzę problem dotyczy wyłącznie fanfików z MLS i MLN - z nieznanych mi powodów lista przenosi na "stare" forum (problem znika gdy dopisze się to o czym mówił Foley) i nie wykrywa czy ktoś jest zalogowany. Przekażę to do Ravina i zobaczymy co uda się wymyślić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4.06.2017 at 22:17 Foley napisał:

Sprawdziłem u siebie na kilku losowo wybranych fanfikach - wszystko działa jak powinno. Na pewno korzystasz z wersji 2.0?

 

EDIT: Może być też tak, że próbujesz wejść w fanfiki z działów MLN lub MLS - tam trzeba być zalogowanym, żeby był dostęp. A jeśli jesteś zalogowany i wciąż wywala błąd o braku uprawnień, to w przeglądarce przed "mlppolska" dopisz "https://", powinno wtedy zadziałać.

 

20 godzin temu Dolar84 napisał:

 

Sprawdziłem i z tego co widzę problem dotyczy wyłącznie fanfików z MLS i MLN - z nieznanych mi powodów lista przenosi na "stare" forum (problem znika gdy dopisze się to o czym mówił Foley) i nie wykrywa czy ktoś jest zalogowany. Przekażę to do Ravina i zobaczymy co uda się wymyślić.

to dobrze a tak przy okazji miałem swego czasu problem z kontem mianowicie nie mogłem się zalogować przy użyciu facebooka

aktualnie problem nie występuje ale czy mygłbym prosić o zweryfikowanie tego problemu a dokładniej jego źródła bo swego czasu miałe tesz włamanie na konto i nie wiem czy problem lezy w moim e-mailu czy na samym koncie facwbooka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Masz na klawiaturze taki fajny klawisz, jak spacja. Korzystaj z niego częściej.

2. Fanfików się nie ściąga. Wchodzi się co najwyżej do tematów forumowych.

3. >jaranie się gore i clopami

4. Było tłumaczone powyżej. W pasku adresu (taki wielki pasek, w którym napisane jest "mlppolska.pl" itd.) musisz zmienić "http" na "https", wtedy przerzuci cię na właściwą wersję tematu. Działy z clopami/gore są niedostępne dla niezalogowanych (a osoby poniżej 18. roku życia mają zakaz publikacji clopów, żeby ci nic do łba nie strzeliło).

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu Paweł Suchowicz napisał:

to dobrze a tak przy okazji miałem swego czasu problem z kontem mianowicie nie mogłem się zalogować przy użyciu facebooka

aktualnie problem nie występuje ale czy mygłbym prosić o zweryfikowanie tego problemu a dokładniej jego źródła bo swego czasu miałe tesz włamanie na konto i nie wiem czy problem lezy w moim e-mailu czy na samym koncie facwbooka

 

Jako że to kwestia stricte techniczna to napisz proszę wiadomość prywatną do Decadeda - jako czerwony na pewno się tym zajmie.

 

2 godziny temu pio1197 napisał:

Cześć wszystkim,ja tu narazie nowy jestem,wie ktos moze jak sciagnac fanfiki z clop i gora? pisze ze trzeba miec jakies uprawnienia,i cos na temat pliki cookies,jesli chodzi o to to je właczyłem mimo tego wciaz wyskakuje.

 

What Ylthin said.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.06.2017 at 15:39 Dolar84 napisał:

 

Sprawdziłem i z tego co widzę problem dotyczy wyłącznie fanfików z MLS i MLN - z nieznanych mi powodów lista przenosi na "stare" forum (problem znika gdy dopisze się to o czym mówił Foley) i nie wykrywa czy ktoś jest zalogowany. Przekażę to do Ravina i zobaczymy co uda się wymyślić.

To nie do końca prawda, ten oto fik nie znajduje się ani w MLN ani MLS... A oto co się dzieję...

Spoiler

wj8p9.jpg

 

Prawdą jest natomiast, że dopisanie https, pomogło :) Jak widzisz opiekunie, wyrzuca chyba na wszystkich fikach, bez względu na dział. Jak mniemam, coś w obsłudze bazy fików nie gra jak trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu Paweł Suchowicz napisał:

Poprzez kontakt z administracją?

Bo nie wiem do końca komu zgłaszałem problem z logowaniem

 

Możesz przez kontakt z administracją. A możesz po prostu wysłać prywatną wiadomość użytkownikowi Decaded - jedyny często występujący czerwony nick na forum, nie da się przeoczyć. On się zajmuje wszelkimi kwestiami technicznymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Dolar84 napisał:

 

Możesz przez kontakt z administracją. A możesz po prostu wysłać prywatną wiadomość użytkownikowi Decaded - jedyny często występujący czerwony nick na forum, nie da się przeoczyć. On się zajmuje wszelkimi kwestiami technicznymi.

W najblizszym czasie sprubuje się za to wziąść

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Lista fanfików działu ogólnego jest już w pełni aktualna i od tej chwili będzie już aktualizowana na bieżąco. Następne w kolejce są działy MLN i MLS, mam nadzieję że uda mi się również je zaktualizować najszybciej jak to możliwe.

 

Edit:

Lista z MLS w pełni aktualna i będzie aktualizowana na bieżąco.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zgodnie z obietnicą szybkie informacje dotyczące nowych sposobów wyszukiwania.

 

Po dacie - do każdego z opowiadań na liście dodałem rok jego napisania/zamieszczenia na forum, tak więc wklepanie w listę lat od 2011 do 2018 pozwoli Wam znaleźć fanfiki napisane w danym roku.

 

Co prawda remanent opowiadań konkursowych został porzucony, ale bardzo wiele z tamtejszych opowiadań znalazło się na liście i zostało posortowane edycjami . Możecie wyszukiwać je wpisując w wyszukiwarkę:

 

- Konkurs Edycja Zwykła

- Konkurs Edycja Specjalna

- Konkurs Edycja Spin-off

- Konkurs Edycja Autortska

- Konkurs Edycja Gradobicie (ta jest niepełna)

 

I to by było na tyle. Bawcie się dobrze i życzę miłego korzystania z listy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Kolejna nowość na liście fanfików. Postanowiliśmy włączyć do niej również opowiadania, które znajdują się wyłącznie na FGE. Jeszcze nie wszystkie zostały dodane, ale Kredke dzielnie nad tym pracuje. W każdym razie teraz po wklepaniu w wyszukiwarkę listy tagu FGE wyświetlą Wam się wszystkie dotychczas wprowadzone opowiadania z największego polskiego kucobloga.

 

Enjoy!

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...