Skocz do zawartości

Lista fanfików


Recommended Posts

Zatem sprostuje.

Fraza "tytuł" jest wymagana do wyszukiwania tytułem.

Za pomocą wyszukiwarki na tej stronie możesz szukać wg autora/tytułu/tagu.

Bez owego wyróżnienia frazy, odpadnie jeden rekord, a to utrudni znalezienie opowiadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nie pomaga w wyszukiwaniu chyba, że w obrębie strony. Mnie jest wszystko jedno. Początkowo chciałem zrobić bez tytułu, ale później zacząłem wzorować się na tym co było w dokumencie i tak już zostało. Oczywiście mogę to zmienić, ale decyzję podejmuje Dolar i Dec <umywa ręce :aj3: >...

Edytowano przez Ravin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa lista fajna, ale: czy tylko mi po kliknięciu na jakikolwiek link wyskakuje komunikat

 

Nie możemy tego znaleźć!
[#404]

Nie udało się odnaleźć strony, którą próbujesz wyświetlić. Kliknij Kontakt z administratorem forum

 

To "trochę" psuje sens tej listy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy niektórych rzeczywiście coś takiego jest. Będę musiał to sprawdzić, ale najprawdopodobniej skopałem sprawę przy wklepywaniu adresów, lub niektóre z opowiadań zostały usunięte/przeniesione... Dzięki za zwrócenie uwagi - poprawię to najszybciej jak zdołam.

 

 

Edit:

Czwarta nad ranem... lista została naprawiona. Wystarczyło "tylko" zmienić linki w każdym jednym opowiadaniu. Ostrzegam, że jeżeli ktoś zasugeruje jakąś zmianę wymagającą "ręcznego" przebudowywania listy, to mogę przestać się zachowywać jak przystało na człowieka cywilizowanego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Edit:
Czwarta nad ranem... lista została naprawiona. Wystarczyło "tylko" zmienić linki w każdym jednym opowiadaniu. Ostrzegam, że jeżeli ktoś zasugeruje jakąś zmianę wymagającą "ręcznego" przebudowywania listy, to mogę przestać się zachowywać jak przystało na człowieka cywilizowanego...

 

Równie dobrze mogą się z tym zgłosić do mnie :drurrp:

Przynajmniej jakoś Cię odciążę, Dolcze. Już i tak za dużo robisz :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Przy moim fiku: Kindness and Loyalty, są dwa błędy:

- nazwa autora to Breeze, a nie Domi-Nika

- czytałam później o tagach i też są one inne ;P Slince of Life, Light Dark oraz Shipping.

Gdybyście to naprostowali byłabym wdzięczna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Zamieszczasz w dziale opowiadań, oznaczając odpowiednimi tagami (lista tagów w dziale). Opowiadanie proszę zamieścić w google docs i podać link na forum w założonym i otagowanym temacie. Jeżeli opowiadanie zawiera elementy gore lub clop, to należy zamieścić je w stosownym poddziale (MLN lub MLS). Po zamieszczeniu i przejrzeniu przeze mnie opowiadanie zostaje dodane na listę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Zdaję sobie sprawę, że linki na liście fanfików chwilowo nie działają - proszę nie panikować, przy ostatniej zmianie silnika forum też tak się stało, a wszystko udało się naprawić i to całkiem szybko.

 

No a jeżeli tym razem tak się nie uda, to dokonam poprawek ręcznie - z tym że to zajmie dużo więcej czasu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 9 months later...

Do wszystkich zainteresowanych z fanfikowego półświatka - lista fanfików jest chwilowo nieaktywna z powodu usterki technicznej. Jak się dowiedziałem w zależności od tego gdzie leży problem jego usunięcie może potrwać do kilku dni. O wszelkich zmianach poinformuje jak tylko uzyskam więcej informacji.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
16 minut temu Paweł Suchowicz napisał:

Nie działa gdy prubuje wejść w jakiś fanfik to przekierowywuje mnie do strony mówiącej że nie posiadam uprawnień

Sprawdziłem u siebie na kilku losowo wybranych fanfikach - wszystko działa jak powinno. Na pewno korzystasz z wersji 2.0?

 

EDIT: Może być też tak, że próbujesz wejść w fanfiki z działów MLN lub MLS - tam trzeba być zalogowanym, żeby był dostęp. A jeśli jesteś zalogowany i wciąż wywala błąd o braku uprawnień, to w przeglądarce przed "mlppolska" dopisz "https://", powinno wtedy zadziałać.

Edytowano przez Foley
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wynikać to z z faktu, iż trwa remanent - to pociąga za sobą pewne zakłócenia. Na przykład niektóre złe osoby usuwały swojej fanfiki nie informując o tym - wtedy jest wpis na liście, a tematu na forum już nie ma. Staram się uporządkować te wszystkie... niedogodności.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu Dolar84 napisał:

Może wynikać to z z faktu, iż trwa remanent - to pociąga za sobą pewne zakłócenia. Na przykład niektóre złe osoby usuwały swojej fanfiki nie informując o tym - wtedy jest wpis na liście, a tematu na forum już nie ma. Staram się uporządkować te wszystkie... niedogodności.

Mam nadzieje że tak jest bo ostatnio miałem małe problemy  kontem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...