Skocz do zawartości

Dyskusja o spoilerach. Sezon IV


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • 1 month later...

To mi śmierdzi Yggdrasilem (dla niezapoznanych w mitologiach: drzewo życia z mitologii nordyckiej, które jest genezą... życia). W takim razie, mi to pasi, podobnie jak wtedy kiedy z tyłka wyskoczył Cerber, jako fan różnych "wymarłych" religii lubię takie smaczki xd

Fakt, Cerber zrobił niezłe wejście. Samo drzewo to nie problem, byle tylko nie wyskoczył kucykowy Thor.

Edytowano przez WhiteWarrior
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kucykowy Loki mógłby wyskoczyć, już widzę Pinkie mówiącą "A mówiłam, że rudym się nie ufa!" :rdblink:

 

Ale to "drzewo" wygląda mi raczej na jakiś kamienny stojak stylizowany na drzewo. A jeśli to naprawdę drzewo życia, czy też Harmonii, to przebieramy kuco-Thora za Celestię i z kuco-Lokim próbujemy wmówić gigantycznemu diamentowemu psu, że to obiecana za żonę Celly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CM Twi to symbol elementu magii, który pojawia się tylko jak się uaktywni pozostałe i połączy magią. Ten symbol raczej nie ma nic wspólnego ze znaczkiem Twilight, to raczej Sparkle ma coś wspólnego z tym symbolem. Pewnikiem legendarna przepowiednia o Ponykiinie, czy Klaczy Niespodziance :badass:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fakt, Cerber zrobił niezłe wejście. Samo drzewo to nie problem, byle tylko nie wyskoczył kucykowy Thor.

Oj, tam kucykowy Thor byłby spoko, może byłaby jeszcze Iron Mane  :rainderp:


Pewnikiem legendarna przepowiednia o Ponykiinie, czy Klaczy Niespodziance

Dobre, dobre XD, ale skoro Klacz Niespodzianka to by się zgadzało, bo Twilight przeszła już mutację :rainderp:  

 

Mi to drzewo wygląda prawie jak drzewo życia, jednak sądzę, że nim nie jest, tego czego się nauczyłem z bajek jest to że takie drzewko zawsze rośnie blisko wody lub wokół niego jest strasznie dużo roślinności. Myślę, że to coś w stylu jakiś zupgradowanych elementów harmonii, albo coś w ten deseń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"muszą przynieść swoje Elementy do Drzewa Harmonii" - nie no, nie mogę, to mnie rozbawiło xD Serio drzewo harmonii? Brzmi jak... w sumie jak nic specjalnego, idą, wkładają EoH do ToH i całe zUo znika? Znów nawiązanie do pierwszych dwóch odcinków (Każda w Everfree musi się z czymś zmierzyć). Jakoś tak brzmi to zbyt dziecinnie (tak wiem, bajka jest kierowana przeważnie do młodszej widowni). Oby animacja była ciekawsza niż jej opis :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"muszą przynieść swoje Elementy do Drzewa Harmonii" - nie no, nie mogę, to mnie rozbawiło xD Serio drzewo harmonii? Brzmi jak... w sumie jak nic specjalnego, idą, wkładają EoH do ToH i całe zUo znika? Znów nawiązanie do pierwszych dwóch odcinków (Każda w Everfree musi się z czymś zmierzyć). Jakoś tak brzmi to zbyt dziecinnie (tak wiem, bajka jest kierowana przeważnie do młodszej widowni). Oby animacja była ciekawsza niż jej opis :P.

Nooo... Masz trochę racji. Oby odcinki były o wiele lepsze niż ich opisy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55Ix6.png

 

Co oni tam knują? Oj Meghan, Meghan, pewnie jedną z tych sekwencji będzie piosenka Discorda, której nie mogę się już doczekać, ale ciekawi mnie czy będzie ona w jednym z tych dwóch odcinków czy nie? Oby dalsze piosenki też były świetne jak aż tak Meghan chwali ^^ Aż przez te jej wszystkie tweety zżera mnie ciekawość, ale cóż, czekamy! ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh, serio? Nieźle, Daring Doo i książka.. zapowiada sie ciekawie, ciekawi mnie fakt, czy Daring wystąpi w tym odcinku, byłoby miło ;)

W jakiejś część komiksu wystąpi Daring Doo, ale na razie cisza...

Co do opisu 4 odcinka to mam szczerą nadzieję, że nawiążą do komiksu i faktycznie okaże się, że TV jest ich autorką... No bo w jakim innym przypadku M6 miałaby pomagać w napisaniu książki? Przecież Molestia, nie przyszłaby do TS, że musi pomóc nieznanemu kucowi w pisaniu książki. To byłoby nielogiczne.

Jedyny jeszcze logiczny motyw to przypadkowe odwiedziny kuca w bibliotece w poszukiwaniu dobrego motywu dla nowej części i oferowanie pomocy przez TS i jej przyjaciółki.

Jednak cały czas liczę, że są konsekwentni i różne teamy komunikują się ze sobą aby zachować spójność świata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To drugie promo... 0:15 Nowe intro ;] I Yaaaay Discord ;D W połowę dzień i w połowę noc? Zapewnie przez zniknięcie Luny i Celestii, kurczę, po co robili to promo, jeszcze bardziej chcę ten sezon ;__;

IT HAS BEGUN... they know..

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...