Skocz do zawartości

Obrazki Turonia


Recommended Posts

Ale jak nie umiesz? Kabel USB nie działa, czy coś zupełnie innego?

 

Chciałabym zobaczyć jak rysujesz kucyki tradycyjnie. xd

 aparatu nie mam, jedynie w telefonie, ale nie mam tam usb :P

niby da się przez bluthoota (jakos tak) ale większość moich tradycyjnych prac jest troche duża :P

Dobrze c: (Ale po co Ci to skoro ja nie umiem rysować :/) Ale daj tylko co mam narysować c:

Uwielbiam jak ktoś coś dla mnie rysuje, jest mi wtedy tak miło,że chętnie wykorzystam okazje by ktoś mi coś narysował <buheheh> Możesz narysować dla mnie księdza z krzyżem w ręku, albo kucyka księdza z krzyżem (bo uwielbiam księży ;>) może byc też zakonnica, co Ci wygodniej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uwielbiam jak ktoś coś dla mnie rysuje, jest mi wtedy tak miło,że chętnie wykorzystam okazje by ktoś mi coś narysował <buheheh> Możesz narysować dla mnie księdza z krzyżem w ręku, albo kucyka księdza z krzyżem (bo uwielbiam księży ;>) może byc też zakonnica, co Ci wygodniej :D

Okay ^o^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Littlebart

Wnioskując po pracach obejrzanych tutaj przezemnie, śmiem stwierdzieć że masz bardzo unikatowy a co za tym się kryje - ładny, śliczny, epicki styl rysowania. Prace według mnie są perfekcyjne, nie zauważyłem jakichś żadnych błędów super Ci to wychodzi, masz do tego dryg i wyobraźnię. Zachęcam więc do dalszego rysowania i pokazywania się w internecie. :5jsSt:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...