Skocz do zawartości

Moje rysuneczki


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Akwarelowa grzywa Rarity:  :fluttercry2:  Cudo D:

 

Kucyki też idą Ci super, fajnie, że starasz się nie rysować ich w jednej pozycji, a wszystko urozmaicać.

Co do humanizacji nie wypowiadam się, bo się nie znam. Wyglądają ciekawie, ale wolałabym widzieć je w mniej kreskówkowym stylu... ale to chyba tylko moje gusta.

 

Poza tym notorycznie robisz błąd, gdy kucyk jest bokiem, a pyszczek w półprofilu, powinno wyglądać to tak: http://scr.hu/0br6/n4oo6

Oczka też uważam za za duże, nawet jeśli uważasz to za swój styl. Najlepiej jest nauczyć się rysować porządnie zgodnie z jakimś ogólnie przyjętym kanonem, a dopiero potem jakoś ciekawie to modyfikować ^.^"
 
Trzymaj tak dalej, bo widać duże postępy od pierwszych postów! :3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje dla Anathieli za taki wielki talent i chęci realizacji moich pomysłów. Też mam konto na deviantartcie i w podzięce specjalnie dla ciebie wykonam specjalną pracę. Mam nadzieję że ci się spodoba. Polecam twoje rysunki każdemu użytkownikowi, bo są świetne.

Dzięki Sajback  :twiblush:  miło z Twojej strony.

 

 

 

 

Akwarelowa grzywa Rarity:  :fluttercry2:  Cudo D:

 

Kucyki też idą Ci super, fajnie, że starasz się nie rysować ich w jednej pozycji, a wszystko urozmaicać.

Co do humanizacji nie wypowiadam się, bo się nie znam. Wyglądają ciekawie, ale wolałabym widzieć je w mniej kreskówkowym stylu... ale to chyba tylko moje gusta.

 

Poza tym notorycznie robisz błąd, gdy kucyk jest bokiem, a pyszczek w półprofilu, powinno wyglądać to tak: http://scr.hu/0br6/n4oo6

Oczka też uważam za za duże, nawet jeśli uważasz to za swój styl. Najlepiej jest nauczyć się rysować porządnie zgodnie z jakimś ogólnie przyjętym kanonem, a dopiero potem jakoś ciekawie to modyfikować ^.^"
 
Trzymaj tak dalej, bo widać duże postępy od pierwszych postów! :3

 

Hehehe, lubię robić na przekór wszystkiemu co trzyma się w jakiejś tam normie. I dlatego tak rysuję a nie inaczej,    :twilight8:  nooo  i jak ktoś już mnie ładnie poprosi bym zapapugaowała styl Hasbro to narysuję. Choć od zawsze nie byłam chętna kopiować czyjeś prace, już wcześniej jedna z użytkowniczek mnie zaszlachtowała i miała rację, tak więc trzymam się mojej wersji kucyków. Jak będę chciała mogę nawet narysować anorektyczne kuce, lub grube (żart)   :MJTQO:   :interesting:   :hmpf:
 
Tacy są artyści, choć w przyszłości chcę rysować co innego, kuce to tylko ćwiczenie do rysowania humanizacji, wciąż nie jestem zadowolona ze swoich prac. Na pewno w niedalekiej przyszłości będę musiała zrezygnować z rysunku, jak Bóg pozwoli pewnego dnia zamiast rysować ikon zacznę pisać ikony (to moje małe marzenie). 
Cieszy mnie to, że komuś moje rysunki się podobają jak np. Sajback   :pinkie4: po za tym lubię rysować dla kogoś (jak na razie) nie mam pomysłu na ten czas na swoje OC.  :ppshrug:

Coś mi szwankuje nie widzę swojej odpowiedzi. :(

Edytowano przez Anathiela
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo mi się podobają twoje prace, przeglądnęłam WSZYSTKIE w tym temacie u muszę przyznać że robisz ogromne postępy, oby tak dalej!

:pinkie4:

A narysowałabyś mi moją kochaną Tamarcię? <3 

(look na profil)

~Dr.Tamara

 

A czemu nie mogę narysować. :)

 

Postępy by większe były jakbym nie zrobiła 6 letniej przerwy. 

Dzięki.

Edytowano przez Anathiela
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę postępy, aczkolwiek pasowałoby poprawić niektóre rzeczy.

Oczy są nieco za wielkie. Wiem, że to twój styl, ale lepiej by było, gdyby były trochę mniejsze.

Druga sprawa. W niektórych pracach dalej robisz za cienkie szyje, ale jest już lepiej niż wcześniej.

Kolejna rzecz, w tym obrazku pasowałoby, gdyby szyja i głowa były wysunięte bardziej do przodu, ewentualnie nogi i przednia część ciała do tyłu.

Do kolorowania się nie przyczepię, bo wychodzi ci świetnie. To tyle na razie, czekam na więcej rysunków bo są bardzo dobre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli jedna osoba mówi mi, że jestem głupcem: nie przejmuję się;

Jeśli druga, zaczynam się nad tym zastanawiać;

Gdy trzeci raz o tym słyszę, staram się coś z tym zrobić."

 


Jak będę chciała mogę nawet narysować anorektyczne kuce, lub grube (żart).

I takie da się rysować, ale poprawnie anatomicznie.

 


kuce to tylko ćwiczenie do rysowania humanizacji

Co ma anatomia ludzi do kucyków?

 

+Jedynym sensownym wyjaśnieniem, dotyczącym braku chęci rozwijania się, jest fakt, że rysunek to dla Ciebie tylko hobby czy zabawa... nie fakt, że innym się podoba i tobie zdaje się, że nic poprawiać nie musisz.

 

 

Zwracam honor Aglet, która miała bardzo dużo racji w tym, co pisała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego lubicie szukać dziury w całym? Poprawna anatomia kucyków firmy hasbro jest tylko wymyślona ( realnie anatomia kucyka i konia jest inna i o wiele trudniejsza) jest inna, a czy ja mam się stosować czy nie to już moja sprawa, kucyki są moją inspiracją nic więcej, więc przestańcie mnie na swój sposób uczyć co jest dobrze a co nie. 

A i nie ja jedna łamię anatomie MLP. 

Przynajmniej na tle rysunków nie mam kompleksów, rysuję bo lubię od dziecka było to moim hobby i raczej w przyszłości nie będę się tym zajmować zawodowo, ale póki co rysuję i to sprawia mi frajdę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym mogl cie ucalowac, to bym to zrobil. Po prostu swietne. Wykorzystam jak bede mial dostep do komputera.

 

 

O jejku!!! Danke z całego serca Anath! :hug: :hug: :hug:

Bardzo mi się podoba, mało osób potrafi dobrze narysować Tamare.

Tobie się udało!

 

Bardzo mnie to cieszy, że wam się podobają wasze OC w moim wykonaniu.

 

 

Amathiela wszystko potrafi narysować świetnie. :D . Tak na marginesie twoja praca jest prawie skończona.

 

  Bez przesady nie wszystko. A co tam dla mnie tworzysz Sajback? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...