Skocz do zawartości

Obrazki Turonia


Recommended Posts

Turoń te twoje turonie mają płeć czy są bez płciowe?

 

Jak zwykle świetny rysunek.

Są bezpłciowe jak ja xD

 

Te obrazki są po prostu piękne! :D  Narysujesz mi Shining Armora? Byłabym taka szczęśliwa i wdzięczna! ;)

Będzie, ale trochę inny.

Moose-Armor

shiningmoose_by_turonie-d659hh5.jpg 

Łoś. 8D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne są te Twoje cudeńka! Ten róg u Szajninłosia troszkę nieforemny, ale reszta jest nadwyraz niesamowitostyczniasta *.* Od teraz mam już Mistrza i Mistrzynię, YAY! Aż się zastanawiam czy tabletu nie odkurzyć (robi za podkładkę pod bibeloty). Dużo weny życzę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne są te Twoje cudeńka! Ten róg u Szajninłosia troszkę nieforemny, ale reszta jest nadwyraz niesamowitostyczniasta *.* Od teraz mam już Mistrza i Mistrzynię, YAY! Aż się zastanawiam czy tabletu nie odkurzyć (robi za podkładkę pod bibeloty). Dużo weny życzę :)

Pierwszy raz robię coś łosiopodobnego xd A tablet odkurz odkurz! I koniecznie coś wrzuć Tutaj :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż to "Zalgo"?

Wpisz sobie w Google a potem wyszukaj grafiki :D

A teoretycznie zalgo to bardzo straszne foty, twarze bez oczu (oczywiście nie mylić ze Slenderem, który nie ma ani nosa, ani nawet ust), nie rzadko zakrwawione itp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Spostrzeżenie: 99% przedstawicieli gatunku Turoń jest księżmi. Przewidywane wymarcie z powodu celibatu.

Faktycznie.. Ale w sumie przeważnie chyba to jest jeden i ten sam tyle, że w różnorakich przedstawieniach..ale tak czy siak..może zaczne robić też księży kucynków~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sobię wchodzę na forum z innego komputera (a co za tym idzie inny monitor) i patrzę a tu wielki "D:" na mojej twarzy, kiedy to mignęły mi moje obrazki... Ich jakość była tam masakryczna, katastrofalna! Na moim mikroskopijnym, przyciemnionym netbukowym ekranie nie było tak tego widać.. Mam pytanie więc, czy u was też jest taka tragiczna jakość? bo może to po prostu coś nie tak z tym innym komputerem, ale jak też to tak u innych wygląda to naprawdę przepraszam D: Ale wstyd! D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...