Skocz do zawartości

Szklistość: Hiperbola [Z][Crossover][Normal][Human]


Recommended Posts

Przez takie randomowe dobieranie kucy nie wychodzi tutaj najlepiej, przez co można współczuć niektórym bohaterom.

Tak jak Rainbow tam dba o siebie i za bardzo by nikomu nie przeszkadzała (w znacznym stopniu) - puki nie zacznie robić dowcipów a za chwilę znajdzie kompankę :P

To do Idy Pinkie wogóle nie pasuje. Lepszy byłaby, któraś z jednorożców. Ale taki los i niestety musi z tym żyć.

Fajnie by było jakbyś tam gdzieś ulokowała Lyre, która wpakowała się nie proszona do tego świata, wraz z resztą ekipy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ida to taki typ osoby, która rzeczywiście bez trudu znalazłaby wspólny język choćby z Rarcią. Dałaby radę znieść każdego innego kucyka, ale Pinkie to troszkę za wiele jak na jej nerwy.

A co do doboru kuców do pozostałych postaci: niektórzy trafili lepiej, inni gorzej. Oczywiście kiedyś poznacie wszystkich, ale to na razie Ida musi mieć swoje pięć minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział jak zwykle fajny. Tak się zastanawiam- Ida piekła masę ciastek' date=' ma ten sam naszyjnik co Flora, te same objawy. Coś czuję obecność pewnej różowej klaczy->Pinkie[/quote']

Masz racje Foley nikt się Pinkie nie spodziewał.

Swoją droga ciekawe, że dwie kolejne osoby są hospitalizowane w prywatnej klinice, a nie w szpitalu miejskim?

Alcyone gratulację, naprawdę bardzo dobry fanfic. Przyjemnie się czyta rozdziały są coraz ciekawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga ciekawe, że dwie kolejne osoby są hospitalizowane w prywatnej klinice, a nie w szpitalu miejskim?

Cieszy mnie, że zwracasz uwagę na takie szczegóły. Zawsze są one istotne dla przedstawienia danej postaci.

Co do tych dwóch osób... Są to nie mniej i nie więcej, tylko dwie osoby. Niech to będzie dla was wystarczającą wskazówką ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam malutkie pytanko do czytelników:

Czy jesteście wrażliwi, jeżeli chodzi o wiersze? Mam na myśli to czy czytając takowy zwracacie uwagę tylko na treść, czy również na formę, kompozycję, sylaby, rytmiczność, rymy, średniówkę itp.?

Pytam o to, ponieważ w nadchodzącym rozdziale ma pojawić się pewien wiersz, dość istotny. Pracuję nad nim ostro, jednak może się okazać, zajmie mi to więcej czasu.

Mówiąc wprost: wolicie rozdział w normalnym terminie z wierszem w wersji nie do końca dopracowanej, czy za dłuższy czas, ale z wierszem lepszym np. rytmicznie? Treść pozostanie taka sama w każdym przypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce dopracowane wypowiedzi. Chciałbym by czytało się to tak jakby sama Zecora napisała to swoim kopytkiem.

Możesz się zgłosić na forum do kilka osób o pomoc w tej sprawie. Niektórzy bardzo dobrze radzą sobie z wierszami. Nawet jest kilka ficów napisanych w tej formir.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od czasu, jaki mi to zajmie, coś wielkiego to nie będzie. Poetką to nie jestem i wybitnego dzieła nie dostaniecie. Wiersz zostanie dopracowany tak czy siak, ale mogę np. najpierw dać rozdział z wersją mniej więcej w porządku, a potem jeszcze nad nią popracować i zaktualizować. W każdym razie to dość istotny motyw, więc dam z siebie wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze można by powiedzieć, że ważną rolę odegra autobusowa pani Krysia... Bo zadałam sobie trudu, żeby napisać jej wypowiedź o wyżu demograficznym i siostrzenicach...

Chociaż o niebieskookiej też jeszcze poczytacie ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ida też służyła za tło w sklepie, zanim Florcia spotkała ją w szpitalu. Ale jednak zauważono ją w jakiś sposób.

Jeżeli będziecie dokładnie obserwować tło i łączyć fakty, do do wielu wniosków możecie dojść zanim zrobi to Florcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćbyśmy nie wiem jak uważnie obserwowali, to i tak nie odgadniemy wszystkiego.

Bo jesteś autorką więc możesz pisać rzeczy, o których my nawet nie słyszeliśmy.

Dobra, zamykam się z moją teorią spiskową- czekam na rozdział :rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ida też służyła za tło w sklepie, zanim Florcia spotkała ją w szpitalu. Ale jednak zauważono ją w jakiś sposób.

Jeżeli będziecie dokładnie obserwować tło i łączyć fakty, do do wielu wniosków możecie dojść zanim zrobi to Florcia.

Tak jako Niuchacz rzucam moją teorią

Dziewczyna z niebieskimi tęczówkami jest "posiadaczką"

A) Applejack - bardziej do niej pasuje

B) Rarity - mniej bo by ją (chyba) zatłukła za styl ubioru (nie wiem nie znam się ;3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...