Skocz do zawartości

Obrazki Turonia


Recommended Posts

Hej, mogłabyś mi narysować postać? Tzn. jeśli nie masz nic przeciwko. ;D

Jeśli nie masz, to oto opis postaci:

- biała o złotych skrzydłach,

- różowe(takie jak u RD) oczy,

- grzywa i ogon niech będą różowe tak jak oczy, możesz dodać trochę zielonych/takich limonkowych, jasnych pasemek.

- fryzura... podobna do fryzury Scootaloo, :D

- ogon krótki, taki jak u Vinyl Scratch.

- najlepiej w locie, tło może być błękitne, pokryte chmurami.

Huh, jeśli znów nie masz nic przeciwko, to bym sobie na pewne forum dodała do sygnatury i tu na ava. ;3 Ale to jeśli się zgodzisz. ^^

A co do Twoich obrazków, są prześliczne. ;D Masz oryginalny, uroczy styl, szczególnie jeśli chodzi o rysowanie pyszczków kucyków. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, Turoń, tu jeszcze taka mała informacja odnoście zamówienia. Tzn. chodzi mi jedynie o to, by w takich kolorach była postać i by miała szalik. Na Znaczek nawet nie patrz i na to serduszko na kopycie. I na fryzurę, bo jaka ma być, to już wcześniej napisałam. ;)

Aha, przejrzałam też temat od samego początku. Te turonie są takie słodkie! Masz talent. ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudne. Cudne. Cudne :lunaderp:

Genialnie rysujesz. Bardzo podobają mi się twoje prace.

Wiem, że masz już kilka zamówień, ale jak będziesz miała chwilę czasu to możesz maznąć Lemon Song w bereciku (link w sygnie). Będę wdzięczna i wzruszona :3

Oby tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam przez Ciebie fazę na Turonia. ;_;

Twoje arty są biste. Mnie się podoba tematyka, może jestem dziwna, ale... Dzięki niej mają w sobie to coś, co sprawia, że mam ochotę oglądać je bez przerwy.

Rzucił mi się w oczy też Twój Discord. Kocham gościa. x3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalony!

Kucyk Green'a, Dreamy Wing

dreamw_by_turonie-d5y78l0.jpg

Silver Spoon dla Silverka

spoon_by_turonie-d5y36ik.jpg

Dla Melly , Lemon Song

lemon_by_turonie-d5y38xe.jpg

Spitfire dla Kirary

split_by_turonie-d5y3bzs.jpg

i Jak komuś robię obrazek to oczywiście ten ktoś może ustawić sobie go tutaj na avatara itd, nawet mi miło będzie^^ tylko prawa autorskie zawsze jakieś obowiązują, więc proszę tylko o wcześniejszą informacje przed ewentualnym zamieszczeniem ich gdzieś publicznie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuuuu...wstawiłam twój rysunek mego OC na DA jako Webcam ;-;

mogę? ;-;

Możesz, chodź formalnie powinien być tam gdzieś jakiś odnośnik do mnie, ale nie jest to dla mnie tak ważne

Swahili , jak znajdę chwilę to zrobię^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...